
Republic of Ireland · Futbal
C. Masterson — Aktuálna sezóna
C. Masterson má v tejto sezóne 10 štartov a 2 strelené góly. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
10
Štarty
629
Min
2
Góly
0
Asistencie
4
Strely
3
Strely na bránu
3
Kľúčové prihrávky
80%
Presnosť prihrávok %
6
Súboje
5
Bloky
6
Zachytenia
39
Súboje (vyhrané)
5
Fauly
0
Žlté karty
0
Červené karty
7.0
Hodnotenie
C. Masterson — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Gillingham2Góly | 2025 | SúťažLeague Two | Štarty10 | Góly2 | Asistencie0 | Min629 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Gillingham1Góly | 2024 | SúťažLeague Two | Štarty24 | Góly1 | Asistencie2 | Min2073 | 3 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Gillingham0Góly | 2024 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Gillingham0Góly | 2024 | SúťažEFL Trophy | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Gillingham0Góly | 2024 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min79 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Gillingham6Góly | 2023 | SúťažLeague Two | Štarty41 | Góly6 | Asistencie1 | Min3387 | 8 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Gillingham0Góly | 2023 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie6.0 |
Gillingham0Góly | 2023 | SúťažEFL Trophy | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min178 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Gillingham0Góly | 2023 | SúťažFA Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
| 2023 | SúťažUEFA U21 Championship - Qualification | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
Gillingham2Góly | 2022 | SúťažLeague Two | Štarty20 | Góly2 | Asistencie— | Min1693 | 2 | 0 | Hodnotenie6.9 |
QPR0Góly | 2022 | SúťažChampionship | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min2 | 0 | 0 | Hodnotenie6.2 |
Gillingham0Góly | 2022 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Gillingham0Góly | 2022 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
QPR0Góly | 2022 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
QPR0Góly | 2022 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
QPR0Góly | 2022 | SúťažFriendlies Clubs | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Gillingham0Góly | 2021 | SúťažLeague One | Štarty18 | Góly0 | Asistencie— | Min1560 | 2 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Cambridge United0Góly | 2021 | SúťažLeague One | Štarty16 | Góly0 | Asistencie— | Min1284 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Cambridge United0Góly | 2021 | SúťažEFL Trophy | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 1 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Cambridge United0Góly | 2021 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie6.2 |
Cambridge United1Góly | 2021 | SúťažFA Cup | Štarty2 | Góly1 | Asistencie— | Min100 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2021 | SúťažUEFA U21 Championship | Štarty9 | Góly1 | Asistencie— | Min766 | 1 | 0 | Hodnotenie— | |
QPR0Góly | 2021 | SúťažChampionship | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
QPR0Góly | 2021 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie6.2 |
QPR0Góly | 2021 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
QPR0Góly | 2021 | SúťažFriendlies Clubs | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Swindon Town0Góly | 2020 | SúťažLeague One | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min401 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
QPR0Góly | 2020 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie7.3 |
QPR0Góly | 2020 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min30 | 0 | 0 | Hodnotenie6.3 |
QPR0Góly | 2020 | SúťažChampionship | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min329 | 0 | 0 | Hodnotenie6.6 |
QPR1Góly | 2019 | SúťažChampionship | Štarty12 | Góly1 | Asistencie— | Min966 | 1 | 0 | Hodnotenie6.8 |
QPR0Góly | 2019 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
QPR0Góly | 2019 | SúťažFA Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2019 | SúťažTournoi Maurice Revello | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 1 | 0 | Hodnotenie— | |
Liverpool U230Góly | 2018 | SúťažPremier League 2 | Štarty10 | Góly0 | Asistencie— | Min616 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Liverpool U230Góly | 2018 | SúťažPremier League International Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Liverpool0Góly | 2017 | SúťažPremier League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Liverpool U230Góly | 2017 | SúťažPremier League 2 | Štarty11 | Góly0 | Asistencie— | Min921 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Liverpool0Góly | 2017 | SúťažUEFA Champions League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Liverpool U191Góly | 2017 | SúťažUEFA Youth League | Štarty7 | Góly1 | Asistencie— | Min613 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Liverpool U230Góly | 2017 | SúťažPremier League International Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2017 | SúťažUEFA U19 Championship | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min540 | 1 | 0 | Hodnotenie— | |
Liverpool U230Góly | 2016 | SúťažPremier League 2 | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Liverpool U181Góly | 2016 | SúťažU18 Premier League | Štarty21 | Góly1 | Asistencie— | Min1884 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Liverpool0Góly | 2015 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2015 | SúťažUEFA U17 Championship | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min637 | 1 | 0 | Hodnotenie— | |
| 2014 | SúťažUEFA U17 Championship | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min181 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
C. Masterson zaznamenal 16 gólov a 3 asistencie v 256 zápasoch počas 12 sezón. Kariéra zahŕňa 11 klubov vrátane Gillingham, Republic of Ireland U21, QPR. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 ★ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 6 | 1 | 2 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 |
| Zápasy | 3 | 0 | 2 | 0 | 10 | 12 | 5 | 18 | 20 | 41 | 24 | 10 |
| Góly / 90 min | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0.33 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 33% |
| Min | 181 | — | 180 | — | 616 | 966 | 401 | 1,560 | 1,693 | 3,387 | 2,073 | 629 |
| Žlté karty | — | — | — | — | 1 | 1 | — | 2 | 2 | 8 | 3 | — |
Gillingham — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 02. 05. 2026 | Gillingham | 1 - 0 | Shrewsbury | League Two |
| 25. 04. 2026 | Barnet | 6 - 2 | Gillingham | League Two |
| 18. 04. 2026 | Gillingham | 1 - 4 | Grimsby | League Two |
| 14. 04. 2026 | Cheltenham | 2 - 1 | Gillingham | League Two |
| 11. 04. 2026 | Salford City | 0 - 0 | Gillingham | League Two |
Gillingham — Káder
C. Masterson — Trofeje
C. Masterson má 8 záznamov o trofejach s 0 získanými titulmi vrátane . Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Premier League 2 | 2017/2018 | England | 2nd Place |
| UEFA Champions League | 2017/2018 | Europe | 2nd Place |
| League Cup | 2015/2016 | England | 2nd Place |
| UEFA Europa League | 2015/2016 | Europe | 2nd Place |
| League Cup | — | England | 2nd Place |
| Premier League 2 | — | England | 2nd Place |
| UEFA Europa League | — | Europe | 2nd Place |
| UEFA Champions League | — | Europe | 2nd Place |
C. Masterson — História prestupov
C. Masterson má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026