Menu
Svet

Uefa U21 Championship Qualification

Playoff

UEFA U21 Championship - Qualification · 2025

Play-offs

Finland U216
Norway U213
5–1,1–2
Belgium U211
Czech Republic U213
0–2,1–1
Croatia U210
Georgia U211
0–1

Tabuľka

UEFA U21 Championship - Qualification · 2025

Aktuálna tabuľka UEFA U21 Championship - Qualification 2025 s 53 tímami. Norway U21 vedie s 24 bodmi po 10 zápasoch, za ním nasleduje Croatia U21 s 22 bodmi. Tabuľka zobrazuje výhry, remízy, prehry, góly, gólový rozdiel a aktuálnu formu — základ pre analýzu stávok.

CLELECLZostup
#TímOdohranéVýhryPrehryBody
Group A
1
Norway U21
108224
2
Croatia U21
107222
3
Finland U21
106319
4105416
5
Azerbaijan U21
10277
6100100
Group B
1
Germany U21
109127
2106319
3105218
4104414
510277
610091
Group C
1
Spain U21
88024
285315
38257
4
Lithuania U21
8257
58266
60000
Group D
1
Portugal U21
109028
2
Iceland U21
105218
3
Greece U21
105317
4104612
5103511
6100100
Group E
1
Netherlands U21
108026
2107123
3103412
4103511
5102410
610091
Group F
1107024
2106319
3
Sweden U21
105218
4
Bosnia-Herzegovina U21
103511
5103511
6
Luxembourg U21
10091
Group G
1
England U21
108125
2
Czech Republic U21
107222
3104216
4103412
5103610
6100100
Group H
1108026
2107123
3
Serbia U21
103412
4102410
5
North Macedonia U21
10259
610193
Group I
1
Belgium U21
86020
285117
38248
4
Scotland U21
8137
5
Kazakhstan U21
8062

Výsledky

UEFA U21 Championship - Qualification · 50
Zobraziť všetky výsledky zápasov
Group Stage - 2615. 10. 2024

Štatistiky tímov

Porovnanie výkonu všetkých 53 tímov v UEFA U21 Championship - Qualification na jednom mieste. Germany U21 vedie s 9 výhrami v tejto sezóne. Farebná tepelná mapa zobrazuje výhry, prehry, remízy, góly, gólový rozdiel a percento výhier — jednoducho identifikujte najsilnejšie a najslabšie tímy pre analýzu stávok.

Stávkové štatistiky

2025
Góly / Zápas
3.10
Priemer gólov na zápas v sezóne
Oba Skórujú %
41.2%
Percentuálny podiel zápasov kde skórujú oba tímy
Nad 2.5 / 5.5 %
58.4%
Percentuálny podiel zápasov s viac ako 2,5 gólov (futbal) alebo 5,5 (hokej)
Nad 1,5 %
79.2%
Percento zápasov s viac ako 1,5 gólmi
Nad 3,5 %
33.3%
Percento zápasov s viac ako 3,5 gólmi
Doma Výhry %
47.1%
Podiel zápasov vyhraných domácimi tímami
Remízy %
14.1%
Percento zápasov končiacich remízou
Vonku Výhry %
38.8%
Podiel zápasov vyhraných hosťujúcimi tímami
Čisté Konto %
58.8%
Percentuálny podiel zápasov s čistým kontom aspoň jedného tímu
0:0 %
4.7%
Percento bezgólových remíz (0:0)
Ø Domáce góly
1.70
Ø Vonkajšie góly
1.40
Karty/Zápas
4.9
Dom. výhoda
+13.80
Sila domácej výhody — vyššia hodnota = silnejšia výhoda domácich
Najčastejšie výsledky
TOP 10
2-0
23 · 9.0%
1-2
21 · 8.2%
1-0
21 · 8.2%
0-1
20 · 7.8%
2-1
16 · 6.3%
1-1
15 · 5.9%
0-3
15 · 5.9%
0-2
15 · 5.9%
0-0
12 · 4.7%
3-0
12 · 4.7%
Trendy sezón
Rozloženie gólov naprieč 15-minútovými úsekmi hry odhaľujúce, kedy je najväčšia pravdepodobnosť strelenia gólu. Toto je kľúčové pre stratégie živého stávkovania — ligy s vysokou koncentráciou neskorých gólov (76-90 min) môžu ponúkať hodnotu na trhoch neskorých gólov, zatiaľ čo ligy dominantné v prvom polčase favorizujú stratégie včasného výberu.
12.9%
0-15
14.3%
16-30
15.8%
31-45
17.7%
46-60
16.6%
61-75
22.8%
76-90

