Menu

Corum Fk vs Band Rmaspor

Riadny čas

1. Lig · Sezóna 2025

Corum Stadyumu, Corum3. apríla 2026 o 19:00
Domáci

Çorum FK

01
Rozhodca: Erdem Mertoglu

Udalosti zápasu

Çorum FK
Bandırmaspor
Výkop
31′
M. Fall

asistencia: M. Gumuskaya

S. GurlerY. Erdogan
33′
Arda Hilmi Sengul34′
Polčas
Sinan Osmanoğlu48′
A. IldizM. Thiam
58′
K. KalafatU. Ergun
58′
58′
A. BadjiT. Kehinde
71′Remi Mulumba
71′
M. FallO. Ceylan
72′
E. AydinM. Albayrak
B. SamudioD. Aleksic
77′
PedrinhoO. Gurbulak
78′
87′
M. GumuskayaD. Ndongala
87′
J. AmaralE. Acar
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal2
7Shots off Goal5
13Total Shots7
4Blocked Shots0
8Shots insidebox5
5Shots outsidebox2
10Fouls4
13Corner Kicks2
1Offsides2
71%Ball Possession29%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves2
635Total passes264
534Passes accurate189
84%Passes %72%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Çorum FK je 6.91, v porovnaní s 6.97 u Bandırmaspor. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Çorum FK je Fredy (7.11), u Bandırmaspor je to H. Ciftci (7.19).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Çorum FK prispeli v tejto sezóne 21 gólmi a 15 asistenciami, na čele s B. Samudio (9G). U Bandırmaspor je to 19 gólov a 19 asistencií s lídrom J. Amaral (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Çorum FK nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.88, zatiaľ čo Bandırmaspor má 4 obrancov s priemerom 7.08. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Çorum FK nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.96, oproti 4 u Bandırmaspor s hodnotením 6.89. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Çorum FK nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.93, v porovnaní s 2 u Bandırmaspor s priemerom 6.85. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u Çorum FK a 77% u Bandırmaspor. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Çorum FK nazbierali v tejto sezóne 42 žltých kariet, v porovnaní s 44 u Bandırmaspor. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Çorum FK je 31.9 (najmladší: K. Kalafat (24), najstarší: I. Sehic (37)), zatiaľ čo Bandırmaspor má priemer 28.0 (najmladší: A. Badji (19), najstarší: M. Fall (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Çorum FK majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 24 u Bandırmaspor. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Çorum FK4-1-4-14-4-2Bandırmaspor
GKDEFMIDFWD
13Sehic22Kalafat5Osmanog.15Sengul39Kas14Pedrinho7Gurler66Ildiz16Fredy77Coban18Samudio1Ozcimen27Alici6Ciftci33Nukan34Aydin7Fall92Mulumba20Parmak29Badji24Amaral10Gumuska.

Náhradníci

Tréner: Cagdas Cavus

Náhradníci

Tréner: Mustafa Gursel

Çorum FKSila pozíciíBandırmaspor
6.91
Ø Hodnotenie
6.97
6.82Brankár (1 v 1)7.06
0G 0A0G 0A
6.88Obranca (4 v 4)7.08
1G 0A8G 6A
6.96Záložník (5 v 4)6.89
11G 10A5G 6A
6.93Útočník (1 v 2)6.85
9G 5A6G 7A
Çorum FK4-1-4-1
13BrankárI. Sehic6.8
22ObrancaK. Kalafat6.6
5ObrancaS. Osmanoglu7.11G
15ObrancaA. Sengul7.1
39ObrancaE. Kas6.8
14ZáložníkPedrinho7.01G3A
7ZáložníkS. Gurler7.06G3A
66ZáložníkA. Ildiz6.71A
16ZáložníkFredy7.14G3A
77ZáložníkB. Coban
18ÚtočníkB. Samudio6.99G5A
Bandırmaspor4-4-2
1BrankárA. Ozcimen7.1
27ObrancaK. Alici7.12G2A
6ObrancaH. Ciftci7.21G2A
33ObrancaA. Nukan7.13G1A
34ObrancaE. Aydin7.02G1A
7ZáložníkM. Fall6.81G3A
92ZáložníkR. Mulumba7.11G2A
20ZáložníkA. Parmak6.91G
29ZáložníkA. Badji6.82G1A
24ÚtočníkJ. Amaral6.85G1A
10ÚtočníkM. Gumuskaya6.81G6A

Prehľad zápasu

Bandırmaspor zdolal Çorum FK 1:0. Zápas sa hral v 1. Lig 2025. Góly strelili: M. Fall 31′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Çorum FK mal 71% držanie lopty, Bandırmaspor mal 29%. Çorum FK mal 13 striel (2 na bránu), Bandırmaspor mal 7 (2 na bránu). Çorum FK urobil 5 striedaní, Bandırmaspor urobil 5.

Rivalita od 2017

Çorum FK vs Bandırmaspor vzájomné výsledky

6 stretnutí
Çorum FK
2
výhier
Remízy
3
Bandırmaspor
1
výhier
Góly spolu
6 · 1.0/zápas
Obaja skórovali
0/6 · 0%
Nad 2,5
1/6 · 17%

Aktuálna forma

Çorum FK

DWWDDL

Bandırmaspor

WDWDDW

Predpoveď zápasu

Çorum FK

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Bandırmaspor

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : Çorum FK or draw and -3.5 goals

63%Forma38%
71%Útok29%
40%Obrana60%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026