Menu

Pendikspor vs Hatayspor

Riadny čas

1. Lig · Sezóna 2025

Pendik Stadyumu, Istanbul3. apríla 2026 o 16:00
Domáci

Pendikspor

41
Hostia

Hatayspor

Udalosti zápasu

Pendikspor
Hatayspor
Výkop
21′Ersin Aydemir
43′Rakhim Chaadaev
Polčas
A. UgurH. Akman
46′
46′
A. YildizM. Sen
46′
S. OzenD. Aksoy
46′
C. YilmazP. Ating
Penalty confirmed51′
VAR
B. Karadeniz

Penalty

53′
69′Muhammed Gönülaçar
Berkay Sülüngöz70′
70′Baran Sarka
M. WilksG. Bitin
75′
Thuram77′
78′
E. AydemirY. Azrak
Rogerio Thuram

asistencia: D. Denic

85′
86′
U. DurmushanS. M. Aydin
G. Bitin

Penalty

88′
D. DenicA. Karademir
90+1′
B. SulungozY. Fidan
90+1′
Rogerio ThuramE. Pekdemir
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal2
5Shots off Goal2
16Total Shots4
4Blocked Shots0
10Shots insidebox2
6Shots outsidebox2
13Fouls15
3Corner Kicks1
1Offsides0
60%Ball Possession40%
2Yellow Cards5
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves3
403Total passes283
335Passes accurate206
83%Passes %73%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Pendikspor je 6.84, v porovnaní s 6.49 u Hatayspor. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Pendikspor je B. Karadeniz (7.25), u Hatayspor je to M. Gonulacar (6.84).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Pendikspor prispeli v tejto sezóne 31 gólmi a 26 asistenciami, na čele s M. Wilks (10G). U Hatayspor je to 6 gólov a 4 asistencií s lídrom U. Durmushan (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Pendikspor nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo Hatayspor má 4 obrancov s priemerom 6.45. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Pendikspor nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.85, oproti 5 u Hatayspor s hodnotením 6.52. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Pendikspor nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.76, v porovnaní s 1 u Hatayspor s priemerom 6.39. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Pendikspor a 75% u Hatayspor. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Pendikspor nazbierali v tejto sezóne 45 žltých kariet, v porovnaní s 25 u Hatayspor. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Pendikspor je 26.7 (najmladší: E. Gokce (22), najstarší: Rogerio Thuram (34)), zatiaľ čo Hatayspor má priemer 21.6 (najmladší: E. Daduk (17), najstarší: H. Cinemre (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Pendikspor majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 18 u Hatayspor. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Pendikspor4-2-3-14-2-3-1Hatayspor
GKDEFMIDFWD
97Yuvakur.23Gokce5Sulungoz4Soldo66Dogan77Ugur14Yesil10Wilks60Karaden.8Denic34Thuram78Daduk33Aydemir5Cinemre95Buz47Ozen4Gonulac.20Yildiz81Chaadaev6Sarka18Durmush.17Yilmaz

Náhradníci

Tréner: Sinan Kaloglu

Náhradníci

Tréner: Gokhan Alas

PendiksporSila pozíciíHatayspor
6.84
Ø Hodnotenie
6.49
6.84Brankár (1 v 1)6.56
0G 0A0G 0A
6.83Obranca (4 v 4)6.45
5G 5A1G 0A
6.85Záložník (5 v 5)6.52
17G 19A5G 3A
6.76Útočník (1 v 1)6.39
9G 2A0G 1A
Pendikspor4-2-3-1
97BrankárU. Yuvakuran6.8
23ObrancaE. Gokce6.71A
5ObrancaB. Sulungoz6.92G
4ObrancaV. Soldo6.92G1A
66ObrancaF. Dogan6.81G3A
77ZáložníkA. Ugur6.6
14ZáložníkH. Yesil6.61G1A
10ZáložníkM. Wilks7.010G5A
60ZáložníkB. Karadeniz7.32G8A
8ZáložníkD. Denic6.84G5A
34ÚtočníkRogerio Thuram6.89G2A
Hatayspor4-2-3-1
78BrankárE. Daduk6.6
33ObrancaE. Aydemir6.3
5ObrancaH. Cinemre6.51G
95ObrancaY. A. Buz6.3
47ObrancaS. Ozen6.6
4ZáložníkM. Gonulacar6.81G1A
20ZáložníkA. Yildiz6.51A
81ZáložníkR. Chaadaev6.21G
6ZáložníkB. Sarka6.5
18ZáložníkU. Durmushan6.63G1A
17ÚtočníkC. Yilmaz6.41A

Prehľad zápasu

Pendikspor zdolal Hatayspor 4:1. Zápas sa hral v 1. Lig 2025. Góly strelili: Rogerio Thuram 40′, U. Durmushan 47′, B. Karadeniz 53′ (pen.), Rogerio Thuram 85′, G. Bitin 88′ (pen.). Bolo udelených 7 žltých kariet. Pendikspor mal 60% držanie lopty, Hatayspor mal 40%. Pendikspor mal 16 striel (7 na bránu), Hatayspor mal 4 (2 na bránu). Pendikspor urobil 5 striedaní, Hatayspor urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Berkay Sülüngöz 51′).

Rivalita od 2013

Pendikspor vs Hatayspor vzájomné výsledky

7 stretnutí
Pendikspor
2
výhier
Remízy
3
Hatayspor
2
výhier
Góly spolu
22 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
6/7 · 86%
Nad 2,5
3/7 · 43%

Aktuálna forma

Pendikspor

DWDDLW

Hatayspor

WLDLWL

Predpoveď zápasu

Pendikspor

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Hatayspor

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : Pendikspor

100%Forma0%
79%Útok21%
74%Obrana26%
38%Vzájomné zápasy62%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026