
Republic of IrelandFutbal
- Vek
- 33
- Výška
- 193 cm
- Hmotnosť
- 76 kg
- Narodený
- 1992-01-01 · Derry
S. Duffy — Aktuálna sezóna
S. Duffy má v tejto sezóne 4 štarty a 0 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
4
Štarty
259
Min
0
Góly
0
Asistencie
2
Strely
2
Strely na bránu
5
Kľúčové prihrávky
85%
Presnosť prihrávok %
3
Súboje
1
Bloky
18
Súboje (vyhrané)
4
Fauly
2
Žlté karty
0
Červené karty
6.8
Hodnotenie
S. Duffy — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Norwich0Góly | 2025 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Norwich0Góly | 2025 | SúťažChampionship | Štarty4 | Góly0 | Asistencie0 | Min259 | 2 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Norwich4Góly | 2024 | SúťažChampionship | Štarty45 | Góly4 | Asistencie0 | Min4042 | 4 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Norwich0Góly | 2024 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min8 | 0 | 0 | Hodnotenie6.3 |
Norwich0Góly | 2024 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min11 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Rep. Of Ireland0Góly | 2024 | SúťažUEFA Nations League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rep. Of Ireland0Góly | 2024 | SúťažFriendlies | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min46 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Norwich1Góly | 2023 | SúťažChampionship | Štarty38 | Góly1 | Asistencie— | Min3188 | 10 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Norwich0Góly | 2023 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Norwich0Góly | 2023 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rep. Of Ireland0Góly | 2023 | SúťažEuro Championship - Qualification | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Rep. Of Ireland0Góly | 2023 | SúťažFriendlies | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Brighton0Góly | 2022 | SúťažPremier League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie4.2 |
Fulham0Góly | 2022 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Brighton0Góly | 2022 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Brighton0Góly | 2022 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie1 | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie8.2 |
Rep. Of Ireland0Góly | 2022 | SúťažUEFA Nations League | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 2 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Rep. Of Ireland0Góly | 2022 | SúťažFriendlies | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Fulham0Góly | 2022 | SúťažPremier League | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min2 | 0 | 0 | Hodnotenie4.2 |
Fulham0Góly | 2022 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie1 | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie8.2 |
Brighton1Góly | 2021 | SúťažPremier League | Štarty18 | Góly1 | Asistencie— | Min1433 | 7 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Brighton0Góly | 2021 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Brighton0Góly | 2021 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min120 | 0 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Rep. Of Ireland1Góly | 2021 | SúťažFriendlies | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min260 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Celtic3Góly | 2020 | SúťažPremiership | Štarty18 | Góly3 | Asistencie1 | Min1337 | 2 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Celtic0Góly | 2020 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min11 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Celtic0Góly | 2020 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Celtic0Góly | 2020 | SúťažUEFA Europa League | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min540 | 2 | 0 | Hodnotenie6.4 |
Brighton0Góly | 2020 | SúťažFriendlies Clubs | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min26 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rep. Of Ireland2Góly | 2020 | SúťažWorld Cup - Qualification Europe | Štarty6 | Góly2 | Asistencie— | Min540 | 1 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Rep. Of Ireland1Góly | 2020 | SúťažUEFA Nations League | Štarty6 | Góly1 | Asistencie— | Min540 | 1 | 0 | Hodnotenie7.4 |
Rep. Of Ireland1Góly | 2020 | SúťažEuro Championship | Štarty9 | Góly1 | Asistencie— | Min840 | 3 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Rep. Of Ireland0Góly | 2020 | SúťažFriendlies | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Brighton1Góly | 2019 | SúťažPremier League | Štarty19 | Góly1 | Asistencie— | Min1231 | 2 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Celtic0Góly | 2019 | SúťažFA Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Brighton0Góly | 2019 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Brighton0Góly | 2019 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min72 | 0 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Rep. Of Ireland0Góly | 2019 | SúťažFriendlies | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Brighton5Góly | 2018 | SúťažPremier League | Štarty35 | Góly5 | Asistencie1 | Min3088 | 4 | 1 | Hodnotenie7.1 |
Brighton0Góly | 2018 | SúťažFA Cup | Štarty5 | Góly0 | Asistencie1 | Min480 | 0 | 0 | Hodnotenie7.5 |
Rep. Of Ireland0Góly | 2018 | SúťažUEFA Nations League | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Rep. Of Ireland2Góly | 2018 | SúťažWorld Cup - Qualification Europe | Štarty10 | Góly2 | Asistencie— | Min900 | 1 | 0 | Hodnotenie7.4 |
