César Azpilicueta — Aktuálna sezóna
César Azpilicueta má v tejto sezóne 15 štartov a 0 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
15
Štarty
1038
Min
0
Góly
1
Asistencie
1
Strely
2
Kľúčové prihrávky
87%
Presnosť prihrávok %
25
Súboje
9
Bloky
22
Zachytenia
4
Dribling
53
Súboje (vyhrané)
22
Fauly
4
Žlté karty
0
Červené karty
6.9
Hodnotenie
César Azpilicueta — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sevilla0Góly | 2025 | SúťažLa Liga | Štarty15 | Góly0 | Asistencie1 | Min1038 | 4 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Atletico Madrid1Góly | 2024 | SúťažLa Liga | Štarty31 | Góly1 | Asistencie0 | Min877 | 1 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Atletico Madrid—Góly | 2024 | SúťažCopa del Rey | Štarty3 | Góly— | Asistencie0 | Min119 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Atletico Madrid—Góly | 2024 | SúťažUEFA Champions League | Štarty6 | Góly— | Asistencie0 | Min112 | 1 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Atletico Madrid0Góly | 2024 | SúťažFriendlies Clubs | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Atletico Madrid—Góly | 2023 | SúťažLa Liga | Štarty29 | Góly— | Asistencie2 | Min1421 | 4 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Atletico Madrid0Góly | 2023 | SúťažCopa del Rey | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min101 | 1 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Atletico Madrid0Góly | 2023 | SúťažUEFA Champions League | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min289 | 2 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Atletico Madrid0Góly | 2023 | SúťažFriendlies Clubs | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min149 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea0Góly | 2023 | SúťažFriendlies Clubs | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Spain0Góly | 2023 | SúťažEuro Championship - Qualification | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea0Góly | 2022 | SúťažPremier League | Štarty25 | Góly0 | Asistencie— | Min1522 | 3 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Chelsea0Góly | 2022 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min21 | 1 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Chelsea0Góly | 2022 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min27 | 0 | 0 | Hodnotenie6.2 |
Chelsea—Góly | 2022 | SúťažUEFA Champions League | Štarty9 | Góly— | Asistencie— | Min259 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Chelsea0Góly | 2022 | SúťažFriendlies Clubs | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min134 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Spain0Góly | 2022 | SúťažUEFA Nations League | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min267 | 0 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Spain0Góly | 2022 | SúťažWorld Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie1 | Min136 | 0 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Spain0Góly | 2022 | SúťažFriendlies | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min144 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea1Góly | 2021 | SúťažPremier League | Štarty27 | Góly1 | Asistencie2 | Min2075 | 3 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Chelsea0Góly | 2021 | SúťažLeague Cup | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min327 | 0 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Chelsea1Góly | 2021 | SúťažFA Cup | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min307 | 0 | 0 | Hodnotenie7.8 |
Chelsea0Góly | 2021 | SúťažUEFA Super Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min38 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea1Góly | 2021 | SúťažUEFA Champions League | Štarty9 | Góly1 | Asistencie1 | Min680 | 2 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Chelsea0Góly | 2021 | SúťažFIFA Intercontinental Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min210 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Spain0Góly | 2021 | SúťažFriendlies | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Spain1Góly | 2020 | SúťažUEFA European Championship | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min402 | 0 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Chelsea1Góly | 2020 | SúťažPremier League | Štarty26 | Góly1 | Asistencie2 | Min2190 | 5 | 1 | Hodnotenie7.1 |
Chelsea0Góly | 2020 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Chelsea0Góly | 2020 | SúťažFA Cup | Štarty4 | Góly0 | Asistencie1 | Min283 | 1 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Chelsea0Góly | 2020 | SúťažUEFA Champions League | Štarty11 | Góly0 | Asistencie— | Min964 | 1 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Chelsea0Góly | 2020 | SúťažFriendlies Clubs | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min44 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Spain0Góly | 2020 | SúťažWorld Cup - Qualification Europe | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min303 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Spain0Góly | 2020 | SúťažUEFA Nations League | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 1 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Spain1Góly | 2020 | SúťažEuro Championship | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min402 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Chelsea2Góly | 2019 | SúťažPremier League | Štarty36 | Góly2 | Asistencie6 | Min3230 | 1 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Chelsea0Góly | 2019 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea0Góly | 2019 | SúťažFA Cup | Štarty5 | Góly0 | Asistencie1 | Min349 | 1 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Chelsea0Góly | 2019 | SúťažUEFA Super Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min120 | 1 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Chelsea2Góly | 2019 | SúťažUEFA Champions League | Štarty7 | Góly2 | Asistencie— | Min613 | 2 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Chelsea0Góly | 2019 | SúťažClub Friendlies | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min421 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea1Góly | 2018 | SúťažPremier