Menu

Manisa F K vs Sivasspor

Riadny čas

1. Lig · Sezóna 2025

Mumin Ozkasap Stadyumu, Manisa21. marca 2026 o 14:00
01
Hostia

Sivasspor

Rozhodca: Muhammetali Metoglu

Udalosti zápasu

Manisa F.K.
Sivasspor
Výkop
Goal cancelled6′
VAR
Christophe Herelle27′
27′Mehmet Feyzi Yıldırım
30′
Jonathan Okoronkwo

asistencia: Mehmet Feyzi Yıldırım

Polčas
63′Kamil Fidan
Muhamed KipritUmut Can Aslan
63′
VAR
67′Penalty confirmed
70′
Bekir Turaç Böke

Missed Penalty

Christophe Herelle74′
Christophe Herelle74′
Osman KahramanAda Ibik
76′
87′
Bekir Turaç BökeAliou Badji
90+2′Mehmet Göktuğ Bakırbaş
Umut Can AslanYunus Emre Dursun
90′
90′
Valon EthemiEmre Gökay
90′
Okan ErdoğanÖzkan Yigiter
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal3
1Shots off Goal7
5Total Shots14
2Blocked Shots4
3Shots insidebox8
2Shots outsidebox6
9Fouls8
4Corner Kicks10
2Offsides1
56%Ball Possession44%
3Yellow Cards3
1Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
449Total passes336
367Passes accurate272
82%Passes %81%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Manisa F.K. je 6.82, v porovnaní s 6.84 u Sivasspor. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Manisa F.K. je Loïs Diony (7.10), u Sivasspor je to Aaron Appindangoyé (7.07).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Manisa F.K. prispeli v tejto sezóne 37 gólmi a 20 asistenciami, na čele s Loïs Diony (22G). U Sivasspor je to 29 gólov a 19 asistencií s lídrom Bekir Turaç Böke (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Manisa F.K. nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo Sivasspor má 5 obrancov s priemerom 6.90. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Manisa F.K. nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.82, oproti 4 u Sivasspor s hodnotením 6.84. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Manisa F.K. nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.76, v porovnaní s 1 u Sivasspor s priemerom 6.70. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Manisa F.K. a 78% u Sivasspor. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Manisa F.K. nazbierali v tejto sezóne 56 žltých kariet, v porovnaní s 40 u Sivasspor. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Manisa F.K. je 26.5 (najmladší: Osman Kahraman (17), najstarší: Yasin Güreler (34)), zatiaľ čo Sivasspor má priemer 27.1 (najmladší: Emirhan Başyiğit (20), najstarší: Aaron Appindangoyé (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Manisa F.K. majú priemerne 31 ligových štartov, oproti 25 u Sivasspor. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Manisa F.K.4-3-35-4-1Sivasspor
GKDEFMIDFWD
1Karakuş45Karapo4Herelle27Güreler19Erdem25Cissokho10Lindseth20Benrahou17Kahraman9Diony23Kiprit1Bakırbaş7Paluli3Erdoğan2Appinda.5Başyiğit26Yıldırım10Okoronk.80Çelik15Fidan27Ethemi14Böke

Náhradníci

Tréner: Ahmet Pektas

Náhradníci

Tréner: Mehmet Altiparmak

Manisa F.K.Sila pozíciíSivasspor
6.82
Ø Hodnotenie
6.84
7.03Brankár (1 v 1)6.72
0G 0A0G 0A
6.83Obranca (4 v 5)6.90
2G 4A8G 5A
6.82Záložník (3 v 4)6.84
7G 8A13G 13A
6.76Útočník (3 v 1)6.70
28G 8A8G 1A
Manisa F.K.4-3-3
1BrankárVedat Karakuş7.0
45ObrancaAyberk Karapo6.92G3A
4ObrancaChristophe Herelle6.8
27ObrancaYasin Güreler6.91A
19ObrancaUmut Erdem6.7
25ZáložníkMamadou Cissokho6.81G1A
10ZáložníkJonathan Lindseth6.81G7A
20ZáložníkYassine Benrahou6.95G
17ÚtočníkOsman Kahraman6.62G1A
9ÚtočníkLoïs Diony7.122G5A
23ÚtočníkMuhamed Kiprit6.64G2A
Sivasspor5-4-1
1BrankárMehmet Göktuğ Bakırbaş6.7
7ObrancaMurat Paluli6.83A
3ObrancaOkan Erdoğan6.91G
2ObrancaAaron Appindangoyé7.12G1A
5ObrancaEmirhan Başyiğit7.03G
26ObrancaMehmet Feyzi Yıldırım6.72G1A
10ZáložníkJonathan Okoronkwo6.62G1A
80ZáložníkCihat Çelik7.03G2A
15ZáložníkKamil Fidan6.81G2A
27ZáložníkValon Ethemi7.07G8A
14ÚtočníkBekir Turaç Böke6.78G1A

Prehľad zápasu

Sivasspor zdolal Manisa F.K. 1:0. Zápas sa hral v 1. Lig 2025. Góly strelili: Jonathan Okoronkwo 30′, Bekir Turaç Böke 70′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. Manisa F.K. mal 56% držanie lopty, Sivasspor mal 44%. Manisa F.K. mal 5 striel (2 na bránu), Sivasspor mal 14 (3 na bránu). Manisa F.K. urobil 3 striedaní, Sivasspor urobil 3. VAR zasiahol: Goal cancelled (Loïs Diony 6′), Penalty confirmed (Kamil Fidan 67′).

Rivalita od 2025

Manisa F.K. vs Sivasspor vzájomné výsledky

1 stretnutí
Manisa F.K.
0
výhier
Remízy
0
Sivasspor
1
výhier
Góly spolu
5 · 5.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 32 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Manisa F.K.

WLWWWL

Sivasspor

LWLLWL

Predpoveď zápasu

Manisa F.K.

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Sivasspor

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Sivasspor

33%Forma67%
43%Útok57%
20%Obrana80%
0%Vzájomné zápasy100%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026