
Republic of IrelandFutbal
- Vek
- 34
- Výška
- 183 cm
- Hmotnosť
- 70 kg
- Narodený
- 1991-01-31 · Galway
G. Cunningham — Aktuálna sezóna
G. Cunningham má v tejto sezóne 23 štartov a 0 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
23
Štarty
1640
Min
0
Góly
1
Asistencie
8
Strely
1
Strely na bránu
6
Kľúčové prihrávky
96%
Presnosť prihrávok %
24
Súboje
5
Bloky
18
Zachytenia
3
Dribling
87
Súboje (vyhrané)
20
Fauly
8
Žlté karty
0
Červené karty
6.7
Hodnotenie
G. Cunningham — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Galway United0Góly | 2025 | SúťažFAI Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie7.9 |
Galway United0Góly | 2025 | SúťažPremier Division | Štarty22 | Góly0 | Asistencie1 | Min1550 | 8 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Preston—Góly | 2024 | SúťažChampionship | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Galway United0Góly | 2024 | SúťažPremier Division | Štarty10 | Góly0 | Asistencie0 | Min748 | 5 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Galway United0Góly | 2024 | SúťažFAI Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min120 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Preston0Góly | 2023 | SúťažChampionship | Štarty12 | Góly0 | Asistencie— | Min729 | 4 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Preston0Góly | 2023 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Preston0Góly | 2023 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Preston2Góly | 2022 | SúťažChampionship | Štarty22 | Góly2 | Asistencie2 | Min1787 | 3 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Preston0Góly | 2022 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 1 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Preston0Góly | 2022 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Preston0Góly | 2021 | SúťažChampionship | Štarty21 | Góly0 | Asistencie1 | Min1362 | 4 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Preston0Góly | 2021 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min120 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Preston0Góly | 2021 | SúťažLeague Cup | Štarty4 | Góly0 | Asistencie1 | Min339 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Preston0Góly | 2021 | SúťažFriendlies Clubs | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min44 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Cardiff0Góly | 2020 | SúťažChampionship | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min285 | 1 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Cardiff0Góly | 2020 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Cardiff0Góly | 2020 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min23 | 0 | 0 | Hodnotenie6.2 |
Rep. Of Ireland0Góly | 2020 | SúťažEuro Championship | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Preston1Góly | 2020 | SúťažChampionship | Štarty11 | Góly1 | Asistencie— | Min912 | 2 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Blackburn0Góly | 2019 | SúťažChampionship | Štarty8 | Góly0 | Asistencie1 | Min647 | 2 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Cardiff0Góly | 2019 | SúťažChampionship | Štarty0 | Góly0 | Asistencie1 | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Blackburn0Góly | 2019 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 2 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Blackburn0Góly | 2019 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Cardiff0Góly | 2019 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Cardiff0Góly | 2018 | SúťažPremier League | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min630 | 3 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Cardiff0Góly | 2018 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Cardiff0Góly | 2018 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rep. Of Ireland0Góly | 2018 | SúťažFriendlies | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Preston1Góly | 2017 | SúťažChampionship | Štarty20 | Góly1 | Asistencie2 | Min1734 | 5 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Preston0Góly | 2017 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Preston1Góly | 2016 | SúťažChampionship | Štarty40 | Góly1 | Asistencie5 | Min3520 | 12 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Preston0Góly | 2016 | SúťažLeague Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min247 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Preston0Góly | 2016 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 1 | 0 | Hodnotenie6.2 |
Preston2Góly | 2015 | SúťažChampionship | Štarty43 | Góly2 | Asistencie3 | Min3780 | 9 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Preston0Góly | 2015 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min210 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Preston0Góly | 2015 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bristol City2Góly | 2014 | SúťažLeague One | Štarty24 | Góly2 | Asistencie— | Min991 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Bristol City0Góly | 2014 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bristol City0Góly | 2014 | SúťažEFL Trophy | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min276 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bristol City1Góly | 2014 | SúťažFA Cup | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min249 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rep. Of Ireland0Góly | 2014 | SúťažUEFA World Cup Qualifiers | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bristol City1Góly | 2013 | SúťažLeague One | Štarty37 | Góly1 | Asistencie— | Min2859 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
Bristol City0Góly | 2013 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min175 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bristol City0Góly | 2013 | SúťažEFL Trophy | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Bristol City0Góly | 2013 | SúťažFA Cup | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min200 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2013 | SúťažUEFA U21 Championship | Štarty5 | Góly1 | Asistencie— | Min429 | 2 | 0 | Hodnotenie— | |
Rep. Of Ireland0Góly | 2013 | SúťažFriendlies | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bristol City1Góly | 2012 | SúťažChampionship | Štarty30 | Góly1 | Asistencie— | Min2629 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
Bristol City0Góly | 2012 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min69 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rep. Of Ireland0Góly | 2012 | SúťažUEFA European Championship Qualifiers | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Nottingham Forest0Góly | 2011 | SúťažChampionship | Štarty27 | Góly0 | Asistencie— | Min2186 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Nottingham Forest0Góly | 2011 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Leicester0Góly | 2010 | SúťažChampionship | Štarty14 | Góly0 | Asistencie— | Min1237 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester City0Góly | 2010 | SúťažPremier League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester City0Góly | 2010 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester City0Góly | 2010 | SúťažUEFA Europa League | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min26 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2010 | SúťažUEFA U19 Championship | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
Rep. Of Ireland0Góly | 2010 | SúťažFriendlies | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min123 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester City0Góly | 2009 | SúťažPremier League | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min1 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester City0Góly | 2009 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min45 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
G. Cunningham zaznamenal 13 gólov a 17 asistencií v 407 zápasoch počas 17 sezón. Kariéra zahŕňa 11 klubov vrátane Galway United, Preston, Cardiff. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '09 ★ | '10 | '11 | '12 | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 |
| Zápasy | 2 | 14 | 27 | 30 | 37 | 24 | 43 | 40 | 20 | 7 | 8 | 5 | 21 | 22 | 12 | 0 | 1 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 26% |
| Min | 1 | 1,237 | 2,186 | 2,629 | 2,859 | 991 | 3,780 | 3,520 | 1,734 | 630 | 647 | 285 | 1,362 | 1,787 | 729 | — | 90 |
| Žlté karty | — | 2 | 4 | 5 | 5 | 2 | 9 | 12 | 5 | 3 | 2 | 1 | 4 | 3 | 4 | — | — |
Galway United — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 08. 05. 2026 | Galway United | 1 - 3 | Shamrock Rovers | Premier Division |
| 04. 05. 2026 | Derry City | 1 - 1 | Galway United | Premier Division |
| 01. 05. 2026 | Galway United | 2 - 2 | St Patrick's Athl. | Premier Division |
| 24. 04. 2026 | Waterford | 1 - 1 | Galway United | Premier Division |
| 17. 04. 2026 | Dundalk | 2 - 1 | Galway United | Premier Division |
Galway United — Káder
G. Cunningham — Trofeje
G. Cunningham má 2 záznamy o trofejach s 2 získanými titulmi vrátane League One, EFL Trophy. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| League One | 2014/2015 | England | Winner |
| EFL Trophy | 2014/2015 | England | Winner |
G. Cunningham — História prestupov
G. Cunningham má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026