Menu

Van Bb vs Yeni Corumspor

Riadny čas

1. Lig · Sezóna 2025

Ataturk City Stadium, Van7. februára 2026 o 14:00
Domáci

Van BB

31
Rozhodca: Atilla Karaoglan

Udalosti zápasu

Van BB
Yeni Çorumspor
Výkop
-5′Yusuf Erdoğan
14′
S. Gurler

asistencia: Fredy

15′Serdar Gürler
VAR
31′Goal cancelled
S. Hostikka
40′
Polčas
M. BingolS. Destici
46′
Ensar Çavuşoğlu48′
57′
A. IldizO. Gurbulak
57′
S. GurlerB. Coban
A. TraoreJefferson
63′
H. BilalB. C. Kara
63′
69′
FredyD. Aleksic
E. Secgin

asistencia: S. Hostikka

69′
70′
Y. ErdoganA. Akkaynak
S. HostikkaE. Dikmen
79′
83′
U. ErgunE. Sarikaya
90+7′Ibrahim Šehić
90+5′Ibrahim Šehić
90+7′Ibrahim Šehić
E. SecginA. Demirol
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal4
5Shots off Goal2
12Total Shots8
2Blocked Shots2
7Shots insidebox7
5Shots outsidebox1
10Fouls18
5Corner Kicks5
4Offsides3
57%Ball Possession43%
2Yellow Cards4
0Red Cards1
1Goalkeeper Saves2
357Total passes272
289Passes accurate190
81%Passes %70%
1.18expected_goals0.85
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Van BB je 6.79, v porovnaní s 6.91 u Yeni Çorumspor. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Van BB je Çağlar Şahin Akbaba (7.13), u Yeni Çorumspor je to Fredy (7.11).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Van BB prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 7 asistenciami, na čele s Ensar Çavuşoğlu (2G). U Yeni Çorumspor je to 26 gólov a 25 asistencií s lídrom Mame Thiam (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Van BB nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.76, zatiaľ čo Yeni Çorumspor má 4 obrancov s priemerom 6.94. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Van BB nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.73, oproti 5 u Yeni Çorumspor s hodnotením 6.95. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Van BB nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Yeni Çorumspor s priemerom 6.67. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Van BB a 83% u Yeni Çorumspor. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Van BB nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 42 u Yeni Çorumspor. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Van BB je 26.6 (najmladší: Naby Oulare (23), najstarší: Medeni Bingol (33)), zatiaľ čo Yeni Çorumspor má priemer 33.5 (najmladší: Ahmed Ildız (29), najstarší: Ibrahim Šehić (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Van BB majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 25 u Yeni Çorumspor. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Van BB4-2-3-14-1-4-1Yeni Çorumspor
GKDEFMIDFWD
25Akbaba13Oulare53Çavuşoğ.6Jevšenak65Bingol41Özcan8Traore18Bilal44Seçgin20Mamah7Hostikka13Šehić23Ergun5Osmanoğ.3Attamah39Kaş14Pedrinho7Gürler16Fredy66Ildız10Erdoğan17Thiam

Náhradníci

Tréner: Osman Korkmaz

Náhradníci

Tréner: Cagdas Cavus

Van BBSila pozíciíYeni Çorumspor
6.79
Ø Hodnotenie
6.91
7.13Brankár (1 v 1)6.82
0G 0A0G 0A
6.76Obranca (4 v 4)6.94
4G 0A1G 3A
6.73Záložník (5 v 5)6.95
3G 7A16G 20A
Útočník (1 v 1)6.67
0G 0A9G 2A
Van BB4-2-3-1
25BrankárÇağlar Şahin Akbaba7.1
13ObrancaNaby Oulare6.7
53ObrancaEnsar Çavuşoğlu6.82G
6ObrancaŽan Jevšenak
65ObrancaMedeni Bingol6.82G
41ZáložníkMehmet Özcan6.81G1A
8ZáložníkAliou Badara Traore6.51A
18ZáložníkHasan Bilal6.81G1A
44ZáložníkErdem Seçgin6.81G4A
20ZáložníkKenneth Mamah
7ÚtočníkSanteri Hostikka
Yeni Çorumspor4-1-4-1
13BrankárIbrahim Šehić6.8
23ObrancaUzeyir Ergun6.82A
5ObrancaSinan Osmanoğlu7.11G
3ObrancaJoseph Attamah7.01A
39ObrancaErkan Kaş6.8
14ZáložníkPedrinho7.01G3A
7ZáložníkSerdar Gürler7.06G3A
16ZáložníkFredy7.14G3A
66ZáložníkAhmed Ildız6.71A
10ZáložníkYusuf Erdoğan6.95G10A
17ÚtočníkMame Thiam6.79G2A

Prehľad zápasu

Van BB zdolal Yeni Çorumspor 3:1. Zápas sa hral v 1. Lig 2025. Góly strelili: S. Gurler 14′, S. Hostikka 40′, E. Secgin 69′, Jefferson 90′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. Van BB mal 57% držanie lopty, Yeni Çorumspor mal 43%. Van BB mal 12 striel (5 na bránu), Yeni Çorumspor mal 8 (4 na bránu). Očakávané góly: Van BB 1.18 — Yeni Çorumspor 0.85. Van BB urobil 5 striedaní, Yeni Çorumspor urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Serdar Gürler 31′).

Rivalita od 2015

Van BB vs Yeni Çorumspor vzájomné výsledky

7 stretnutí
Van BB
0
výhier
Remízy
5
Yeni Çorumspor
2
výhier
Góly spolu
12 · 1.7/zápas
Obaja skórovali
5/7 · 71%
Nad 2,5
2/7 · 29%

Aktuálna forma

Van BB

DLLWDW

Yeni Çorumspor

DWWDDL

Predpoveď zápasu

Van BB

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Yeni Çorumspor

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Vanspor FK or draw

44%Forma56%
50%Útok50%
57%Obrana43%
36%Vzájomné zápasy64%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026