
Republic of IrelandFutbal
- Vek
- 29
- Výška
- 175 cm
- Hmotnosť
- 75 kg
- Narodený
- 1996-02-23 · Colchester
L. Kinsella — Aktuálna sezóna
L. Kinsella má v tejto sezóne 26 štartov a 0 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
26
Štarty
1185
Min
0
Góly
0
Asistencie
3
Strely
4
Kľúčové prihrávky
70%
Presnosť prihrávok %
36
Súboje
10
Bloky
19
Zachytenia
6
Dribling
93
Súboje (vyhrané)
13
Fauly
3
Žlté karty
0
Červené karty
6.7
Hodnotenie
L. Kinsella — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Cheltenham0Góly | 2025 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min94 | 0 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Cheltenham0Góly | 2025 | SúťažFA Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie0 | Min70 | 0 | 0 | Hodnotenie6.3 |
Cheltenham0Góly | 2025 | SúťažEFL Trophy | Štarty2 | Góly0 | Asistencie0 | Min90 | 1 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Cheltenham0Góly | 2025 | SúťažLeague Two | Štarty21 | Góly0 | Asistencie0 | Min931 | 2 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Cheltenham—Góly | 2024 | SúťažLeague Two | Štarty41 | Góly— | Asistencie1 | Min2902 | 3 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Cheltenham1Góly | 2024 | SúťažFA Cup | Štarty38 | Góly1 | Asistencie— | Min2730 | 3 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Cheltenham0Góly | 2024 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Cheltenham0Góly | 2024 | SúťažEFL Trophy | Štarty4 | Góly0 | Asistencie0 | Min343 | 1 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Walsall—Góly | 2023 | SúťažLeague Two | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Cheltenham—Góly | 2023 | SúťažLeague One | Štarty20 | Góly— | Asistencie1 | Min1529 | 2 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Swindon Town0Góly | 2023 | SúťažLeague Two | Štarty22 | Góly0 | Asistencie— | Min1256 | 5 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Swindon Town0Góly | 2023 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min77 | 0 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Swindon Town0Góly | 2023 | SúťažEFL Trophy | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Swindon Town0Góly | 2023 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min49 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Walsall1Góly | 2022 | SúťažLeague Two | Štarty38 | Góly1 | Asistencie— | Min2730 | 3 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Walsall0Góly | 2022 | SúťažEFL Trophy | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min114 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Walsall0Góly | 2022 | SúťažFA Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min256 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Walsall0Góly | 2022 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min25 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Walsall0Góly | 2021 | SúťažLeague Two | Štarty32 | Góly0 | Asistencie— | Min2465 | 7 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Walsall0Góly | 2021 | SúťažEFL Trophy | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min83 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Walsall0Góly | 2021 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min34 | 0 | 0 | Hodnotenie6.2 |
Walsall0Góly | 2021 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min24 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Walsall0Góly | 2020 | SúťažLeague Two | Štarty43 | Góly0 | Asistencie1 | Min3710 | 6 | 1 | Hodnotenie6.9 |
Walsall0Góly | 2020 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Walsall0Góly | 2020 | SúťažEFL Trophy | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 1 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Walsall0Góly | 2020 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Walsall0Góly | 2019 | SúťažLeague Two | Štarty31 | Góly0 | Asistencie— | Min2461 | 8 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Walsall0Góly | 2019 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Walsall1Góly | 2019 | SúťažEFL Trophy | Štarty5 | Góly1 | Asistencie— | Min450 | 1 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Walsall0Góly | 2019 | SúťažFA Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 1 | 0 | Hodnotenie6.3 |
| 2019 | SúťažUEFA U21 Championship | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 2 | 0 | Hodnotenie— | |
Walsall0Góly | 2018 | SúťažLeague One | Štarty31 | Góly0 | Asistencie— | Min2293 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Walsall0Góly | 2018 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Walsall0Góly | 2018 | SúťažEFL Trophy | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min103 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Walsall1Góly | 2018 | SúťažFA Cup | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min360 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Walsall0Góly | 2018 | SúťažClub Friendlies | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2017 | Súťaž2. liga | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
Walsall0Góly | 2017 | SúťažLeague One | Štarty19 | Góly0 | Asistencie— | Min1536 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Walsall0Góly | 2017 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min84 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Walsall0Góly | 2017 | SúťažEFL Trophy | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Walsall0Góly | 2017 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2017 | SúťažUEFA U21 Championship | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
Walsall0Góly | 2016 | SúťažLeague One | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min435 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Walsall0Góly | 2016 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min51 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Walsall0Góly | 2016 | SúťažEFL Trophy | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min245 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Walsall0Góly | 2016 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Walsall1Góly | 2015 | SúťažLeague One | Štarty7 | Góly1 | Asistencie— | Min399 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Walsall0Góly | 2015 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Walsall0Góly | 2015 | SúťažEFL Trophy | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Walsall0Góly | 2015 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Walsall0Góly | 2014 | SúťažLeague One | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Walsall0Góly | 2014 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Walsall0Góly | 2014 | SúťažEFL Trophy | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
L. Kinsella zaznamenal 5 gólov a 3 asistencie v 415 zápasoch počas 12 sezón. Kariéra zahŕňa 4 kluby vrátane Cheltenham, Walsall, Swindon Town. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '14 ★ | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Zápasy | 4 | 7 | 8 | 0 | 31 | 31 | 43 | 32 | 38 | 0 | 41 | 1 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 13% |
| Min | 360 | 399 | 435 | — | 2,293 | 2,461 | 3,710 | 2,465 | 2,730 | — | 2,902 | 94 |
| Žlté karty | 1 | — | 1 | — | 2 | 8 | 6 | 7 | 3 | — | 3 | — |
| Červené karty | — | — | — | — | — | — | 1 | — | — | — | — | — |
Cheltenham — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 02. 05. 2026 | Cheltenham | 1 - 4 | Colchester | League Two |
| 25. 04. 2026 | Bristol Rovers | 4 - 0 | Cheltenham | League Two |
| 21. 04. 2026 | Cheltenham | 1 - 3 | Tranmere | League Two |
| 18. 04. 2026 | Cheltenham | 1 - 0 | Newport County | League Two |
| 14. 04. 2026 | Cheltenham | 2 - 1 | Gillingham | League Two |
L. Kinsella — Trofeje
L. Kinsella má 2 záznamy o trofejach s 0 získanými titulmi vrátane . Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| EFL Trophy | 2014/2015 | England | 2nd Place |
| EFL Trophy | — | England | 2nd Place |
L. Kinsella — História prestupov
L. Kinsella má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026