A. Boyle — Aktuálna sezóna
A. Boyle má v tejto sezóne 18 štartov a 0 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
18
Štarty
1307
Min
0
Góly
0
Asistencie
1
Strely
87%
Presnosť prihrávok %
8
Súboje
14
Bloky
13
Zachytenia
1
Dribling
48
Súboje (vyhrané)
14
Fauly
5
Žlté karty
0
Červené karty
6.7
Hodnotenie
A. Boyle — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Waterford0Góly | 2025 | SúťažFAI Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Waterford0Góly | 2025 | SúťažPremier Division | Štarty17 | Góly0 | Asistencie0 | Min1217 | 5 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Waterford—Góly | 2024 | SúťažPremier Division | Štarty— | Góly— | Asistencie0 | Min— | — | — | Hodnotenie7.0 |
Dundalk0Góly | 2024 | SúťažPremier Division | Štarty26 | Góly0 | Asistencie0 | Min2340 | 3 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Dundalk1Góly | 2023 | SúťažPremier Division | Štarty18 | Góly1 | Asistencie— | Min1544 | 2 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Dundalk0Góly | 2023 | SúťažFAI Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Dundalk0Góly | 2023 | SúťažUEFA Europa Conference League | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min354 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Dundalk0Góly | 2022 | SúťažPremier Division | Štarty32 | Góly0 | Asistencie— | Min2717 | 3 | 2 | Hodnotenie— |
Dundalk0Góly | 2022 | SúťažFAI Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min210 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Dundalk1Góly | 2021 | SúťažPremier Division | Štarty35 | Góly1 | Asistencie— | Min3150 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Dundalk0Góly | 2021 | SúťažFAI Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Dundalk0Góly | 2021 | SúťažUEFA Europa Conference League | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min540 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Dundalk1Góly | 2020 | SúťažPremier Division | Štarty12 | Góly1 | Asistencie— | Min1002 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Dundalk1Góly | 2020 | SúťažFAI Cup | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min357 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Dundalk0Góly | 2020 | SúťažUEFA Champions League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Dundalk0Góly | 2020 | SúťažUEFA Europa League | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min448 | 2 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Dundalk1Góly | 2019 | SúťažPremier Division | Štarty8 | Góly1 | Asistencie— | Min720 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Dundalk0Góly | 2019 | SúťažFAI Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Dundalk0Góly | 2019 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Dundalk0Góly | 2019 | SúťažUEFA Europa League | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Dundalk0Góly | 2019 | SúťažUEFA Champions League | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min344 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Ross County1Góly | 2018 | SúťažChampionship | Štarty11 | Góly1 | Asistencie— | Min788 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Dundee1Góly | 2018 | SúťažPremiership | Štarty13 | Góly1 | Asistencie— | Min1106 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
Ross County0Góly | 2018 | SúťažScottish Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min210 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Ross County0Góly | 2018 | SúťažChallenge Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rep. Of Ireland0Góly | 2018 | SúťažWorld Cup - Qualification Europe | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Doncaster1Góly | 2017 | SúťažLeague One | Štarty6 | Góly1 | Asistencie— | Min540 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Preston0Góly | 2017 | SúťažChampionship | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 1 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Preston0Góly | 2017 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min11 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Preston0Góly | 2017 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rep. Of Ireland0Góly | 2017 | SúťažFriendlies | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min26 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Preston0Góly | 2016 | SúťažChampionship | Štarty7 | Góly0 | Asistencie1 | Min586 | 2 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Dundalk3Góly | 2016 | SúťažPremier Division | Štarty32 | Góly3 | Asistencie— | Min2880 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Dundalk0Góly | 2016 | SúťažFAI Cup | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min239 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Dundalk0Góly | 2016 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min14 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Dundalk0Góly | 2016 | SúťažUEFA Europa League | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min540 