Menu

Bodrum Fk vs Umraniyespor

Riadny čas

1. Lig · Sezóna 2025

Grey Beton Bodrum Stadyumu, Bodrum3. apríla 2026 o 19:00
Domáci

Bodrum FK

10
Rozhodca: Resat Onur Coskunses

Udalosti zápasu

Bodrum FK
Ümraniyespor
Výkop
D. Hotic

asistencia: O. Imeri

30′
Polčas
46′
S. GoksuE. Hoti
60′
B. EkincierT. Kosoko
60′
BennyY. D. Sas
73′
A. DjokanovicT. Ozdemir
77′Emre Kaplan
A. HabesogluE. Bilsel
78′
78′
B. CelikC. Soukou
Taulant Seferi83′
D. HoticA. Potuk
85′
P. BrazaoA. Turk
90+3′
O. ImeriI. Tarim
90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal4
7Shots off Goal2
16Total Shots7
6Blocked Shots1
6Shots insidebox4
10Shots outsidebox3
11Fouls12
5Corner Kicks3
3Offsides0
50%Ball Possession50%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
436Total passes434
361Passes accurate356
83%Passes %82%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Bodrum FK je 6.95, v porovnaní s 6.81 u Ümraniyespor. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Bodrum FK je D. Hotic (7.39), u Ümraniyespor je to C. Topaloglu (6.98).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Bodrum FK prispeli v tejto sezóne 44 gólmi a 26 asistenciami, na čele s T. Seferi (16G). U Ümraniyespor je to 27 gólov a 21 asistencií s lídrom B. Celik (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Bodrum FK nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.84, zatiaľ čo Ümraniyespor má 4 obrancov s priemerom 6.76. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Bodrum FK nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.00, oproti 3 u Ümraniyespor s hodnotením 6.77. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Bodrum FK nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.85, v porovnaní s 3 u Ümraniyespor s priemerom 6.86. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Bodrum FK a 79% u Ümraniyespor. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Bodrum FK nazbierali v tejto sezóne 36 žltých kariet, v porovnaní s 35 u Ümraniyespor. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Bodrum FK je 25.0 (najmladší: Y. Sertkaya (20), najstarší: D. Hotic (30)), zatiaľ čo Ümraniyespor má priemer 25.5 (najmladší: A. T. Bulbul (20), najstarší: C. Topaloglu (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Bodrum FK majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 30 u Ümraniyespor. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Bodrum FK4-1-4-14-3-3Ümraniyespor
GKDEFMIDFWD
1Sousa11Imeri35Apaydin34Aytemur17Yavuzay20Sertkaya10Brazao23Hotic21Aslan99Seferi90Habesog.35Topalog.81Bulbul14Kocaturk53Oksuz75Kaplan8Goksu88Djokano.20Babacan77Benny9Celik11Ekincier

Náhradníci

Tréner: Burhan Eser

Náhradníci

Tréner: Tayfun Albayrak

Bodrum FKSila pozíciíÜmraniyespor
6.95
Ø Hodnotenie
6.81
7.22Brankár (1 v 1)6.98
0G 0A0G 0A
6.84Obranca (4 v 4)6.76
1G 6A4G 1A
7.00Záložník (5 v 3)6.77
31G 17A2G 7A
6.85Útočník (1 v 3)6.86
12G 3A21G 13A
Bodrum FK4-1-4-1
1BrankárD. F. Nogueira Sousa7.2
11ObrancaO. Imeri6.81G3A
35ObrancaF. Apaydin6.71A
34ObrancaA. Aytemur6.81A
17ObrancaB. Yavuzay7.01A
20ZáložníkY. Sertkaya6.61A
10ZáložníkP. Brazao7.28G1A
23ZáložníkD. Hotic7.45G3A
21ZáložníkA. Aslan6.82G5A
99ZáložníkT. Seferi7.016G7A
90ÚtočníkA. Habesoglu6.812G3A
Ümraniyespor4-3-3
35BrankárC. Topaloglu7.0
81ObrancaA. T. Bulbul6.61G1A
14ObrancaY. Kocaturk6.91G
53ObrancaB. Oksuz6.7
75ObrancaE. Kaplan6.82G
8ZáložníkS. Goksu6.82A
88ZáložníkA. Djokanovic6.81G1A
20ZáložníkA. Babacan6.81G4A
77ÚtočníkBenny7.06G7A
9ÚtočníkB. Celik6.911G4A
11ÚtočníkB. Ekincier6.84G2A

Prehľad zápasu

Bodrum FK zdolal Ümraniyespor 1:0. Zápas sa hral v 1. Lig 2025. Góly strelili: D. Hotic 30′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Bodrum FK mal 50% držanie lopty, Ümraniyespor mal 50%. Bodrum FK mal 16 striel (3 na bránu), Ümraniyespor mal 7 (4 na bránu). Bodrum FK urobil 4 striedaní, Ümraniyespor urobil 5.

Rivalita od 2025

Bodrum FK vs Ümraniyespor vzájomné výsledky

1 stretnutí
Bodrum FK
0
výhier
Remízy
0
Ümraniyespor
1
výhier
Góly spolu
1 · 1.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 10 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Bodrum FK

LDDDDW

Ümraniyespor

LWLDWL

Predpoveď zápasu

Bodrum FK

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Ümraniyespor

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : Bodrum FK

63%Forma37%
67%Útok33%
42%Obrana58%
67%Vzájomné zápasy33%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 9. 5. 2026