Najlepší strelci

1Fábio Silva · Portugal U218
2O. Liimatta · Finland U217
3K. Arnstad · Norway U217
4N. Ohio · Netherlands U217
5A. Schjelderup · Norway U217
6H. Elliott · England U217
7E. Yardımcı · Turkey U216
8Samu · Spain U216
9F. Esposito · Italy U216
10M. Ljubičić · Croatia U216
11T. Cipot · Slovenia U216
12N. Madueke · England U216
13J. McAtee · England U215
14F. Szymczak · Poland U215
15M. Manhoef · Netherlands U215

Najlepší asistenti

1C. Çanak · Turkey U213
2J. Mendes · Sweden U213
3E. Yardımcı · Turkey U212
4B. Elmaz · Turkey U212
5S. Sešlar · Slovenia U212
6M. Łęgowski · Poland U212
7M. Løvik · Norway U212
8E. Jelert · Denmark U212
9K. Kozłowski · Poland U212
10Y. Demir · Austria U212
11A. Batagov · Ukraine U211
12Ilias Akhomach · Spain U211
13C. Ndour · Italy U211
14M. Baltacı · Turkey U211
15A. Karapo · Turkey U211

Najviac kariet

Žlté karty
1LHL. Hjelde · Norway U215
2NLN. Lominadze · Georgia U215
3MAM. Atanasov · Bulgaria U215
4ATA. Tahiri · Kosovo U215
5MFM. Forbes · Northern Ireland U215
6SKS. Kerkez · Cyprus U215
7GMG. Matteoni · San Marino U215
8SKS. Khvadagiani · Georgia U214
9FHF. Haxha · Kosovo U214
10JNJ. Nielsen · Faroe Islands U214
Červené karty
1SRS. Roughan · Republic of Ireland U211
2AHA. Hasani · Kosovo U211
3N. Čavlina · Croatia U211
4GMG. Maisuradze · Georgia U211
5G. Øregaard · Faroe Islands U211
6ABA. Batagov · Ukraine U211
7GKG. Koutsias · Greece U211
8ADA. Donnelly · Northern Ireland U211
9VBVladislav Blănuță · Romania U211
10SJS. Jatta · Norway U211
RozhodcaRozhodovalŽ/ZČ/Z
D. Sakhi61.670.00
J. Jaanovits66.670.33
K. Hagenes65.670.00
L. Bilbija66.000.33
A. Ladebäck55.400.20
D. Bel53.600.20
D. Munro53.200.00
D. Muntean56.200.00

UEFA U21 Championship - QualificationTímy

Všetkých 50 tímov v UEFA U21 Championship - Qualification v sezóne 2025. Kliknite na klub pre zobrazenie kádra, histórie zápasov a podrobných štatistík.

AUAlbania U21AUAndorra U21AUArmenia U21AUAustria U21
AUAzerbaijan U21
BUBelarus U21
BUBelgium U21
BUBosnia-Herzegovina U21
BUBulgaria U21
CUCroatia U21
CUCyprus U21
CUCzech Republic U21
DUDenmark U21
EUEngland U21
EUEstonia U21FUFaroe Islands U21
FUFinland U21
FUFrance U21
GUGermany U21
GUGibraltar U21
GUGreece U21
IUIceland U21
IUIsrael U21IUItaly U21
KUKazakhstan U21
KUKosovo U21LULatvia U21
LULithuania U21
LULuxembourg U21
MUMalta U21MUMoldova U21MUMontenegro U21
NUNetherlands U21
NUNorth Macedonia U21
NUNorthern Ireland U21
NUNorway U21
PUPoland U21
PUPortugal U21
RURepublic of Ireland U21SUSan Marino U21
SUScotland U21
SUSerbia U21
SUSpain U21
SUSweden U21
SUSwitzerland U21TUTurkey U21UUUkraine U21WUWales U21SUSlovenia U21HUHungary U21

API dáta: 7. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026