Menu

Esenler Erokspor vs Erzurumspor Fk

Riadny čas

1. Lig · Sezóna 2025

Esenler Stadium, Istanbul22. marca 2026 o 17:00
Rozhodca: Alper Akarsu

Udalosti zápasu

Esenler Erokspor
Erzurumspor FK
Výkop
9′B. Baiye
H. Bilazer16′
32′M. Rodriguez
Polčas
57′
B. Keser

asistencia: E. Tozlu

M. Faye62′
R. NiyazH. Catakovic
65′
73′
S. AkgunA. Kabak
74′
B. KeserM. Fettahoglu
O. KayodeR. Jack
76′
M. OkyarO. Beyaz
76′
81′
E. TozluM. Yumlu
82′
M. RodriguezC. Sylla
90+1′
G. CrociataH. Yener
90+7′
C. Sylla

asistencia: B. Baiye

Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal2
5Shots off Goal1
13Total Shots3
5Blocked Shots0
10Shots insidebox3
3Shots outsidebox0
9Fouls12
11Corner Kicks1
0Offsides2
65%Ball Possession35%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves3
566Total passes327
506Passes accurate263
89%Passes %80%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Esenler Erokspor je 7.01, v porovnaní s 7.01 u Erzurumspor FK. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Esenler Erokspor je Guélor Kanga (7.48), u Erzurumspor FK je to Orhan Ovacıklı (7.32).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Esenler Erokspor prispeli v tejto sezóne 49 gólmi a 41 asistenciami, na čele s Olarenwaju Kayode (17G). U Erzurumspor FK je to 32 gólov a 30 asistencií s lídrom Eren Tozlu (15G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Esenler Erokspor nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.01, zatiaľ čo Erzurumspor FK má 4 obrancov s priemerom 7.05. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Esenler Erokspor nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.06, oproti 5 u Erzurumspor FK s hodnotením 6.98. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Esenler Erokspor nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.92, v porovnaní s 1 u Erzurumspor FK s priemerom 7.11. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Esenler Erokspor a 46% u Erzurumspor FK. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Esenler Erokspor nazbierali v tejto sezóne 50 žltých kariet, v porovnaní s 40 u Erzurumspor FK. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Esenler Erokspor je 28.6 (najmladší: Mame Mor Faye (20), najstarší: Amilton da Silva (36)), zatiaľ čo Erzurumspor FK má priemer 28.1 (najmladší: Yakup Kırtay (22), najstarší: Orhan Ovacıklı (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Esenler Erokspor majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 24 u Erzurumspor FK. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Esenler Erokspor4-2-3-14-1-4-1Erzurumspor FK
GKDEFMIDFWD
34Çetin77Bilazer97Cavaré14Ulas33Alic5Okyar12Kanga89Silva20Niyaz11Faye10Kayode31Orbanić53Ovacıklı4Gerxhal.3Kırtay15Giorbel.6Baiye77Keser24Crociata8Akgün65Rodrígu.10Tozlu

Náhradníci

Tréner: Osman Ozkoylu

Náhradníci

Tréner: Serkan Ozbalta

Esenler EroksporSila pozíciíErzurumspor FK
7.01
Ø Hodnotenie
7.01
6.86Brankár (1 v 1)6.93
0G 0A0G 0A
7.01Obranca (4 v 4)7.05
3G 12A1G 6A
7.06Záložník (5 v 5)6.98
29G 26A16G 23A
6.92Útočník (1 v 1)7.11
17G 3A15G 1A
Esenler Erokspor4-2-3-1
34BrankárOsman Ertuğrul Çetin6.9
77ObrancaHayrullah Bilazer7.11G4A
97ObrancaDimitri Cavaré6.8
14ObrancaOnur Ulas7.12G
33ObrancaEnes Alic7.08A
5ZáložníkMikail Okyar7.02G3A
12ZáložníkGuélor Kanga7.56G4A
89ZáložníkAmilton da Silva7.14G12A
20ZáložníkRecep Niyaz6.97G6A
11ZáložníkMame Mor Faye6.910G1A
10ÚtočníkOlarenwaju Kayode6.917G3A
Erzurumspor FK4-1-4-1
31BrankárMatija Orbanić6.9
53ObrancaOrhan Ovacıklı7.35A
4ObrancaAmar Gerxhaliu7.01G
3ObrancaYakup Kırtay7.01A
15ObrancaGuram Giorbelidze6.9
6ZáložníkBrandon Baiye7.14G3A
77ZáložníkBenhur Keser6.86G2A
24ZáložníkGiovanni Crociata7.13G6A
8ZáložníkSefa Akgün6.91G6A
65ZáložníkMartín Rodríguez7.02G6A
10ÚtočníkEren Tozlu7.115G1A

Prehľad zápasu

Erzurumspor FK zdolal Esenler Erokspor 2:0. Zápas sa hral v 1. Lig 2025. Góly strelili: B. Keser 57′, C. Sylla 90′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Esenler Erokspor mal 65% držanie lopty, Erzurumspor FK mal 35%. Esenler Erokspor mal 13 striel (3 na bránu), Erzurumspor FK mal 3 (2 na bránu). Esenler Erokspor urobil 3 striedaní, Erzurumspor FK urobil 5.

Rivalita od 2020

Esenler Erokspor vs Erzurumspor FK vzájomné výsledky

4 stretnutí
Esenler Erokspor
0
výhier
Remízy
1
Erzurumspor FK
3
výhier
Góly spolu
13 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
3/4 · 75%
Nad 2,5
2/4 · 50%

Aktuálna forma

Esenler Erokspor

DLWWDW

Erzurumspor FK

WWWWLW

Predpoveď zápasu

Esenler Erokspor

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Erzurumspor FK

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Erzurumspor FK

45%Forma55%
37%Útok63%
40%Obrana60%
15%Vzájomné zápasy85%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026