Menu

Yeni Corumspor vs Istanbulspor

Riadny čas

1. Lig · Sezóna 2025

Corum Stadyumu, Corum13. februára 2026 o 18:00
Rozhodca: Resat Onur Coskunses

Udalosti zápasu

Yeni Çorumspor
İstanbulspor
Výkop
Burak Çoban-5′
-5′Isa Dayakli
26′
M. Krstovski

asistencia: Y. Ozer

Polčas
O. GurbulakB. Samudio
46′
B. Coban
48′
M. Thiam

asistencia: S. Gurler

53′
61′
D. SahinPhellipe
61′
M. MertE. Mendy
62′
D. SambissaO. Sahan
B. CobanF. Yazgan
70′
71′
M. KrstovskiM. Sol
VAR
75′Penalty confirmed
Sinan Osmanoğlu76′
Serdar Gürler80′
PedrinhoD. Aleksic
81′
S. GurlerA. Akkaynak
88′
88′
M. MamadouT. Tuncer
Mame Thiam90+12′
Arda Hilmi Sengul90+5′
VAR
90+5′Penalty confirmed
90′
Phellipe

Penalty

Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal4
8Shots off Goal2
14Total Shots6
3Blocked Shots0
9Shots insidebox6
5Shots outsidebox0
7Fouls10
10Corner Kicks1
1Offsides2
68%Ball Possession32%
5Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves1
553Total passes271
474Passes accurate186
86%Passes %69%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Yeni Çorumspor je 6.94, v porovnaní s 6.78 u İstanbulspor. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Yeni Çorumspor je Fredy (7.11), u İstanbulspor je to A. Tutar (6.97).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Yeni Çorumspor prispeli v tejto sezóne 31 gólmi a 26 asistenciami, na čele s M. Thiam (9G). U İstanbulspor je to 18 gólov a 17 asistencií s lídrom M. Krstovski (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Yeni Çorumspor nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.98, zatiaľ čo İstanbulspor má 5 obrancov s priemerom 6.76. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Yeni Çorumspor nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.01, oproti 4 u İstanbulspor s hodnotením 6.79. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Yeni Çorumspor nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.67, v porovnaní s 1 u İstanbulspor s priemerom 6.66. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Yeni Çorumspor a 78% u İstanbulspor. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Yeni Çorumspor nazbierali v tejto sezóne 35 žltých kariet, v porovnaní s 31 u İstanbulspor. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Yeni Çorumspor je 32.8 (najmladší: A. Sengul (27), najstarší: S. Osmanoglu (36)), zatiaľ čo İstanbulspor má priemer 26.0 (najmladší: D. Sahin (20), najstarší: D. Sambissa (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Yeni Çorumspor majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 25 u İstanbulspor. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Yeni Çorumspor4-1-4-15-4-1İstanbulspor
GKDEFMIDFWD
27Akinay23Ergun5Osmanog.15Sengul10Erdogan14Pedrinho7Gurler20Gurbulak16Fredy77Coban17Thiam28Tutar2Bahadir14Sahin24Uzunhan4Tultak44Ozer7Sambissa6Vorobjo.25Mert66Mamadou77Krstovs.

Náhradníci

Tréner: Cagdas Cavus

Náhradníci

Tréner: Mustafa Avci

Yeni ÇorumsporSila pozíciíİstanbulspor
6.94
Ø Hodnotenie
6.78
6.77Brankár (1 v 1)6.97
0G 0A0G 0A
6.98Obranca (4 v 5)6.76
6G 12A5G 6A
7.01Záložník (5 v 4)6.79
16G 12A7G 10A
6.67Útočník (1 v 1)6.66
9G 2A6G 1A
Yeni Çorumspor4-1-4-1
27BrankárH. Akinay6.8
23ObrancaU. Ergun6.82A
5ObrancaS. Osmanoglu7.11G
15ObrancaA. Sengul7.1
10ObrancaY. Erdogan6.95G10A
14ZáložníkPedrinho7.01G3A
7ZáložníkS. Gurler7.06G3A
20ZáložníkO. Gurbulak6.95G3A
16ZáložníkFredy7.14G3A
77ZáložníkB. Coban
17ÚtočníkM. Thiam6.79G2A
İstanbulspor5-4-1
28BrankárA. Tutar7.0
2ObrancaY. Bahadir6.7
14ObrancaD. Sahin6.72G
24ObrancaE. Uzunhan6.91G1A
4ObrancaF. Tultak6.7
44ObrancaY. Ozer6.82G5A
7ZáložníkD. Sambissa6.73G8A
6ZáložníkM. Vorobjovas6.9
25ZáložníkM. Mert6.92G1A
66ZáložníkM. Mamadou6.72G1A
77ÚtočníkM. Krstovski6.76G1A

Prehľad zápasu

İstanbulspor zdolal Yeni Çorumspor 3:2. Zápas sa hral v 1. Lig 2025. Góly strelili: M. Krstovski 26′, B. Coban 48′, M. Thiam 53′, Phellipe 78′, Phellipe 90′ (pen.). Bolo udelených 7 žltých kariet. Yeni Çorumspor mal 68% držanie lopty, İstanbulspor mal 32%. Yeni Çorumspor mal 14 striel (3 na bránu), İstanbulspor mal 6 (4 na bránu). Yeni Çorumspor urobil 4 striedaní, İstanbulspor urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Emrecan Uzunhan 75′), Penalty confirmed (Phellipe Cardoso Araujo 90′).

Rivalita od 2014

Yeni Çorumspor vs İstanbulspor vzájomné výsledky

5 stretnutí
Yeni Çorumspor
1
výhier
Remízy
1
İstanbulspor
3
výhier
Góly spolu
16 · 3.2/zápas
Obaja skórovali
3/5 · 60%
Nad 2,5
4/5 · 80%

Aktuálna forma

Yeni Çorumspor

DWWDDL

İstanbulspor

WWWWLD

Predpoveď zápasu

Yeni Çorumspor

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

İstanbulspor

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or İstanbulspor

53%Forma47%
57%Útok43%
33%Obrana67%
29%Vzájomné zápasy71%

Zranenia a stopky

Yeni Çorumspor

İstanbulspor

  • OtáznyBaran Vardar
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026