Menu

Erzurumspor Fk vs Igd R Fk

Riadny čas

1. Lig · Sezóna 2025

Kazım Karabekir Stadyumu, Erzurum4. apríla 2026 o 15:00
21
Rozhodca: Ayberk Demirbas

Udalosti zápasu

Erzurumspor FK
Iğdır FK
Výkop
10′
F. Loshaj
VAR
12′Goal confirmed
Orhan Ovacıklı37′
43′Moryke Fofana
M. Rodriguez

asistencia: O. Ovacikli

45′
Polčas
S. AkgunM. Fettahoglu
48′
60′
R. MendesG. Bruno
G. CrociataA. Kabak
70′
M. RodriguezC. Sylla
70′
74′
A. EnginS. Asan
75′
F. LoshajD. Erdogan
Benhur Keser80′
B. Keser
80′
B. KeserM. Yumlu
84′
E. TozluFernando Andrade
84′
90′
G. KayaA. Yasar
90+1′
A. R. CankayaA. Ozturk
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal2
4Shots off Goal5
14Total Shots9
2Blocked Shots2
7Shots insidebox5
7Shots outsidebox4
7Fouls9
5Corner Kicks2
0Offsides0
63%Ball Possession37%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves6
559Total passes321
496Passes accurate251
89%Passes %78%
1.40expected_goals0.69
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Erzurumspor FK je 7.01, v porovnaní s 6.78 u Iğdır FK. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Erzurumspor FK je O. Ovacikli (7.32), u Iğdır FK je to R. Yalcin (7.16).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Erzurumspor FK prispeli v tejto sezóne 32 gólmi a 30 asistenciami, na čele s E. Tozlu (15G). U Iğdır FK je to 27 gólov a 22 asistencií s lídrom F. Koita (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Erzurumspor FK nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.05, zatiaľ čo Iğdır FK má 4 obrancov s priemerom 6.82. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Erzurumspor FK nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.98, oproti 5 u Iğdır FK s hodnotením 6.76. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Erzurumspor FK nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.11, v porovnaní s 1 u Iğdır FK s priemerom 6.79. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 46% u Erzurumspor FK a 79% u Iğdır FK. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Erzurumspor FK nazbierali v tejto sezóne 40 žltých kariet, v porovnaní s 36 u Iğdır FK. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Erzurumspor FK je 28.1 (najmladší: Y. Kirtay (22), najstarší: O. Ovacikli (37)), zatiaľ čo Iğdır FK má priemer 31.9 (najmladší: A. K. Guneren (25), najstarší: S. Bolat (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Erzurumspor FK majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 24 u Iğdır FK. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Erzurumspor FK4-1-4-14-2-3-1Iğdır FK
GKDEFMIDFWD
31Orbanic53Ovacikli4Gerxhal.3Kirtay15Giorbel.6Baiye77Keser24Crociata8Akgun65Rodrigu.10Tozlu26Bolat58Kaya35Cankaya2Yalcin77Vural10Loshaj23Guneren17Engin7Fofana20Mendes55Koita

Náhradníci

Tréner: Serkan Ozbalta

Náhradníci

Tréner: Hikmet Karaman

Erzurumspor FKSila pozíciíIğdır FK
7.01
Ø Hodnotenie
6.78
6.93Brankár (1 v 1)6.71
0G 0A0G 0A
7.05Obranca (4 v 4)6.82
1G 6A5G 14A
6.98Záložník (5 v 5)6.76
16G 23A15G 8A
7.11Útočník (1 v 1)6.79
15G 1A7G 0A
Erzurumspor FK4-1-4-1
31BrankárM. Orbanic6.9
53ObrancaO. Ovacikli7.35A
4ObrancaA. Gerxhaliu7.01G
3ObrancaY. Kirtay7.01A
15ObrancaG. Giorbelidze6.9
6ZáložníkB. Baiye7.14G3A
77ZáložníkB. Keser6.86G2A
24ZáložníkG. Crociata7.13G6A
8ZáložníkS. Akgun6.91G6A
65ZáložníkM. Rodriguez7.02G6A
10ÚtočníkE. Tozlu7.115G1A
Iğdır FK4-2-3-1
26BrankárS. Bolat6.7
58ObrancaG. Kaya6.82G6A
35ObrancaA. R. Cankaya6.72G1A
2ObrancaR. Yalcin7.2
77ObrancaG. Vural6.51G7A
10ZáložníkF. Loshaj6.82G2A
23ZáložníkA. K. Guneren6.71G
17ZáložníkA. Engin6.62G
7ZáložníkM. Fofana7.05G4A
20ZáložníkR. Mendes6.75G2A
55ÚtočníkF. Koita6.87G

Prehľad zápasu

Erzurumspor FK zdolal Iğdır FK 2:1. Zápas sa hral v 1. Lig 2025. Góly strelili: F. Loshaj 10′, M. Rodriguez 45′, B. Keser 80′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Erzurumspor FK mal 63% držanie lopty, Iğdır FK mal 37%. Erzurumspor FK mal 14 striel (8 na bránu), Iğdır FK mal 9 (2 na bránu). Očakávané góly: Erzurumspor FK 1.40 — Iğdır FK 0.69. Erzurumspor FK urobil 5 striedaní, Iğdır FK urobil 5. VAR zasiahol: Goal confirmed (Ahmet Engin 12′).

Rivalita od 2024

Erzurumspor FK vs Iğdır FK vzájomné výsledky

3 stretnutí
Erzurumspor FK
1
výhier
Remízy
1
Iğdır FK
1
výhier
Góly spolu
6 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
2/3 · 67%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Aktuálna forma

Erzurumspor FK

WWWWLW

Iğdır FK

DLDWLL

Predpoveď zápasu

Erzurumspor FK

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Iğdır FK

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : Erzurumspor FK

75%Forma25%
81%Útok19%
67%Obrana33%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026