League | Štarty38 | Góly1 | Asistencie5 | Min3403 | 4 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Chelsea0Góly | 2018 | SúťažLeague Cup | Štarty6 | Góly0 | Asistencie2 | Min492 | 1 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Chelsea0Góly | 2018 | SúťažFA Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min187 | 0 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Chelsea0Góly | 2018 | SúťažUEFA Europa League | Štarty9 | Góly0 | Asistencie— | Min694 | 2 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Chelsea0Góly | 2018 | SúťažInternational Champions Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min123 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Spain0Góly | 2018 | SúťažUEFA Nations League | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min15 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Spain0Góly | 2018 | SúťažWorld Cup - Qualification Europe | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Spain0Góly | 2018 | SúťažWorld Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Spain0Góly | 2018 | SúťažFriendlies | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min210 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea2Góly | 2017 | SúťažPremier League | Štarty37 | Góly2 | Asistencie6 | Min3330 | 1 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Chelsea0Góly | 2017 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie7.5 |
Chelsea0Góly | 2017 | SúťažFA Cup | Štarty4 | Góly0 | Asistencie1 | Min420 | 0 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Chelsea1Góly | 2017 | SúťažUEFA Champions League | Štarty8 | Góly1 | Asistencie— | Min705 | 0 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Chelsea0Góly | 2017 | SúťažClub Friendlies | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min77 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea0Góly | 2017 | SúťažInternational Champions Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min179 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Spain0Góly | 2017 | SúťažFriendlies | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea1Góly | 2016 | SúťažPremier League | Štarty38 | Góly1 | Asistencie4 | Min3420 | 4 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Chelsea1Góly | 2016 | SúťažLeague Cup | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min300 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea0Góly | 2016 | SúťažFA Cup | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min378 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Chelsea0Góly | 2016 | SúťažInternational Champions Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea0Góly | 2016 | SúťažClub Friendlies | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min76 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Spain0Góly | 2016 | SúťažEuro Championship | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min9 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Spain0Góly | 2016 | SúťažUEFA European Championship Qualifiers | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie6.2 |
Spain0Góly | 2016 | SúťažFriendlies | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min347 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea2Góly | 2015 | SúťažPremier League | Štarty37 | Góly2 | Asistencie3 | Min3201 | 7 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Chelsea0Góly | 2015 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea0Góly | 2015 | SúťažFA Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea0Góly | 2015 | SúťažUEFA Champions League | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min720 | 1 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Chelsea0Góly | 2015 | SúťažInternational Champions Cup | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min286 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea0Góly | 2015 | SúťažClub Friendlies | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Spain0Góly | 2015 | SúťažFriendlies | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min8 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea0Góly | 2014 | SúťažPremier League | Štarty29 | Góly0 | Asistencie— | Min2484 | 1 | 1 | Hodnotenie7.0 |
Chelsea0Góly | 2014 | SúťažLeague Cup | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min313 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea0Góly | 2014 | SúťažFA Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea0Góly | 2014 | SúťažUEFA Champions League | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min390 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea0Góly | 2014 | SúťažClub Friendlies | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min318 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Spain0Góly | 2014 | SúťažUEFA World Cup Qualifiers | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Spain0Góly | 2014 | SúťažWorld Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Spain0Góly | 2014 | SúťažFriendlies | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea0Góly | 2013 | SúťažPremier League | Štarty29 | Góly0 | Asistencie— | Min2325 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea0Góly | 2013 | SúťažFA Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea1Góly | 2013 | SúťažLeague Cup | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min250 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea0Góly | 2013 | SúťažUEFA Champions League | Štarty10 | Góly0 | Asistencie— | Min822 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea0Góly | 2013 | SúťažUEFA Super Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Spain0Góly | 2013 | SúťažConfederations Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min134 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Spain0Góly | 2013 | SúťažFriendlies | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea0Góly | 2012 | SúťažPremier League | Štarty27 | Góly0 | Asistencie— | Min2196 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Marseille0Góly | 2012 | SúťažLigue 1 | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea0Góly | 2012 | SúťažLeague Cup | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min480 