Kariérne štatistiky
M. Közcü odpískal 32 zápasov, pričom udelil 4 žlté a 5 červených kariet (0.12 žltých na zápas). Domáce tímy vyhrávajú 25.0% zápasov pod vedením tohto rozhodcu.
32
Zápasy
4
0.12/zápas
Žlté karty
5
0.16/zápas
Červené karty
2
0.06/zápas
Pokutové kopy
59
1.84/zápas
Góly
8
25%
Výhry domácich
13
40.6%
Výhry hostí
11
34.4%
Remízy
Rozdelenie výsledkov
Rozdelenie výsledkov pri zápasoch M. Közcü: 25.0% domácich výhier, 34.4% remíz, 40.6% výhier hostí. Vyšší podiel domácich výhier môže naznačovať tendenciu užitočnú pre stávkové predpovede.
Zápasy za rok
Vyťaženosť M. Közcü za 4 roky (2019–2022). Sledovanie počtu zápasov za rok pomáha posúdiť skúsenosti a aktuálnu aktivitu rozhodcu.
Rozdelenie podľa úrovne líg
Štatistiky podľa ligy
M. Közcü pôsobil v 5 súťažiach, najviac v 2. Lig (17 zápasov). Porovnajte priemery kariet a gólov naprieč ligami.
| Súťaž | Zápasy | Žlté | Červené | Ž/Z | Góly | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2. Lig· Turkey17Zápasy 34Ž/Z 0.2Góly 32 | 2. Lig· Turkey | 17 | 3 | 4 | 0.2 | 32 | 1.9 | 1 | 4 | 8 | 5 |
3. Lig - Group 2· Turkey7Zápasy Ž/Z 0.0Góly 16 | 3. Lig - Group 2· Turkey | 7 | 0.0 | 16 | 2.3 | 0 | 3 | 1 | 3 | ||
3. Lig - Group 3· Turkey4Zápasy Ž/Z 0.0Góly 8 | 3. Lig - Group 3· Turkey | 4 | 0.0 | 8 | 2.0 | 0 | 1 | 2 | 1 | ||
3. Lig - Group 1· Turkey3Zápasy 11Ž/Z 0.3Góly 2 | 3. Lig - Group 1· Turkey | 3 | 1 | 1 | 0.3 | 2 | 0.7 | 1 | 0 | 1 | 2 |
Türkiye Kupası· Turkey1Zápasy Ž/Z 0.0Góly 1 | Türkiye Kupası· Turkey | 1 | 0.0 | 1 | 1.0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Posledné zápasy
Posledných 32 zápasov pod vedením M. Közcü. Sledujte aktuálne karty, góly a výsledky, aby ste odhalili trendy v rozhodovaní tohto rozhodcu.
| Dátum | Súťaž | Domáci | Skóre | Hostia | Žlté | Červené | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
7. 5. 20222. Lig | 7. 5. 2022 | 2. Lig | 0–1 | Turgutluspor | |||
17. 4. 20222. Lig | 17. 4. 2022 | 2. Lig | 0–3 | ||||
3. 4. 20222. Lig | 3. 4. 2022 | 2. Lig | Niğde Anadolu | 1–1 | Sivas Belediyespor | ||
27. 3. 20223. Lig - Group 3 | 27. 3. 2022 | 3. Lig - Group 3 | 0–1 | ||||
20. 3. 20223. Lig - Group 2 | 20. 3. 2022 | 3. Lig - Group 2 | Darıca Gençlerbirliği | 1–1 | Kızılcabölükspor | ||
27. 2. 20222. Lig | 27. 2. 2022 | 2. Lig | 0–2 | Tarsus İdman Yurdu | |||
13. 2. 20222. Lig | 13. 2. 2022 | 2. Lig | 1–2 | ||||
22. 1. 20222. Lig | 22. 1. 2022 | 2. Lig | Anadolu Selçukspor | 0–4 | |||
12. 12. 20212. Lig | 12. 12. 2021 | 2. Lig | 2–1 | ||||
20. 11. 20212. Lig | 20. 11. 2021 | 2. Lig | 3–0 | Akhisar Belediye | |||
31. 10. 20212. Lig | 31. 10. 2021 | 2. Lig | 2–1 | Tarsus İdman Yurdu | |||
23. 10. 20212. Lig | 23. 10. 2021 | 2. Lig | Niğde Anadolu | 1–2 | Ergene Velimeşespor | ||
2. 5. 20212. Lig | 2. 5. 2021 | 2. Lig | 0–0 | Niğde Anadolu | |||
21. 4. 20213. Lig - Group 1 | 21. 4. 2021 | 3. Lig - Group 1 | Nevşehir Belediyespor | 0–0 | Kızılcabölükspor | ||
| 15. 4. 2021 | 2. Lig | 0–0 | 1 | 1 | |||
| 31. 3. 2021 | 3. Lig - Group 1 | Kemerspor 2003 | 0–2 | Ofspor | 1 | 1 | |
14. 3. 20212. Lig | 14. 3. 2021 | 2. Lig | Hacettepe | 0–0 | |||
24. 2. 20212. Lig | 24. 2. 2021 | 2. Lig | Niğde Anadolu | 0–0 | |||
4. 2. 20213. Lig - Group 1 | 4. 2. 2021 | 3. Lig - Group 1 | Nevşehir Belediyespor | 0–0 | |||
| 30. 12. 2020 | 2. Lig | Turgutluspor | 2–0 | 2 | 3 | ||
10. 12. 20203. Lig - Group 3 | 10. 12. 2020 | 3. Lig - Group 3 | 3–1 | ||||
28. 10. 20202. Lig | 28. 10. 2020 | 2. Lig | 0–1 | ||||
10. 10. 20202. Lig | 10. 10. 2020 | 2. Lig | 0–2 | ||||
20. 9. 20203. Lig - Group 2 | 20. 9. 2020 | 3. Lig - Group 2 | 1–1 | Tekirdağspor | |||
29. 2. 20203. Lig - Group 2 | 29. 2. 2020 | 3. Lig - Group 2 | 3–1 | ||||
9. 2. 20203. Lig - Group 2 | 9. 2. 2020 | 3. Lig - Group 2 | 0–1 | Turgutluspor | |||
26. 1. 20203. Lig - Group 3 | 26. 1. 2020 | 3. Lig - Group 3 | 1–1 | Gölcükspor | |||
8. 12. 20193. Lig - Group 2 | 8. 12. 2019 | 3. Lig - Group 2 | 4–2 | ||||
10. 11. 20193. Lig - Group 2 | 10. 11. 2019 | 3. Lig - Group 2 | 0–0 | Kozan Spor FK | |||
19. 10. 20193. Lig - Group 2 | 19. 10. 2019 | 3. Lig - Group 2 | Tepecikspor | 1–0 | Elazığ Belediyespor FK | ||
24. 9. 2019Türkiye Kupası | 24. 9. 2019 | Türkiye Kupası | 0–1 | ||||
1. 9. 20193. Lig - Group 3 | 1. 9. 2019 | 3. Lig - Group 3 | 0–1 | Bayrampaşaspor |