Spain · Futbal
Asier Villalibre — Aktuálna sezóna
Asier Villalibre má v tejto sezóne 30 štartov a 14 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
30
Štarty
1218
Min
14
Góly
1
Asistencie
36
Strely
29
Strely na bránu
9
Kľúčové prihrávky
67%
Presnosť prihrávok %
3
Súboje
1
Bloky
13
Dribling
40
Súboje (vyhrané)
17
Fauly
3
Žlté karty
0
Červené karty
7.0
Hodnotenie
Asier Villalibre — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Racing Santander0Góly | 2025 | SúťažCopa del Rey | Štarty2 | Góly0 | Asistencie0 | Min29 | 0 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Racing Santander14Góly | 2025 | SúťažSegunda División | Štarty28 | Góly14 | Asistencie1 | Min1189 | 3 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Athletic Club—Góly | 2024 | SúťažLa Liga | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Alaves1Góly | 2024 | SúťažLa Liga | Štarty16 | Góly1 | Asistencie1 | Min321 | 2 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Alaves0Góly | 2024 | SúťažCopa del Rey | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min226 | 0 | 1 | Hodnotenie— |
Athletic Club2Góly | 2023 | SúťažLa Liga | Štarty18 | Góly2 | Asistencie1 | Min503 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Athletic Club6Góly | 2023 | SúťažCopa del Rey | Štarty6 | Góly6 | Asistencie— | Min354 | 0 | 0 | Hodnotenie7.5 |
Athletic Club0Góly | 2023 | SúťažFriendlies Clubs | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Alaves6Góly | 2022 | SúťažSegunda División | Štarty20 | Góly6 | Asistencie2 | Min1123 | 4 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Athletic Club0Góly | 2022 | SúťažLa Liga | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min96 | 0 | 0 | Hodnotenie6.4 |
Athletic Club0Góly | 2022 | SúťažCopa del Rey | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min98 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Athletic Club2Góly | 2021 | SúťažLa Liga | Štarty19 | Góly2 | Asistencie— | Min536 | 0 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Athletic Club0Góly | 2021 | SúťažCopa del Rey | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min12 | 0 | 0 | Hodnotenie6.2 |
Athletic Club0Góly | 2021 | SúťažFriendlies Clubs | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min70 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Athletic Club4Góly | 2020 | SúťažLa Liga | Štarty35 | Góly4 | Asistencie2 | Min1583 | 1 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Athletic Club1Góly | 2020 | SúťažCopa del Rey | Štarty6 | Góly1 | Asistencie— | Min269 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Athletic Club3Góly | 2019 | SúťažLa Liga | Štarty19 | Góly3 | Asistencie— | Min523 | 0 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Athletic Club2Góly | 2019 | SúťažCopa del Rey | Štarty5 | Góly2 | Asistencie1 | Min211 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Athletic Club0Góly | 2019 | SúťažClub Friendlies | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Athletic Club II23Góly | 2018 | SúťažPrimera División RFEF | Štarty38 | Góly23 | Asistencie— | Min3237 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Lorca0Góly | 2017 | SúťažSegunda División | Štarty12 | Góly0 | Asistencie— | Min461 | 0 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Valladolid0Góly | 2017 | SúťažSegunda División | Štarty13 | Góly0 | Asistencie— | Min209 | 1 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Athletic Club0Góly | 2017 | SúťažLa Liga | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Valladolid2Góly | 2017 | SúťažCopa del Rey | Štarty4 | Góly2 | Asistencie1 | Min340 | 0 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Athletic Club0Góly | 2017 | SúťažUEFA Europa League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Athletic Club0Góly | 2017 | SúťažClub Friendlies | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Numancia0Góly | 2016 | SúťažSegunda División | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min473 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Athletic Club0Góly | 2016 | SúťažLa Liga | Štarty6 | Góly0 | Asistencie1 | Min71 | 0 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Athletic Club II11Góly | 2016 | SúťažPrimera División RFEF | Štarty27 | Góly11 | Asistencie— | Min2414 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
Athletic Club0Góly | 2016 | SúťažCopa del Rey | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Athletic Club0Góly | 2016 | SúťažUEFA Europa League | Štarty2 | Góly0 | Asistencie1 | Min46 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Athletic Club II3Góly | 2015 | SúťažSegunda División | Štarty32 | Góly3 | Asistencie2 | Min1617 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Spain U190Góly | 2015 | SúťažUEFA U19 Championship | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min29 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Spain U172Góly | 2014 | SúťažUEFA U17 Championship | Štarty6 | Góly2 | Asistencie— | Min353 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Athletic Club II0Góly | 2014 | SúťažPrimera División RFEF | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min66 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
—2Góly | 2014 | SúťažUEFA Youth League | Štarty6 | Góly2 | Asistencie— | Min475 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
—2Góly | 2014 | SúťažUEFA U17 Championship | Štarty6 | Góly2 | Asistencie— | Min353 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Asier Villalibre zaznamenal 86 gólov a 13 asistencií v 350 zápasoch počas 12 sezón. Kariéra zahŕňa 9 klubov vrátane Racing Santander, Athletic Club, Alaves. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 ★ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 2 | 3 | 0 | 0 | 23 | 3 | 4 | 2 | 6 | 2 | 0 | 13 |
| Asistencie | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 |
| Zápasy | 6 | 32 | 6 | 12 | 38 | 19 | 35 | 19 | 20 | 18 | 0 | 2 |
| Góly / 90 min | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.95 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 65% |
| Min | 353 | 1,617 | 473 | 461 | 3,237 | 523 | 1,583 | 536 | 1,123 | 503 | — | 29 |
| Žlté karty | — | — | — | — | 3 | — | 1 | — | 4 | — | — | — |
Racing Santander — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 10. 05. 2026 | Leganes | 1 - 2 | Racing Santander | Segunda División |
| 03. 05. 2026 | Racing Santander | 4 - 2 | Huesca | Segunda División |
| 26. 04. 2026 | AD Ceuta FC | 0 - 0 | Racing Santander | Segunda División |
| 17. 04. 2026 | Real Sociedad II | 1 - 3 | Racing Santander | Segunda División |
| 12. 04. 2026 | Racing Santander | 5 - 1 | Almeria | Segunda División |
Racing Santander — Káder
Asier Villalibre — Trofeje
Asier Villalibre má 5 záznamov o trofejach s 2 získanými titulmi vrátane Copa del Rey, Super Cup. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Copa del Rey | 2023/2024 | Spain | Winner |
| Super Cup | 2021/2022 | Spain | 2nd Place |
| Copa del Rey | 2020/2021 | Spain | 2nd Place |
| Super Cup | 2020/2021 | Spain | Winner |
| Copa del Rey | 2019/2020 | Spain | 2nd Place |
Asier Villalibre — História prestupov
Asier Villalibre má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026