
South AfricaFutbal
Útočník
- Vek
- 33
- Narodený
- 1990-03-10
Čas
Udalosť
1
X
2
15. 05.
19:00
Futbal · Premier League
Aston Villa vs. Liverpool
2.85
3.45
2.60
15. 05.
19:00
Futbal · La Liga 2
Cordoba vs. Albacete
1.57
4.40
5.50
15. 05.
18:30
Futbal · Ligue 1
St-Etienne vs. Rodez
1.75
3.90
4.35
15. 05.
18:30
Futbal · La Liga 2
Castellon vs. Cadiz
1.22
6.00
9.50
15. 05.
19:00
Futbal · League Two
Notts County vs. Chesterfield
2.35
3.15
3.00
15. 05.
18:45
Futbal · Pro League
Leuven vs. Antwerp
2.90
3.25
2.30
15. 05.
18:45
Futbal · Premier Division
Bohemians vs. Drogheda Utd.
1.50
4.00
5.60
15. 05.
15:00
Futbal · 2. Liga
Zilina B vs. Slavia TU Kosice
1.35
5.20
6.00
15. 05.
18:45
Futbal · Premier Division
St. Patricks Ath. vs. Shelbourne
1.70
3.45
4.35
15. 05.
15:00
Futbal · 2. Liga
Samorin vs. Zvolen
3.50
4.10
1.75
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›M. Makudubela — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Siwelele0Góly | 2025 | SúťažPremier Soccer League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Young Africans—Góly | 2023 | SúťažLigi kuu Bara | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Young Africans0Góly | 2023 | SúťažCAF Champions League | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min20 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Marumo Gallants2Góly | 2022 | SúťažPremier Soccer League | Štarty17 | Góly2 | Asistencie— | Min879 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Marumo Gallants0Góly | 2022 | SúťažCup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min75 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Marumo Gallants0Góly | 2022 | SúťažCAF Confederation Cup | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min149 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Marumo Gallants0Góly | 2021 | SúťažPremier Soccer League | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min299 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Marumo Gallants0Góly | 2021 | SúťažCup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min44 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2020 | Súťaž1st Division | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min65 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
Highlands Park FC0Góly | 2018 | SúťažPremier Soccer League | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min86 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chippa United0Góly | 2017 | SúťažPremier Soccer League | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min19 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chippa United0Góly | 2017 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Orlando Pirates0Góly | 2016 | SúťažPremier Soccer League | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min209 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Golden Arrows0Góly | 2015 | SúťažPSL | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min284 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Platinum Stars0Góly | 2015 | SúťažPSL | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min299 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Platinum Stars0Góly | 2015 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min31 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Platinum Stars1Góly | 2014 | SúťažPSL | Štarty14 | Góly1 | Asistencie— | Min692 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Platinum Stars0Góly | 2014 | SúťažLeague Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min83 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Platinum Stars0Góly | 2014 | SúťažCup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min40 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Platinum Stars1Góly | 2013 | SúťažPSL | Štarty9 | Góly1 | Asistencie— | Min182 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Platinum Stars1Góly | 2013 | SúťažCup | Štarty2 | Góly1 | Asistencie— | Min91 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Platinum Stars0Góly | 2013 | Súťaž8 Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
—2Góly | 2012 | Súťaž1st Division | Štarty18 | Góly2 | Asistencie— | Min1408 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
—0Góly | 2012 | SúťažCup | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min250 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
M. Makudubela zaznamenal 7 gólov a 0 asistencií v 111 zápasoch počas 12 sezón. Kariéra zahŕňa 9 klubov vrátane Siwelele, Young Africans, Marumo Gallants. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
GólyAsistencieKartyNajlepšia sezóna
21
⭐
⭐
'12
'13
'14
'15
'16
'17
'18
'20
'21
'22
'23
'25
| '12 ★ | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '20 | '21 | '22 | '23 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 18 | 9 | 14 | 7 | 6 | 1 | 3 | 1 | 6 | 17 | 0 | 0 |
| Min | 1,408 | 182 | 692 | 284 | 209 | 19 | 86 | 65 | 299 | 879 | — | — |
| Žlté karty | 3 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Siwelele — Posledné zápasy
09. 05. 2026·Premier Soccer League
05. 05. 2026·Premier Soccer League
29. 04. 2026·Premier Soccer League
24. 04. 2026·Premier Soccer League
18. 04. 2026·Premier Soccer League
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 09. 05. 2026 | Mamelodi Sundowns | 7 - 4 | Siwelele | Premier Soccer League |
| 05. 05. 2026 | Siwelele | 2 - 2 | Durban City | Premier Soccer League |
| 29. 04. 2026 | Siwelele | 2 - 0 | Kaizer Chiefs | Premier Soccer League |
| 24. 04. 2026 | Golden Arrows | 0 - 0 | Siwelele | Premier Soccer League |
| 18. 04. 2026 | Marumo Gallants | 0 - 0 | Siwelele | Premier Soccer League |
Siwelele — Káder
T. Letshedi
Záložník
C. Ohizu
Záložník
T. Mbanjwa
Brankár
R. Goss
Brankár
N. Mobbie
Obranca
Buhlebuyeza Wilson Mkhwanazi
Obranca
S. Ndebele
Obranca
N. Rapoo
Obranca
M. Makudubela — Trofeje
M. Makudubela má 6 záznamov o trofejach s 3 získanými titulmi vrátane Ligi kuu Bara, League Cup, 8 Cup. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
Ligi kuu BaraWinner
2023/2024·Tanzania
Cup2nd Place
2021/2022·South-Africa
Cup2nd Place
2016/2017·South-Africa
League Cup2nd Place
2014/2015·South-Africa
League CupWinner
2013/2014·South-Africa
8 CupWinner
2013/2014·South-Africa
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Ligi kuu Bara | 2023/2024 | Tanzania | Winner |
| Cup | 2021/2022 | South-Africa | 2nd Place |
| Cup | 2016/2017 | South-Africa | 2nd Place |
| League Cup | 2014/2015 | South-Africa | 2nd Place |
| League Cup | 2013/2014 | South-Africa | Winner |
| 8 Cup | 2013/2014 | South-Africa | Winner |
M. Makudubela — História prestupov
M. Makudubela má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
——
—→—
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026