Menu

Omonia Nicosia vs Apoel Nicosia

GSP Stadium, Nicosia18. apríla 2026 o 17:00
20
Rozhodca: Lukasz Kuzma

Udalosti zápasu

Omonia Nicosia
Apoel Nicosia
Výkop
Ryan Mmaee
7′
Polčas
46′
Max MeyerPeter Olayinka
46′
MarquinhosMathías Tomás
61′Peter Olayinka
63′
Konstantinos LaifisFranz Brorsson
70′
DálcioPanagiotis Kattirtzis
70′
Daniel ManciniGabriel Maioli
Ewandro CostaAndreas Christou
73′
Willy SemedoNovica Eraković
80′
Panagiotis AndreouIoannis Kousoulos
88′
Muamer TankovicStevan Jovetić
88′
Ryan Mmaee90+6′
90+6′Diego Rosa
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal2
1Shots off Goal2
10Total Shots6
4Blocked Shots1
2Shots insidebox3
8Shots outsidebox3
12Fouls16
4Corner Kicks9
1Offsides0
46%Ball Possession54%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
395Total passes407
334Passes accurate340
85%Passes %84%
0.56expected_goals0.48
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Omonia Nicosia je 7.22, v porovnaní s 6.87 u Apoel Nicosia. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Omonia Nicosia je Ewandro Costa (7.92), u Apoel Nicosia je to Daniel Mancini (7.07).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Omonia Nicosia prispeli v tejto sezóne 15 gólmi a 10 asistenciami, na čele s Willy Semedo (5G). U Apoel Nicosia je to 10 gólov a 6 asistencií s lídrom Stefan Drazic (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Omonia Nicosia nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.07, zatiaľ čo Apoel Nicosia má 4 obrancov s priemerom 6.79. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Omonia Nicosia nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.31, oproti 5 u Apoel Nicosia s hodnotením 6.87. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Omonia Nicosia nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.57, v porovnaní s 1 u Apoel Nicosia s priemerom 6.98. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Omonia Nicosia a 82% u Apoel Nicosia. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Omonia Nicosia nazbierali v tejto sezóne 44 žltých kariet, v porovnaní s 35 u Apoel Nicosia. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Omonia Nicosia je 27.5 (najmladší: Panagiotis Andreou (19), najstarší: Senou Coulibaly (31)), zatiaľ čo Apoel Nicosia má priemer 28.5 (najmladší: Vitor Meer (21), najstarší: Vid Belec (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Omonia Nicosia majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 22 u Apoel Nicosia. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Omonia Nicosia4-2-3-14-2-3-1Apoel Nicosia
GKDEFMIDFWD
98Kyriaki.2Dionkou5Couliba.30Panagio.29Balkovec74Andreou14Marić11Costa22Tankovic7Semedo19Mmaee27Belec14Nanu2Antoniou34Laifis6Meer20Dálcio29Rosa77Mancini7Meyer10Marquin.9Drazic

Náhradníci

Tréner: Henning Berg

Náhradníci

Tréner: Pablo Garcia

Omonia NicosiaSila pozíciíApoel Nicosia
7.22
Ø Hodnotenie
6.87
6.95Brankár (1 v 1)7.03
0G 0A0G 0A
7.07Obranca (4 v 4)6.79
0G 0A1G 2A
7.31Záložník (5 v 5)6.87
11G 6A3G 3A
7.57Útočník (1 v 1)6.98
4G 4A6G 1A
Omonia Nicosia4-2-3-1
98BrankárCharalambos Kyriakidis7.0
2ObrancaAlpha Dionkou7.0
5ObrancaSenou Coulibaly7.1
30ObrancaNikolas Panagiotou7.3
29ObrancaJure Balkovec6.9
74ZáložníkPanagiotis Andreou7.11G
14ZáložníkMateo Marić6.6
11ZáložníkEwandro Costa7.94G2A
22ZáložníkMuamer Tankovic7.11G1A
7ZáložníkWilly Semedo7.85G3A
19ÚtočníkRyan Mmaee7.64G4A
Apoel Nicosia4-2-3-1
27BrankárVid Belec7.0
14ObrancaNanu6.82A
2ObrancaEvagoras Antoniou7.0
34ObrancaKonstantinos Laifis7.01G
6ObrancaVitor Meer6.4
20ZáložníkDálcio6.9
29ZáložníkDiego Rosa6.9
77ZáložníkDaniel Mancini7.12G2A
7ZáložníkMax Meyer6.6
10ZáložníkMarquinhos6.91G1A
9ÚtočníkStefan Drazic7.06G1A

Prehľad zápasu

Omonia Nicosia zdolal Apoel Nicosia 2:0. Zápas sa hral v 1. Division 2025. Góly strelili: Ryan Mmaee 7′, Ewandro Costa 12′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Omonia Nicosia mal 46% držanie lopty, Apoel Nicosia mal 54%. Omonia Nicosia mal 10 striel (5 na bránu), Apoel Nicosia mal 6 (2 na bránu). Očakávané góly: Omonia Nicosia 0.56 — Apoel Nicosia 0.48. Omonia Nicosia urobil 4 striedaní, Apoel Nicosia urobil 5.

Rivalita od 2018

Omonia Nicosia vs Apoel Nicosia vzájomné výsledky

23 stretnutí
Omonia Nicosia
6
výhier
Remízy
8
Apoel Nicosia
9
výhier
Góly spolu
56 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
11/23 · 48%
Nad 2,5
11/23 · 48%

Aktuálna forma

Omonia Nicosia

WWWWWD

Apoel Nicosia

WDDLLL

Predpoveď zápasu

Omonia Nicosia

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Apoel Nicosia

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : Omonia Nicosia

68%Forma32%
68%Útok32%
80%Obrana20%
38%Vzájomné zápasy62%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026