Menu

Serik Belediyespor vs Yeni Corumspor

Riadny čas

1. Lig · Sezóna 2025

Ismail Ogan Stadium18. februára 2026 o 12:30
Rozhodca: Gurcan Hasova

Udalosti zápasu

Serik Belediyespor
Yeni Çorumspor
Výkop
J. Topalli

asistencia: M. Nalepa

23′
VAR
31′Penalty confirmed
32′
M. Thiam

Penalty

37′Erkan Kaş
C. Demir

asistencia: A. Martynov

39′
Burak Asan45+5′
45+5′Ferhat Yazgan
Polčas
46′
F. YazganO. Gurbulak
46′
Y. ErdoganB. Coban
49′
B. Coban

asistencia: U. Ergun

52′
B. Coban

asistencia: M. Thiam

Selim Dilli59′
C. CavlanC. Nwachukwu
61′
71′
FredyA. Ildiz
73′Arda Hilmi Sengul
J. TopalliS. Ozcan
84′
M. NalepaR. Adeola
84′
B. CeylanL. Skvortsov
84′
84′
B. SamudioD. Aleksic
84′
A. SengulJ. Attamah
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal6
2Shots off Goal4
6Total Shots11
0Blocked Shots1
4Shots insidebox10
2Shots outsidebox1
13Fouls14
1Corner Kicks10
1Offsides2
37%Ball Possession63%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
264Total passes444
182Passes accurate363
69%Passes %82%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Serik Belediyespor je 6.75, v porovnaní s 6.93 u Yeni Çorumspor. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Serik Belediyespor je J. Topalli (7.17), u Yeni Çorumspor je to Fredy (7.11).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Serik Belediyespor prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 6 asistenciami, na čele s J. Topalli (2G). U Yeni Çorumspor je to 32 gólov a 25 asistencií s lídrom B. Samudio (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Serik Belediyespor nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.61, zatiaľ čo Yeni Çorumspor má 4 obrancov s priemerom 6.95. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Serik Belediyespor nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.85, oproti 5 u Yeni Çorumspor s hodnotením 6.99. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Serik Belediyespor nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Yeni Çorumspor s priemerom 6.67. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Serik Belediyespor a 82% u Yeni Çorumspor. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Serik Belediyespor nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 50 u Yeni Çorumspor. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Serik Belediyespor je 26.0 (najmladší: A. Martynov (21), najstarší: C. Cavlan (33)), zatiaľ čo Yeni Çorumspor má priemer 33.1 (najmladší: A. Sengul (27), najstarší: I. Sehic (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Serik Belediyespor majú priemerne 13 ligových štartov, oproti 28 u Yeni Çorumspor. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Serik Belediyespor4-4-24-1-4-1Yeni Çorumspor
GKDEFMIDFWD
21Sapan22Ceylan4Martynov28Montes5Demir98Topalli58Asan20Dilli44Cavlan79Altipar.77Nalepa13Sehic23Ergun5Osmanog.15Sengul39Kas6Yazgan10Erdogan14Pedrinho16Fredy18Samudio17Thiam

Náhradníci

Tréner: Gokhan Geylani

Náhradníci

Tréner: Cagdas Cavus

Serik BelediyesporSila pozíciíYeni Çorumspor
6.75
Ø Hodnotenie
6.93
Brankár (0 v 1)6.82
0G 0A
6.61Obranca (4 v 4)6.95
1G 3A1G 2A
6.85Záložník (5 v 5)6.99
3G 3A22G 21A
Útočník (2 v 1)6.67
0G 0A9G 2A
Serik Belediyespor4-4-2
22ObrancaB. Ceylan6.71A
4ObrancaA. Martynov6.52A
28ObrancaA. Montes
5ObrancaC. Demir6.61G
21ZáložníkV. Sapan
98ZáložníkJ. Topalli7.22G
58ZáložníkB. Asan6.5
20ZáložníkS. Dilli6.81G3A
44ZáložníkC. Cavlan6.9
79ÚtočníkG. Altiparmak
77ÚtočníkM. Nalepa
Yeni Çorumspor4-1-4-1
13BrankárI. Sehic6.8
23ObrancaU. Ergun6.82A
5ObrancaS. Osmanoglu7.11G
15ObrancaA. Sengul7.1
39ObrancaE. Kas6.8
6ZáložníkF. Yazgan6.93G
10ZáložníkY. Erdogan6.95G10A
14ZáložníkPedrinho7.01G3A
16ZáložníkFredy7.14G3A
18ZáložníkB. Samudio6.99G5A
17ÚtočníkM. Thiam6.79G2A

Prehľad zápasu

Yeni Çorumspor zdolal Serik Belediyespor 3:2. Zápas sa hral v 1. Lig 2025. Góly strelili: J. Topalli 23′, M. Thiam 32′ (pen.), C. Demir 39′, B. Coban 49′, B. Coban 52′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Serik Belediyespor mal 37% držanie lopty, Yeni Çorumspor mal 63%. Serik Belediyespor mal 6 striel (4 na bránu), Yeni Çorumspor mal 11 (6 na bránu). Serik Belediyespor urobil 4 striedaní, Yeni Çorumspor urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Fredy 31′).

Rivalita od 2018

Serik Belediyespor vs Yeni Çorumspor vzájomné výsledky

5 stretnutí
Serik Belediyespor
1
výhier
Remízy
2
Yeni Çorumspor
2
výhier
Góly spolu
7 · 1.4/zápas
Obaja skórovali
2/5 · 40%
Nad 2,5
0/5 · 0%

Aktuálna forma

Serik Belediyespor

LLWLLL

Yeni Çorumspor

DWWDDL

Predpoveď zápasu

Serik Belediyespor

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Yeni Çorumspor

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Çorum FK

25%Forma75%
29%Útok71%
36%Obrana64%
38%Vzájomné zápasy62%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026