
Republic of IrelandFutbal
Brankár
- Vek
- 29
- Výška
- 191 cm
- Hmotnosť
- 78 kg
- Narodený
- 1996-04-22 · Manchester
Dundee· Premiership 2025
Čas
Udalosť
1
X
2
17. 05.
19:00
Futbal · Ligue 1
Lille vs. Auxerre
1.43
5.00
7.75
17. 05.
17:00
Futbal · La Liga
Atl. Madrid vs. Girona
1.80
3.75
4.10
17. 05.
19:15
Futbal · La Liga
FC Barcelona vs. Real Betis
1.37
6.00
7.75
17. 05.
16:30
Futbal · Premier League
Newcastle Utd. vs. West Ham
2.05
3.80
3.25
17. 05.
19:00
Futbal · Ligue 1
Nice vs. Metz
1.33
6.00
9.50
17. 05.
17:00
Futbal · La Liga
Sevilla FC vs. Real Madrid
3.60
3.65
1.95
17. 05.
19:00
Futbal · Ligue 1
Lyon vs. Lens
1.65
4.50
5.00
17. 05.
14:00
Futbal · Premier League
Brentford vs. Crystal Palace
1.75
3.90
4.35
17. 05.
19:00
Futbal · Ligue 1
Marseille vs. Rennes
2.10
4.10
3.25
17. 05.
14:00
Futbal · Premier League
Everton vs. Sunderland
1.80
3.60
4.35
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›K. O'Hara — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dundee0Góly | 2025 | SúťažPremiership | Štarty0 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Kilmarnock0Góly | 2024 | SúťažPremiership | Štarty19 | Góly0 | Asistencie0 | Min1604 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Kilmarnock II0Góly | 2024 | SúťažChallenge Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Kilmarnock0Góly | 2024 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min120 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Kilmarnock0Góly | 2024 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min86 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Kilmarnock0Góly | 2024 | SúťažUEFA Europa League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Kilmarnock0Góly | 2024 | SúťažUEFA Europa Conference League | Štarty2 | Góly0 | Asistencie0 | Min180 | 1 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Colchester—Góly | 2023 | SúťažLeague Two | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Kilmarnock0Góly | 2023 | SúťažPremiership | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min225 | 0 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Kilmarnock II0Góly | 2023 | SúťažChallenge Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Kilmarnock0Góly | 2023 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Kilmarnock0Góly | 2023 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Colchester0Góly | 2022 | SúťažLeague Two | Štarty27 | Góly0 | Asistencie— | Min2430 | 2 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Colchester0Góly | 2022 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie6.3 |
Colchester0Góly | 2022 | SúťažEFL Trophy | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Colchester0Góly | 2022 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Fleetwood Town0Góly | 2021 | SúťažLeague One | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 0 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Scunthorpe0Góly | 2021 | SúťažLeague Two | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Burton Albion0Góly | 2021 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Burton Albion0Góly | 2021 | SúťažEFL Trophy | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Burton Albion0Góly | 2021 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rep. Of Ireland0Góly | 2021 | SúťažFriendlies | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Burton Albion0Góly | 2021 | SúťažLeague One | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Burton Albion0Góly | 2020 | SúťažLeague One | Štarty17 | Góly0 | Asistencie— | Min1530 | 1 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Burton Albion0Góly | 2020 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Burton Albion0Góly | 2020 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Burton Albion0Góly | 2020 | SúťažEFL Trophy | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie5.2 |
Rep. Of Ireland0Góly | 2020 | SúťažWorld Cup - Qualification Europe | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rep. Of Ireland0Góly | 2020 | SúťažEuro Championship | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Burton Albion0Góly | 2019 | SúťažLeague One | Štarty33 | Góly0 | Asistencie— | Min2925 | 2 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Burton Albion0Góly | 2019 | SúťažFA Cup | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Burton Albion0Góly | 2019 | SúťažLeague Cup | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 0 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Burton Albion0Góly | 2019 | SúťažEFL Trophy | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2019 | SúťažUEFA U21 Championship | Štarty9 | Góly0 | Asistencie— | Min810 | 2 | 0 | Hodnotenie— | |
Rep. Of Ireland0Góly | 2019 | SúťažFriendlies | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min80 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Macclesfield0Góly | 2018 | SúťažLeague Two | Štarty37 | Góly0 | Asistencie— | Min3330 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Macclesfield0Góly | 2018 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie4.3 |
Macclesfield0Góly | 2018 | SúťažEFL Trophy | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Macclesfield0Góly | 2018 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rep. Of Ireland0Góly | 2018 | SúťažFriendlies | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester Utd U230Góly | 2017 | SúťažPremier League 2 | Štarty16 | Góly0 | Asistencie— | Min1440 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2017 | Súťaž2. liga | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
Manchester Utd U230Góly | 2017 | SúťažPremier League International Cup | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2017 | SúťažUEFA U21 Championship | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
Manchester Utd U230Góly | 2016 | SúťažPremier League 2 | Štarty10 | Góly0 | Asistencie— | Min879 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester United0Góly | 2016 | SúťažPremier League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Stockport County0Góly | 2015 | SúťažNational League N / S | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Morecambe0Góly | 2015 | SúťažEFL Trophy | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Morecambe0Góly | 2015 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Morecambe0Góly | 2015 | SúťažLeague Two | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester United U190Góly | 2013 | SúťažUEFA Youth League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
K. O'Hara zaznamenal 0 gólov a 0 asistencií v 212 zápasoch počas 12 sezón. Kariéra zahŕňa 15 klubov vrátane Dundee, Kilmarnock, Kilmarnock II. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
GólyAsistencieKartyNajlepšia sezóna
10
⭐
'13
'15
'16
'17
'18
'19
'20
'21
'22
'23
'24
'25
| '13 ★ | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 0 | 1 | 10 | 16 | 37 | 33 | 17 | 4 | 27 | 0 | 19 | 1 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0% |
| Min | — | 90 | 879 | 1,440 | 3,330 | 2,925 | 1,530 | 360 | 2,430 | — | 1,604 | — |
| Žlté karty | — | — | — | — | 4 | 2 | 1 | — | 2 | — | — | — |
Dundee — Posledné zápasy
12. 05. 2026·Premiership
09. 05. 2026·Premiership
26. 04. 2026·Premiership
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 17. 05. 2026 | Dundee | 3 - 2 | Aberdeen | Premiership |
| 12. 05. 2026 | Kilmarnock | 3 - 1 | Dundee | Premiership |
| 09. 05. 2026 | Dundee | 3 - 0 | Livingston | Premiership |
| 02. 05. 2026 | Dundee | 1 - 0 | ST Mirren | Premiership |
| 26. 04. 2026 | Dundee Utd | 3 - 0 | Dundee | Premiership |
Dundee — Káder
P. Galabov
Obranca
P. Digby
Záložník
C. Robertson
Obranca
E. Acquah
Útočník
D. Wright
Záložník
T. Carson
Brankár
S. Murray
Útočník
F. Robertson
Záložník
K. O'Hara — Trofeje
K. O'Hara má 3 záznamy o trofejach s 3 získanými titulmi vrátane UEFA Europa League, League Cup, Community Shield. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
UEFA Europa LeagueWinner
2016/2017·Europe
League CupWinner
2016/2017·England
Community ShieldWinner
2016/2017·England
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | 2016/2017 | Europe | Winner |
| League Cup | 2016/2017 | England | Winner |
| Community Shield | 2016/2017 | England | Winner |
K. O'Hara — História prestupov
K. O'Hara má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
——
—→—
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026