Menu

Adana Demirspor vs Manisa F K

Riadny čas

1. Lig · Sezóna 2025

Yeni Adana Stadyumu, Adana3. apríla 2026 o 13:30
21
Rozhodca: Burak Pakkan

Udalosti zápasu

Adana Demirspor
Manisa F.K.
Výkop
4′
B. Adekanye
K. Saygan

asistencia: E. Demirtas

16′
Polčas
46′
O. KahramanA. Vargas
V. Karakus

Own Goal

51′
A. YilmazD. A. Dubus
60′
64′
Y. DursunM. Kiprit
82′Bobby Adekanye
M. MenemenciogluD. Zengin
87′
A. Sarikaya
87′
Aykut Sarikaya90+1′
G. TuncM. Ergen
90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal4
3Shots off Goal10
8Total Shots19
2Blocked Shots5
2Shots insidebox15
6Shots outsidebox4
10Fouls10
2Corner Kicks9
3Offsides3
40%Ball Possession60%
1Yellow Cards0
0Red Cards1
4Goalkeeper Saves4
335Total passes503
257Passes accurate427
77%Passes %85%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Adana Demirspor je 6.25, v porovnaní s 6.80 u Manisa F.K.. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Adana Demirspor je G. Tunc (6.57), u Manisa F.K. je to L. Diony (7.10).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Adana Demirspor prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 5 asistenciami, na čele s K. Kucuk (3G). U Manisa F.K. je to 37 gólov a 16 asistencií s lídrom L. Diony (22G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Adana Demirspor nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.04, zatiaľ čo Manisa F.K. má 4 obrancov s priemerom 6.69. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Adana Demirspor nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.35, oproti 3 u Manisa F.K. s hodnotením 6.82. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Adana Demirspor nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.57, v porovnaní s 3 u Manisa F.K. s priemerom 6.85. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Adana Demirspor a 79% u Manisa F.K.. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Adana Demirspor nazbierali v tejto sezóne 25 žltých kariet, v porovnaní s 38 u Manisa F.K.. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Adana Demirspor je 18.4 (najmladší: E. Fidan (16), najstarší: K. Kucuk (20)), zatiaľ čo Manisa F.K. má priemer 24.9 (najmladší: A. Ibik (17), najstarší: Y. Gureler (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Adana Demirspor majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 28 u Manisa F.K.. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Adana Demirspor4-1-4-14-3-3Manisa F.K.
GKDEFMIDFWD
99Fidan2Demirtas23Demirki.43Fidan77Kaynak16Kucuk17Menemen.88Saygan98Bayar80Yilmaz22Tunc1Karakus24Dursun27Gureler13Ibik19Erdem25Cissokho10Lindseth20Benrahou17Kahraman9Diony11Adekanye

Náhradníci

Tréner: Yucel Kubilayhan

Náhradníci

Tréner: Ahmet Pektas

Adana DemirsporSila pozíciíManisa F.K.
6.25
Ø Hodnotenie
6.80
6.25Brankár (1 v 1)7.03
0G 0A0G 0A
6.04Obranca (4 v 4)6.69
0G 1A1G 1A
6.35Záložník (5 v 3)6.82
5G 2A7G 8A
6.57Útočník (1 v 3)6.85
1G 2A29G 7A
Adana Demirspor4-1-4-1
99BrankárE. Fidan6.3
2ObrancaE. Demirtas6.21A
23ObrancaY. Demirkiran5.9
43ObrancaA. Fidan6.1
77ObrancaO. Kaynak6.0
16ZáložníkK. Kucuk6.43G1A
17ZáložníkM. Menemencioglu6.2
88ZáložníkK. Saygan6.41G
98ZáložníkT. Bayar6.31A
80ZáložníkA. Yilmaz6.41G
22ÚtočníkG. Tunc6.61G2A
Manisa F.K.4-3-3
1BrankárV. Karakus7.0
24ObrancaY. Dursun6.5
27ObrancaY. Gureler6.91A
13ObrancaA. Ibik6.61G
19ObrancaU. Erdem6.7
25ZáložníkM. Cissokho6.81G1A
10ZáložníkJ. Lindseth6.81G7A
20ZáložníkY. Benrahou6.95G
17ÚtočníkO. Kahraman6.62G1A
9ÚtočníkL. Diony7.122G5A
11ÚtočníkB. Adekanye6.95G1A

Prehľad zápasu

Adana Demirspor zdolal Manisa F.K. 2:1. Zápas sa hral v 1. Lig 2025. Góly strelili: B. Adekanye 4′, K. Saygan 16′, V. Karakus 51′ (o.g.). Bolo udelených 1 žltých kariet, 1 červených kariet. Adana Demirspor mal 40% držanie lopty, Manisa F.K. mal 60%. Adana Demirspor mal 8 striel (3 na bránu), Manisa F.K. mal 19 (4 na bránu). Adana Demirspor urobil 4 striedaní, Manisa F.K. urobil 2.

Rivalita od 2025

Adana Demirspor vs Manisa F.K. vzájomné výsledky

1 stretnutí
Adana Demirspor
0
výhier
Remízy
0
Manisa F.K.
1
výhier
Góly spolu
5 · 5.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 50 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Adana Demirspor

LLLLLW

Manisa F.K.

WLWWWL

Predpoveď zápasu

Adana Demirspor

0%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Manisa F.K.

50%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Winner : Manisa F.K. and +1.5 goals

0%Forma100%
20%Útok80%
36%Obrana64%
0%Vzájomné zápasy100%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026