
Republic of IrelandFutbal
- Vek
- 24
- Výška
- 182 cm
- Hmotnosť
- 72 kg
- Narodený
- 2001-10-15 · Liverpool
L. Richards — Aktuálna sezóna
L. Richards má v tejto sezóne 15 štartov a 0 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
15
Štarty
838
Min
0
Góly
1
Asistencie
8
Strely
5
Strely na bránu
8
Kľúčové prihrávky
71%
Presnosť prihrávok %
12
Súboje
2
Bloky
10
Zachytenia
23
Dribling
54
Súboje (vyhrané)
6
Fauly
1
Žlté karty
0
Červené karty
6.8
Hodnotenie
L. Richards — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bradford0Góly | 2025 | SúťažEFL Trophy | Štarty3 | Góly0 | Asistencie1 | Min187 | 0 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Crawley Town0Góly | 2025 | SúťažLeague Two | Štarty12 | Góly0 | Asistencie0 | Min651 | 1 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Bradford0Góly | 2025 | SúťažLeague One | Štarty0 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bradford2Góly | 2024 | SúťažLeague Two | Štarty22 | Góly2 | Asistencie1 | Min1504 | 6 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Bradford—Góly | 2024 | SúťažFA Cup | Štarty4 | Góly— | Asistencie1 | Min337 | 0 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Bradford0Góly | 2024 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min66 | 0 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Bradford0Góly | 2024 | SúťažEFL Trophy | Štarty4 | Góly0 | Asistencie1 | Min337 | 0 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Bradford0Góly | 2023 | SúťažLeague Two | Štarty26 | Góly0 | Asistencie2 | Min1727 | 3 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Wolves U210Góly | 2023 | SúťažPremier League 2 Division One | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bradford0Góly | 2023 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bradford1Góly | 2023 | SúťažEFL Trophy | Štarty5 | Góly1 | Asistencie— | Min410 | 0 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Bradford0Góly | 2023 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Wolves U210Góly | 2023 | SúťažPremier League Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Wolves U210Góly | 2022 | SúťažPremier League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Wolves U210Góly | 2022 | SúťažPremier League 2 Division One | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min77 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Wolves U210Góly | 2022 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Wolves U210Góly | 2022 | SúťažPremier League Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min168 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Wolves0Góly | 2022 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Harrogate Town0Góly | 2022 | SúťažEFL Trophy | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min235 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Harrogate Town0Góly | 2022 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Wolves U210Góly | 2022 | SúťažPremier League International Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Wolves0Góly | 2022 | SúťažFriendlies Clubs | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Harrogate Town0Góly | 2022 | SúťažLeague Two | Štarty9 | Góly0 | Asistencie— | Min410 | 2 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Harrogate Town0Góly | 2022 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Harrogate Town0Góly | 2021 | SúťažLeague Two | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min484 | 1 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Wolves U210Góly | 2021 | SúťažEFL Trophy | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min116 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Wolves0Góly | 2020 | SúťažPremier League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Wolves U180Góly | 2020 | SúťažU18 Premier League - South | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Wolves0Góly | 2020 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Wolves U210Góly | 2020 | SúťažEFL Trophy | Štarty3 | Góly0 | Asistencie1 | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
| 2020 | SúťažUEFA U19 Championship | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min113 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
Wolves U230Góly | 2019 | SúťažPremier League 2 | Štarty10 | Góly0 | Asistencie— | Min827 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Wolves U180Góly | 2019 | SúťažU18 Premier League | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Wolves0Góly | 2019 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Wolves U210Góly | 2019 | SúťažEFL Trophy | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Wolves U180Góly | 2019 | SúťažFA Youth Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Wolves0Góly | 2019 | SúťažUEFA Europa League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Wolves U230Góly | 2019 | SúťažPremier League International Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Wolves U180Góly | 2018 | SúťažU18 Premier League | Štarty12 | Góly0 | Asistencie— | Min1080 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Wolves U210Góly | 2018 | SúťažEFL Trophy | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Wolves U180Góly | 2018 | SúťažFA Youth Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Wolves U180Góly | 2017 | SúťažU18 Premier League | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min531 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
L. Richards zaznamenal 4 góly a 7 asistencií v 152 zápasoch počas 9 sezón. Kariéra zahŕňa 8 klubov vrátane Bradford, Crawley Town, Wolves U21. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| 2017 ★ | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 |
| Zápasy | 8 | 12 | 10 | 0 | 8 | 0 | 26 | 22 | 3 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | 21% |
| Min | 531 | 1,080 | 827 | — | 484 | — | 1,727 | 1,504 | 187 |
| Žlté karty | — | 3 | 3 | — | 1 | — | 3 | 6 | — |
Bradford — Posledné zápasy
Bradford — Káder
L. Richards — Trofeje
L. Richards má 2 záznamy o trofejach s 2 získanými titulmi vrátane Premier League Asia Trophy. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Premier League Asia Trophy | 2019 | World | Winner |
| Premier League Asia Trophy | — | World | Winner |
L. Richards — História prestupov
L. Richards má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026