Menu

Sakaryaspor vs Istanbulspor

Riadny čas

1. Lig · Sezóna 2025

Yeni Sakarya Atatürk Stadyumu, Adapazari4. apríla 2026 o 18:00
22
Rozhodca: Umit Ozturk
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Sakaryaspor
İstanbulspor
Výkop
P. Yildirim
23′
45′
A. Cham
Polčas
Josip Vuković52′
56′
O. F. Duymaz

asistencia: V. Temel

OwusuM. Bostan
62′
E. DemirE. Terzi
62′
67′
V. TemelI. Dayakli
67′
O. SahanPhellipe
B. CakirA. Kocaman
68′
K. SenM. Fofana
68′
Melih Bostan75′
Burak Bekaroğlu77′
80′
O. F. DuymazD. Sambissa
80′
A. ChamD. Aydin
J. VukovicL. Zwolinski
83′
84′Mario Krstovski
M. Bostan

asistencia: P. Yildirim

85′
Melih Bostan90+1′
Melih Bostan90+1′
90+1′
M. KrstovskiE. Sandikci
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal3
4Shots off Goal4
14Total Shots8
3Blocked Shots1
10Shots insidebox4
4Shots outsidebox4
17Fouls10
2Corner Kicks2
1Offsides2
63%Ball Possession37%
4Yellow Cards2
1Red Cards0
1Goalkeeper Saves5
452Total passes264
360Passes accurate173
80%Passes %66%
0.83expected_goals1.03
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Sakaryaspor je 6.75, v porovnaní s 6.80 u İstanbulspor. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Sakaryaspor je J. Szumski (7.10), u İstanbulspor je to A. Cham (7.06).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Sakaryaspor prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 10 asistenciami, na čele s E. Demir (3G). U İstanbulspor je to 26 gólov a 8 asistencií s lídrom O. F. Duymaz (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Sakaryaspor nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.64, zatiaľ čo İstanbulspor má 4 obrancov s priemerom 6.74. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Sakaryaspor nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.84, oproti 5 u İstanbulspor s hodnotením 6.85. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Sakaryaspor nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.59, v porovnaní s 1 u İstanbulspor s priemerom 6.66. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Sakaryaspor a 79% u İstanbulspor. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Sakaryaspor nazbierali v tejto sezóne 40 žltých kariet, v porovnaní s 33 u İstanbulspor. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Sakaryaspor je 27.4 (najmladší: P. Yildirim (21), najstarší: J. Szumski (33)), zatiaľ čo İstanbulspor má priemer 23.9 (najmladší: T. Tuncer (19), najstarší: M. Vorobjovas (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Sakaryaspor majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 23 u İstanbulspor. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Sakaryaspor4-4-24-2-3-1İstanbulspor
GKDEFMIDFWD
29Szumski21Yavuz86Bekarog.4Cakir2Teixeira14Demir10Pena44Vukovic27Owusu16Sen99Yildirim28Tutar21Duhaney14Sahin24Uzunhan18Tuncer8Temel6Vorobjo.20Sahan52Duymaz30Cham77Krstovs.

Náhradníci

Tréner: Mustafa Dalci

Náhradníci

Tréner: Mustafa Avci

SakaryasporSila pozíciíİstanbulspor
6.75
Ø Hodnotenie
6.80
7.10Brankár (1 v 1)6.97
0G 0A0G 0A
6.64Obranca (4 v 4)6.74
3G 5A4G 3A
6.84Záložník (4 v 5)6.85
4G 3A16G 4A
6.59Útočník (2 v 1)6.66
3G 2A6G 1A
Sakaryaspor4-4-2
29BrankárJ. Szumski7.1
21ObrancaS. Yavuz6.71G4A
86ObrancaB. Bekaroglu6.71G
4ObrancaB. Cakir6.6
2ObrancaRuan Teixeira6.51G1A
14ZáložníkE. Demir6.73G1A
10ZáložníkS. Pena7.11A
44ZáložníkJ. Vukovic6.81G
27ZáložníkOwusu6.81A
16ÚtočníkK. Sen6.61A
99ÚtočníkP. Yildirim6.63G1A
İstanbulspor4-2-3-1
28BrankárA. Tutar7.0
21ObrancaD. Duhaney6.71G2A
14ObrancaD. Sahin6.72G
24ObrancaE. Uzunhan6.91G1A
18ObrancaT. Tuncer6.6
8ZáložníkV. Temel6.83G1A
6ZáložníkM. Vorobjovas6.9
20ZáložníkO. Sahan6.62G
52ZáložníkO. F. Duymaz6.97G2A
30ZáložníkA. Cham7.14G1A
77ÚtočníkM. Krstovski6.76G1A

Prehľad zápasu

Sakaryaspor a İstanbulspor remizovali 2:2. Zápas sa hral v 1. Lig 2025. Góly strelili: P. Yildirim 23′, A. Cham 45′, O. F. Duymaz 56′, M. Bostan 85′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. Sakaryaspor mal 63% držanie lopty, İstanbulspor mal 37%. Sakaryaspor mal 14 striel (7 na bránu), İstanbulspor mal 8 (3 na bránu). Očakávané góly: Sakaryaspor 0.83 — İstanbulspor 1.03. Sakaryaspor urobil 5 striedaní, İstanbulspor urobil 5.

Rivalita od 2022

Sakaryaspor vs İstanbulspor vzájomné výsledky

4 stretnutí
Sakaryaspor
2
výhier
Remízy
1
İstanbulspor
1
výhier
Góly spolu
14 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
2/4 · 50%
Nad 2,5
3/4 · 75%

Aktuálna forma

Sakaryaspor

LLDLLD

İstanbulspor

WWWWLD

Predpoveď zápasu

Sakaryaspor

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

İstanbulspor

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Sakaryaspor or draw

89%Forma11%
78%Útok22%
69%Obrana31%
64%Vzájomné zápasy36%

Zranenia a stopky

Sakaryaspor

İstanbulspor

  • OtáznyBaran Vardar
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026