Rep. Of Ireland0Góly | 2018 | SúťažFriendlies | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min347 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Brighton0Góly | 2017 | SúťažPremier League | Štarty37 | Góly0 | Asistencie1 | Min3294 | 8 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Brighton0Góly | 2017 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Brighton0Góly | 2017 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Brighton0Góly | 2017 | SúťažClub Friendlies | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rep. Of Ireland0Góly | 2017 | SúťažFriendlies | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min151 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Brighton2Góly | 2016 | SúťažChampionship | Štarty31 | Góly2 | Asistencie— | Min2790 | 5 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Blackburn0Góly | 2016 | SúťažChampionship | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 2 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Brighton0Góly | 2016 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Brighton0Góly | 2016 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Blackburn2Góly | 2016 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly2 | Asistencie— | Min210 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Blackburn0Góly | 2016 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rep. Of Ireland0Góly | 2016 | SúťažEuro Championship | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min156 | 0 | 1 | Hodnotenie— |
Rep. Of Ireland0Góly | 2016 | SúťažUEFA European Championship Qualifiers | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Rep. Of Ireland0Góly | 2016 | SúťažFriendlies | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Blackburn4Góly | 2015 | SúťažChampionship | Štarty41 | Góly4 | Asistencie2 | Min3611 | 10 | 1 | Hodnotenie7.2 |
Blackburn0Góly | 2015 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Blackburn0Góly | 2015 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2015 | SúťažUEFA U21 Championship | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min630 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
Blackburn1Góly | 2014 | SúťažChampionship | Štarty19 | Góly1 | Asistencie— | Min1620 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
Everton0Góly | 2014 | SúťažPremier League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Blackburn0Góly | 2014 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Blackburn0Góly | 2014 | SúťažFA Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Rep. Of Ireland0Góly | 2014 | SúťažFriendlies | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Yeovil Town1Góly | 2013 | SúťažChampionship | Štarty37 | Góly1 | Asistencie— | Min3330 | 7 | 0 | Hodnotenie— |
Everton0Góly | 2013 | SúťažPremier League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Yeovil Town0Góly | 2013 | SúťažFA Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2013 | SúťažUEFA U21 Championship | Štarty6 | Góly1 | Asistencie— | Min464 | 2 | 0 | Hodnotenie— | |
Everton0Góly | 2012 | SúťažPremier League | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Everton0Góly | 2012 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min44 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Everton0Góly | 2012 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Scunthorpe2Góly | 2011 | SúťažLeague One | Štarty17 | Góly2 | Asistencie— | Min1530 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Everton0Góly | 2011 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Scunthorpe0Góly | 2011 | SúťažEFL Trophy | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2011 | SúťažUEFA U19 Championship | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min209 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
Northern Ireland U210Góly | 2011 | SúťažUEFA U21 Championship | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Everton0Góly | 2011 | SúťažPremier League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Burnley0Góly | 2010 | SúťažChampionship | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2010 | SúťažUEFA U19 Championship | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
Everton0Góly | 2010 | SúťažPremier League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Everton0Góly | 2010 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Everton0Góly | 2009 | SúťažPremier League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Everton0Góly | 2009 | SúťažUEFA Europa League | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min162 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
S. Duffy zaznamenal 35 gólov a 8 asistencií v 487 zápasoch počas 17 sezón. Kariéra zahŕňa 13 klubov vrátane Norwich, Rep. Of Ireland, Brighton. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '09 ★ | '10 | '11 | '12 | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 2 | 0 | 5 | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 0 | 1 | 17 | 1 | 37 | 19 | 41 | 31 | 37 | 35 | 19 | 18 | 18 | 0 | 38 | 45 | 3 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 33% |
| Min | — | 90 | 1,530 | — | 3,330 | 1,620 | 3,611 | 2,790 | 3,294 | 3,088 | 1,231 | 1,337 | 1,433 | — | 3,188 | 4,042 | — |
| Žlté karty | — | — | 2 | — | 7 | 5 | 10 | 5 | 8 | 4 | 2 | 2 | 7 | — | 10 | 4 | — |
| Červené karty | — | — | — | — | — | — | 1 | — | — | 1 | — | — | — | — | — | — | — |
Norwich — Posledné zápasy
Norwich — Káder
S. Duffy — Trofeje
S. Duffy má 6 záznamov o trofejach s 2 získanými titulmi vrátane Scottish Cup. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Premiership | 2020/2021 | Scotland | 2nd Place |
| Scottish Cup | 2019/2020 | Scotland | Winner |
| Championship | 2016/2017 | England | 2nd Place |
| Championship | — | England | 2nd Place |
| Scottish Cup | — | Scotland | Winner |
| Premiership | — | Scotland | 2nd Place |
S. Duffy — História prestupov
S. Duffy má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026