Menu

Ael vs Enosis

Alphamega Stadium, Kolossi17. apríla 2026 o 18:00
Domáci

AEL

21
Hostia

Enosis

Udalosti zápasu

AEL
Enosis
Výkop
23′Antonis Katsiaris
41′Jimmy Kazan
Polčas
D. ZdravkovskiN. Glavcic
46′
A. Panagiotou FiliotisSergio Conceicao
46′
D. ParoutisL. Singh
64′
F. R. MugheT. Maseko
64′
70′
S. RisvanisJ. Okeke
75′
A. KatsiarisS. Solomou
75′
M. SimonovskiA. Ella
B. Z. JradiZ. Sawo
78′
L. Singh

Penalty

81′
82′
J. KazanC. Kyzas
82′
G. KurezD. Solomou
A. Makris
90′
90′
A. Ella
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal1
7Shots off Goal2
15Total Shots4
5Blocked Shots0
10Shots insidebox3
5Shots outsidebox1
7Fouls18
9Corner Kicks2
0Offsides0
65%Ball Possession35%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves1
423Total passes208
356Passes accurate146
84%Passes %70%
2.68expected_goals1.17
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy AEL je 6.86, v porovnaní s 6.54 u Enosis. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč AEL je C. Frantzis (7.27), u Enosis je to P. Panagiotou (6.96).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky AEL prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 2 asistenciami, na čele s A. Makris (3G). U Enosis je to 0 gólov a 0 asistencií s lídrom —. Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

AEL nasadzuje 2 obrancov s priemerným hodnotením 7.15, zatiaľ čo Enosis má 3 obrancov s priemerom 6.54. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

AEL nasadzuje 8 stredopoliarov s priemerom 6.78, oproti 5 u Enosis s hodnotením 6.43. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

AEL nasadzuje 0 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Enosis s priemerom 6.61. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u AEL a 75% u Enosis. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu AEL nazbierali v tejto sezóne 22 žltých kariet, v porovnaní s 35 u Enosis. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky AEL je 26.3 (najmladší: P. Kyriakou (21), najstarší: B. Z. Jradi (32)), zatiaľ čo Enosis má priemer 28.2 (najmladší: J. Kazan (18), najstarší: E. Sakic (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu AEL majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 18 u Enosis. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

AEL4-4-24-4-2Enosis
GKDEFMIDFWD
98Kyriakou25Filiotis2Frantzis21Bogdan19Milosav.63Mughe6Zdravko.37Szoke29Paroutis33Makris10Jradi1Panagio.47Kozar4Ioannou33Risvanis66Sakic11Kurez14Kosmas18Katsiar.27Kazan99Charala.9Simonov.

Náhradníci

Tréner: Hugo Martins

Náhradníci

Tréner: Damir Canadi

AELSila pozíciíEnosis
6.86
Ø Hodnotenie
6.54
6.87Brankár (1 v 1)6.96
0G 0A0G 0A
7.15Obranca (2 v 3)6.54
1G 0A0G 0A
6.78Záložník (8 v 5)6.43
3G 2A0G 0A
Útočník (0 v 2)6.61
0G 0A
AEL4-4-2
98BrankárP. Kyriakou6.9
2ObrancaC. Frantzis7.31G
21ObrancaL. Bogdan7.0
25ZáložníkA. Panagiotou Filiotis
19ZáložníkI. Milosavljevic6.61A
63ZáložníkF. R. Mughe7.11A
6ZáložníkD. Zdravkovski6.8
37ZáložníkJ. Szoke6.8
29ZáložníkD. Paroutis6.8
33ZáložníkA. Makris6.63G
10ZáložníkB. Z. Jradi6.7
Enosis4-4-2
1BrankárP. Panagiotou7.0
4ObrancaS. Ioannou6.4
33ObrancaS. Risvanis6.7
66ObrancaE. Sakic6.5
47ZáložníkA. Kozar6.0
11ZáložníkG. Kurez6.7
14ZáložníkL. Kosmas6.4
18ZáložníkA. Katsiaris6.6
27ZáložníkJ. Kazan6.5
99ÚtočníkM. Charalampous6.5
9ÚtočníkM. Simonovski6.7

Prehľad zápasu

AEL zdolal Enosis 2:1. Zápas sa hral v 1. Division 2025. Góly strelili: L. Singh 81′ (pen.), A. Makris 90′, A. Ella 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. AEL mal 65% držanie lopty, Enosis mal 35%. AEL mal 15 striel (3 na bránu), Enosis mal 4 (1 na bránu). Očakávané góly: AEL 2.68 — Enosis 1.17. AEL urobil 5 striedaní, Enosis urobil 5.

Rivalita od 2018

AEL vs Enosis vzájomné výsledky

16 stretnutí
AEL
10
výhier
Remízy
3
Enosis
3
výhier
Góly spolu
38 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
6/16 · 38%
Nad 2,5
7/16 · 44%

Aktuálna forma

AEL

DLLWLW

Enosis

LLLLWL

Predpoveď zápasu

AEL

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Enosis

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : AEL

57%Forma43%
73%Útok27%
65%Obrana35%
93%Vzájomné zápasy7%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026