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea0Góly | 2012 | SúťažFA Cup | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min371 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea0Góly | 2012 | SúťažUEFA Europa League | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min720 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea0Góly | 2012 | SúťažUEFA Champions League | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min60 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Marseille0Góly | 2012 | SúťažUEFA Europa League | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min8 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea0Góly | 2012 | SúťažFIFA Intercontinental Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min97 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Spain U230Góly | 2012 | SúťažOlympics Men | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Marseille1Góly | 2011 | SúťažLigue 1 | Štarty30 | Góly1 | Asistencie— | Min2520 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
Marseille0Góly | 2011 | SúťažCoupe de la Ligue | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min300 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Marseille0Góly | 2011 | SúťažCoupe de France | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min300 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Marseille0Góly | 2011 | SúťažUEFA Champions League | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min710 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Spain U211Góly | 2011 | SúťažUEFA U21 Championship | Štarty11 | Góly1 | Asistencie— | Min908 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Marseille0Góly | 2010 | SúťažLigue 1 | Štarty15 | Góly0 | Asistencie— | Min1008 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Marseille1Góly | 2010 | SúťažCoupe de la Ligue | Štarty1 | Góly1 | Asistencie— | Min90 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Marseille0Góly | 2010 | SúťažUEFA Champions League | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Osasuna0Góly | 2009 | SúťažLa Liga | Štarty33 | Góly0 | Asistencie— | Min2970 | 7 | 0 | Hodnotenie— |
Osasuna0Góly | 2009 | SúťažCopa del Rey | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min389 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Spain U200Góly | 2009 | SúťažFIFA U20 World Cup | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Osasuna0Góly | 2008 | SúťažLa Liga | Štarty36 | Góly0 | Asistencie— | Min3193 | 8 | 0 | Hodnotenie— |
Osasuna0Góly | 2007 | SúťažLa Liga | Štarty29 | Góly0 | Asistencie— | Min2584 | 8 | 0 | Hodnotenie— |
Osasuna0Góly | 2006 | SúťažLa Liga | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min24 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
César Azpilicueta zaznamenal 23 gólov a 38 asistencií v 869 zápasoch počas 20 sezón. Kariéra zahŕňa 9 klubov vrátane Sevilla, Atletico Madrid, Chelsea. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '06 ★ | '07 | '08 | '09 | '10 | '11 | '12 | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 6 | 5 | 6 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| Zápasy | 1 | 29 | 36 | 33 | 15 | 30 | 27 | 29 | 29 | 37 | 38 | 37 | 38 | 36 | 4 | 27 | 25 | 29 | 31 | 15 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 10% |
| Min | 24 | 2,584 | 3,193 | 2,970 | 1,008 | 2,520 | 2,196 | 2,325 | 2,484 | 3,201 | 3,420 | 3,330 | 3,403 | 3,230 | 402 | 2,075 | 1,522 | 1,421 | 877 | 1,038 |
| Žlté karty | — | 8 | 8 | 7 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1 | 7 | 4 | 1 | 4 | 1 | — | 3 | 3 | 4 | 1 | 4 |
| Červené karty | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Sevilla — Posledné zápasy
Sevilla — Káder
César Azpilicueta — Trofeje
César Azpilicueta má 45 záznamov o trofejach s 21 získanými titulmi vrátane FIFA Intercontinental Cup, UEFA Super Cup, UEFA Champions League. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Florida Cup | 2022 | World | 2nd Place |
| FIFA Intercontinental Cup | 2022 | World | Winner |
| League Cup | 2021/2022 | England | 2nd Place |
| FA Cup | 2021/2022 | England | 2nd Place |
| UEFA Super Cup | 2021 | Europe | Winner |
| UEFA Nations League | 2020/2022 | Europe | 2nd Place |
| UEFA Champions League | 2020/2021 | Europe | Winner |
| FA Cup | 2020/2021 | England | 2nd Place |
| FA Cup | 2019/2020 | England | 2nd Place |
| UEFA Super Cup | 2019 | Europe | 2nd Place |
| League Cup | 2018/2019 | England | 2nd Place |
| UEFA Europa League | 2018/2019 | Europe | Winner |
| Community Shield | 2018 | England | 2nd Place |
| FA Cup | 2017/2018 | England | Winner |
| Community Shield | 2017 | England | 2nd Place |
| FA Cup | 2016/2017 | England | 2nd Place |
| Premier League | 2016/2017 | England | Winner |
| Community Shield | 2015 | England | 2nd Place |
| League Cup | 2014/2015 | England | Winner |
| Premier League | 2014/2015 | England | Winner |
| UEFA Super Cup | 2013 | Europe | 2nd Place |
| UEFA Europa League | 2012/2013 | Europe | Winner |
| FIFA Intercontinental Cup | 2012 | World | 2nd Place |
| UEFA Super Cup | 2012 | Europe | 2nd Place |
| Trophée des Champions | 2011/2012 | France | Winner |
| Ligue 1 | 2010/2011 | France | 2nd Place |
| Trophée des Champions | 2010/2011 | France | Winner |
| UEFA U21 Championship | 2009/2011 | Europe | Winner |
| UEFA U21 Championship | — | Europe | Winner |
| FA Cup | — | England | 2nd Place |
| UEFA Europa League | — | Europe | Winner |
| FA Cup | — | England | Winner |
| UEFA Super Cup | — | Europe | Winner |
| Community Shield | — | England | 2nd Place |
| Premier League | — | England | Winner |
| League Cup | — | England | 2nd Place |
| UEFA Super Cup | — | Europe | 2nd Place |
| League Cup | — | England | Winner |
| FIFA Intercontinental Cup | — | World | Winner |
| Ligue 1 | — | France | 2nd Place |
| FIFA Intercontinental Cup | — | World | 2nd Place |
| UEFA Champions League | — | Europe | Winner |
| Trophée des Champions | — | France | Winner |
| UEFA Nations League | — | Europe | 2nd Place |
| Florida Cup | — | World | 2nd Place |
César Azpilicueta — História prestupov
César Azpilicueta má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026