
Republic of Ireland · Futbal
R. Feely — Aktuálna sezóna
R. Feely má v tejto sezóne 12 štartov a 0 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
12
Štarty
1065
Min
0
Góly
0
Asistencie
4
Strely
6
Kľúčové prihrávky
11
Súboje
18
Bloky
9
Zachytenia
5
Dribling
61
Súboje (vyhrané)
5
Fauly
2
Žlté karty
0
Červené karty
7.0
Hodnotenie
R. Feely — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Cork City0Góly | 2025 | SúťažPremier Division | Štarty12 | Góly0 | Asistencie0 | Min1065 | 2 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Crawley Town0Góly | 2024 | SúťažLeague One | Štarty7 | Góly0 | Asistencie0 | Min183 | 1 | 0 | Hodnotenie6.2 |
Barrow1Góly | 2024 | SúťažLeague Two | Štarty19 | Góly1 | Asistencie0 | Min1289 | 3 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Barrow0Góly | 2024 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Barrow0Góly | 2024 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie0 | Min108 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Barrow0Góly | 2024 | SúťažEFL Trophy | Štarty2 | Góly0 | Asistencie0 | Min151 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Barrow1Góly | 2023 | SúťažLeague Two | Štarty30 | Góly1 | Asistencie— | Min2033 | 1 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Barrow0Góly | 2023 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min80 | 1 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Barrow0Góly | 2023 | SúťažEFL Trophy | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Barrow0Góly | 2023 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Barrow0Góly | 2022 | SúťažLeague Two | Štarty10 | Góly0 | Asistencie1 | Min545 | 1 | 1 | Hodnotenie6.8 |
Bohemians2Góly | 2022 | SúťažPremier Division | Štarty27 | Góly2 | Asistencie— | Min1879 | 6 | 0 | Hodnotenie— |
Bohemians0Góly | 2022 | SúťažFAI Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bohemians0Góly | 2021 | SúťažPremier Division | Štarty30 | Góly0 | Asistencie— | Min2194 | 8 | 0 | Hodnotenie— |
Bohemians1Góly | 2021 | SúťažFAI Cup | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min134 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bohemians0Góly | 2021 | SúťažUEFA Europa Conference League | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min151 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
St Patrick's Athl.1Góly | 2020 | SúťažPremier Division | Štarty17 | Góly1 | Asistencie— | Min1492 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
St Patrick's Athl.0Góly | 2020 | SúťažFAI Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Waterford2Góly | 2019 | SúťažPremier Division | Štarty32 | Góly2 | Asistencie— | Min2811 | 9 | 0 | Hodnotenie— |
Waterford0Góly | 2019 | SúťažChallenge Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Waterford0Góly | 2019 | SúťažLeague Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min300 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Waterford0Góly | 2019 | SúťažFAI Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Waterford2Góly | 2018 | SúťažPremier Division | Štarty30 | Góly2 | Asistencie— | Min2281 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
Waterford0Góly | 2018 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min210 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Waterford0Góly | 2018 | SúťažFAI Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min32 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
St Patrick's Athl.1Góly | 2017 | SúťažPremier Division | Štarty17 | Góly1 | Asistencie— | Min1338 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
St Patrick's Athl.0Góly | 2017 | SúťažLeague Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min300 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
St Patrick's Athl.0Góly | 2016 | SúťažPremier Division | Štarty13 | Góly0 | Asistencie— | Min958 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
St Patrick's Athl.0Góly | 2016 | SúťažFAI Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min24 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
St Patrick's Athl.1Góly | 2016 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly1 | Asistencie— | Min210 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
St Patrick's Athl.0Góly | 2016 | SúťažUEFA Europa League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
St Patrick's Athl.0Góly | 2014 | SúťažPremier Division | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min18 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
R. Feely zaznamenal 12 gólov a 1 asistenciu v 277 zápasoch počas 11 sezón. Kariéra zahŕňa 6 klubov vrátane Cork City, Crawley Town, Barrow. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '14 ★ | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 1 | 13 | 17 | 30 | 32 | 17 | 30 | 10 | 30 | 7 | 12 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 14% |
| Min | 18 | 958 | 1,338 | 2,281 | 2,811 | 1,492 | 2,194 | 545 | 2,033 | 183 | 1,065 |
| Žlté karty | — | 1 | 4 | 5 | 9 | 5 | 8 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Červené karty | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — | — | — |
Cork City — Posledné zápasy
R. Feely — Trofeje
R. Feely má 5 záznamov o trofejach s 3 získanými titulmi vrátane League Cup, FAI Cup. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| FAI Cup | 2021 | Ireland-Republic | 2nd Place |
| League Cup | 2016 | Ireland-Republic | Winner |
| League Cup | 2015 | Ireland-Republic | Winner |
| FAI President's Cup | 2015 | Ireland-Republic | 2nd Place |
| FAI Cup | 2014 | Ireland-Republic | Winner |
R. Feely — História prestupov
R. Feely má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026