Menu

Hatayspor vs Amed

Riadny čas

1. Lig · Sezóna 2025

Mersin Stadyumu, Mersin22. marca 2026 o 11:30
Domáci

Hatayspor

03
Hostia

Amed

Rozhodca: Melih Aldemir

Udalosti zápasu

Hatayspor
Amed
Výkop
10′
M. Diagne

asistencia: D. Moreno

M. GonulacarS. M. Aydin
14′
24′
D. Moreno

asistencia: M. Diagne

34′F. Afena-Gyan
B. Sarka45′
Polčas
C. DoganS. Ozen
46′
46′
C. UstundagA. Traore
56′
D. SabaF. Hasani
56′
F. Afena-GyanZ. Dimitrov
58′
F. Hasani

asistencia: D. Moreno

U. DurmushanP. Ating
62′
C. YilmazY. Azrak
62′
73′
D. MorenoE. Bassan
76′
M. YesilK. Demirtas
S. M. AydinA. Yildiz
78′
A. Yildiz90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal6
2Shots off Goal2
5Total Shots10
3Blocked Shots2
3Shots insidebox7
2Shots outsidebox3
15Fouls15
1Corner Kicks5
1Offsides3
45%Ball Possession55%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves0
377Total passes455
304Passes accurate400
81%Passes %88%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hatayspor je 6.51, v porovnaní s 6.91 u Amed. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hatayspor je Sharif Osman (6.89), u Amed je to Mbaye Diagne (7.22).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hatayspor prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 5 asistenciami, na čele s Ünal-Emre Durmushan (3G). U Amed je to 60 gólov a 30 asistencií s lídrom Mbaye Diagne (30G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hatayspor nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.43, zatiaľ čo Amed má 4 obrancov s priemerom 6.94. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hatayspor nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.60, oproti 5 u Amed s hodnotením 6.84. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hatayspor nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.39, v porovnaní s 1 u Amed s priemerom 7.22. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Hatayspor a 80% u Amed. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hatayspor nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 39 u Amed. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hatayspor je 23.4 (najmladší: Emir Dadük (17), najstarší: Hakan Cinemre (31)), zatiaľ čo Amed má priemer 28.5 (najmladší: Felix Afena-Gyan (22), najstarší: Mbaye Diagne (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hatayspor majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 26 u Amed. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hatayspor4-2-3-14-2-3-1Amed
GKDEFMIDFWD
78Dadük21Gazanfer5Cinemre95Buz23Dogan48Osman4Gönülaç.81Chaadaev6Sarka18Durmush.17Cin31Kardeşl.77Hanalp21Yeşil34Syrota23Matur15Serbest6Üstündag33Afena-G.91Saba27Moreno45Diagne

Náhradníci

Tréner: Gokhan Alas

Náhradníci

Tréner: Mesut Bakkal

HataysporSila pozíciíAmed
6.51
Ø Hodnotenie
6.91
6.56Brankár (1 v 1)6.84
0G 0A0G 0A
6.43Obranca (4 v 4)6.94
1G 1A5G 1A
6.60Záložník (5 v 5)6.84
6G 3A25G 24A
6.39Útočník (1 v 1)7.22
0G 1A30G 5A
Hatayspor4-2-3-1
78BrankárEmir Dadük6.6
21ObrancaSeyit Gazanfer6.51A
5ObrancaHakan Cinemre6.51G
95ObrancaYigit Ali Buz6.3
23ObrancaCenk Dogan6.4
48ZáložníkSharif Osman6.91G1A
4ZáložníkMuhammed Gönülaçar6.81G1A
81ZáložníkRakhim Chaadaev6.21G
6ZáložníkBaran Sarka6.5
18ZáložníkÜnal-Emre Durmushan6.63G1A
17ÚtočníkYilmaz Cin6.41A
Amed4-2-3-1
31BrankárErce Kardeşler6.8
77ObrancaCelal Hanalp6.81G1A
21ObrancaMehmet Yeşil7.24G
34ObrancaOleksandr Syrota7.0
23ObrancaOguzhan Matur6.9
15ZáložníkTarkan Serbest6.71G
6ZáložníkCem Üstündag6.62A
33ZáložníkFelix Afena-Gyan6.75G6A
91ZáložníkDia Saba7.19G10A
27ZáložníkDaniel Moreno7.110G6A
45ÚtočníkMbaye Diagne7.230G5A

Prehľad zápasu

Amed zdolal Hatayspor 3:0. Zápas sa hral v 1. Lig 2025. Góly strelili: M. Diagne 10′, D. Moreno 24′, F. Hasani 58′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Hatayspor mal 45% držanie lopty, Amed mal 55%. Hatayspor mal 5 striel (0 na bránu), Amed mal 10 (6 na bránu). Hatayspor urobil 5 striedaní, Amed urobil 5.

Rivalita od 2025

Hatayspor vs Amed vzájomné výsledky

1 stretnutí
Hatayspor
0
výhier
Remízy
0
Amed
1
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Hatayspor

WLDLWL

Amed

DDLDDW

Predpoveď zápasu

Hatayspor

0%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Amed

50%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : Amed

0%Forma100%
23%Útok77%
12%Obrana88%
0%Vzájomné zápasy100%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026