
Republic of IrelandFutbal
- Vek
- 24
- Výška
- 194 cm
- Hmotnosť
- 70 kg
- Narodený
- 2001-01-05 · Slough
M. McGuinness — Aktuálna sezóna
M. McGuinness má v tejto sezóne 37 štartov a 1 strelený gól. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
37
Štarty
2568
Min
1
Góly
1
Asistencie
23
Strely
10
Strely na bránu
8
Kľúčové prihrávky
84%
Presnosť prihrávok %
16
Súboje
16
Bloky
28
Zachytenia
10
Dribling
166
Súboje (vyhrané)
19
Fauly
4
Žlté karty
0
Červené karty
6.9
Hodnotenie
M. McGuinness — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Luton—Góly | 2025 | SúťažFriendlies Clubs | Štarty6 | Góly— | Asistencie0 | Min376 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Luton0Góly | 2025 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Sheffield Utd0Góly | 2025 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie1 | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Sheffield Utd1Góly | 2025 | SúťažChampionship | Štarty23 | Góly1 | Asistencie0 | Min1636 | 4 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Luton0Góly | 2025 | SúťažLeague One | Štarty6 | Góly0 | Asistencie0 | Min376 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Luton3Góly | 2024 | SúťažChampionship | Štarty43 | Góly3 | Asistencie3 | Min3754 | 4 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Cardiff0Góly | 2024 | SúťažChampionship | Štarty0 | Góly0 | Asistencie3 | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Luton0Góly | 2024 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie0 | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie7.7 |
Luton0Góly | 2024 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Cardiff1Góly | 2024 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly1 | Asistencie0 | Min76 | 1 | 0 | Hodnotenie7.7 |
Cardiff0Góly | 2024 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie0 | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Rep. Of Ireland0Góly | 2024 | SúťažUEFA Nations League | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie6.2 |
Cardiff2Góly | 2023 | SúťažChampionship | Štarty30 | Góly2 | Asistencie— | Min2596 | 2 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Cardiff0Góly | 2023 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min18 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Cardiff0Góly | 2023 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2023 | SúťažUEFA U21 Championship - Qualification | Štarty8 | Góly1 | Asistencie— | Min720 | 3 | 0 | Hodnotenie— | |
Sheffield Wednesday1Góly | 2022 | SúťažLeague One | Štarty17 | Góly1 | Asistencie— | Min1359 | 4 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Sheffield Wednesday0Góly | 2022 | SúťažFA Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min181 | 0 | 0 | Hodnotenie7.7 |
Sheffield Wednesday0Góly | 2022 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min166 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Sheffield Wednesday0Góly | 2022 | SúťažEFL Trophy | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min106 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Cardiff0Góly | 2022 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Cardiff0Góly | 2022 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie7.7 |
Cardiff0Góly | 2022 | SúťažChampionship | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Cardiff3Góly | 2021 | SúťažChampionship | Štarty34 | Góly3 | Asistencie— | Min2905 | 9 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Cardiff0Góly | 2021 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Cardiff0Góly | 2021 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie6.2 |
Arsenal0Góly | 2021 | SúťažFriendlies Clubs | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2021 | SúťažUEFA U21 Championship | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
Ipswich1Góly | 2020 | SúťažLeague One | Štarty24 | Góly1 | Asistencie— | Min2089 | 2 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Arsenal U230Góly | 2020 | SúťažPremier League 2 Division One | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Ipswich0Góly | 2020 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min120 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Ipswich0Góly | 2020 | SúťažEFL Trophy | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie8.2 |
Arsenal U210Góly | 2020 | SúťažEFL Trophy | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie8.2 |
Arsenal1Góly | 2020 | SúťažFriendlies Clubs | Štarty1 | Góly1 | Asistencie— | Min28 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2020 | SúťažUEFA U19 Championship | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min224 | 1 | 0 | Hodnotenie— | |
Arsenal U230Góly | 2019 | SúťažPremier League 2 | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min128 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Arsenal U210Góly | 2019 | SúťažEFL Trophy | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min74 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Arsenal U230Góly | 2019 | SúťažPremier League International Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
| 2019 | SúťažUEFA U19 Championship | Štarty7 | Góly1 | Asistencie— | Min460 | 1 | 0 | Hodnotenie— | |
Arsenal U183Góly | 2018 | SúťažU18 Premier League | Štarty18 | Góly3 | Asistencie— | Min1588 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Arsenal U180Góly | 2018 | SúťažFA Youth Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min300 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Arsenal U180Góly | 2017 | SúťažU18 Premier League | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min194 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Arsenal U180Góly | 2017 | SúťažFA Youth Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Arsenal U180Góly | 2016 | SúťažU18 Premier League | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Arsenal U190Góly | 2016 | SúťažUEFA Youth League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
M. McGuinness zaznamenal 19 gólov a 7 asistencií v 250 zápasoch počas 10 sezón. Kariéra zahŕňa 13 klubov vrátane Luton, Sheffield Utd, Cardiff. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 ★ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 3 | 1 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| Zápasy | 1 | 3 | 18 | 3 | 24 | 34 | 17 | 30 | 43 | 6 |
| Góly / 90 min | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0.33 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 11% |
| Min | 90 | 194 | 1,588 | 128 | 2,089 | 2,905 | 1,359 | 2,596 | 3,754 | 376 |
| Žlté karty | — | — | 4 | — | 2 | 9 | 4 | 2 | 4 | — |
Luton — Posledné zápasy
Luton — Káder
M. McGuinness — Trofeje
M. McGuinness má 5 záznamov o trofejach s 0 získanými titulmi vrátane . Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| U18 Premier League | 2018/2019 | England | 2nd Place |
| FA Youth Cup | 2017/2018 | England | 2nd Place |
| U18 Premier League | 2016/2017 | England | 2nd Place |
| U18 Premier League | — | England | 2nd Place |
| FA Youth Cup | — | England | 2nd Place |
M. McGuinness — História prestupov
M. McGuinness má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026