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Dundalk0Góly | 2016 | SúťažUEFA Champions League | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min540 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Dundalk1Góly | 2015 | SúťažPremier Division | Štarty33 | Góly1 | Asistencie— | Min2952 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Dundalk0Góly | 2015 | SúťažFAI Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min300 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Dundalk0Góly | 2015 | SúťažUEFA Champions League | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Dundalk2Góly | 2014 | SúťažPremier Division | Štarty32 | Góly2 | Asistencie— | Min2845 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Dundalk0Góly | 2014 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min6 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Dundalk0Góly | 2014 | SúťažFAI Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Dundalk0Góly | 2014 | SúťažUEFA Europa League | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Dundalk1Góly | 2013 | SúťažPremier Division | Štarty32 | Góly1 | Asistencie— | Min2880 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Dundalk0Góly | 2013 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min116 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Dundalk1Góly | 2013 | SúťažFAI Cup | Štarty2 | Góly1 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Shelbourne0Góly | 2012 | SúťažPremier Division | Štarty23 | Góly0 | Asistencie— | Min1973 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Shelbourne0Góly | 2012 | SúťažFAI Cup | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Shelbourne0Góly | 2012 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min120 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Shelbourne0Góly | 2011 | SúťažFirst Division | Štarty29 | Góly0 | Asistencie— | Min2564 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Shelbourne0Góly | 2011 | SúťažFAI Cup | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min480 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Shelbourne0Góly | 2011 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
UCD1Góly | 2010 | SúťažPremier Division | Štarty25 | Góly1 | Asistencie— | Min2250 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
| 2010 | SúťažUEFA U19 Championship | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
UCD0Góly | 2009 | SúťažFirst Division | Štarty13 | Góly0 | Asistencie— | Min1146 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
A. Boyle zaznamenal 17 gólov a 1 asistenciu v 496 zápasoch počas 17 sezón. Kariéra zahŕňa 10 klubov vrátane Waterford, Dundalk, Ross County. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '09 | '10 | '11 | '12 | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 ★ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 13 | 25 | 29 | 23 | 32 | 32 | 33 | 7 | 6 | 11 | 8 | 12 | 35 | 32 | 18 | 0 | 1 |
| Góly / 90 min | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0.06 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 42% |
| Min | 1,146 | 2,250 | 2,564 | 1,973 | 2,880 | 2,845 | 2,952 | 586 | 540 | 788 | 720 | 1,002 | 3,150 | 2,717 | 1,544 | — | 90 |
| Žlté karty | — | 1 | — | — | 4 | 3 | 1 | 2 | — | — | 2 | 1 | 3 | 3 | 2 | — | — |
| Červené karty | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2 | — | — | — |
Waterford — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 08. 05. 2026 | St Patrick's Athl. | 4 - 1 | Waterford | Premier Division |
| 04. 05. 2026 | Waterford | 3 - 3 | Dundalk | Premier Division |
| 01. 05. 2026 | Shamrock Rovers | 1 - 0 | Waterford | Premier Division |
| 24. 04. 2026 | Waterford | 1 - 1 | Galway United | Premier Division |
| 18. 04. 2026 | Sligo Rovers | 2 - 0 | Waterford | Premier Division |
A. Boyle — Trofeje
A. Boyle má 20 záznamov o trofejach s 14 získanými titulmi vrátane FAI President's Cup, FAI Cup, Premier Division. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| FAI President's Cup | 2021 | Ireland-Republic | Winner |
| FAI Cup | 2020 | Ireland-Republic | Winner |
| Premier Division | 2019 | Ireland-Republic | Winner |
| FAI Cup | 2019 | Ireland-Republic | 2nd Place |
| League Cup | 2019 | Ireland-Republic | Winner |
| Unite the Union Champions Cup | 2019 | Europe | Winner |
| Championship | 2018/2019 | Scotland | Winner |
| Challenge Cup | 2018/2019 | Scotland | Winner |
| Premier Division | 2016 | Ireland-Republic | Winner |
| FAI Cup | 2016 | Ireland-Republic | 2nd Place |
| FAI President's Cup | 2016 | Ireland-Republic | 2nd Place |
| Premier Division | 2015 | Ireland-Republic | Winner |
| FAI Cup | 2015 | Ireland-Republic | Winner |
| FAI President's Cup | 2015 | Ireland-Republic | Winner |
| Leinster Senior Cup | 2014/2015 | Ireland-Republic | Winner |
| Premier Division | 2014 | Ireland-Republic | Winner |
| League Cup | 2014 | Ireland-Republic | Winner |
| Setanta Cup | 2014 | Europe | 2nd Place |
| Premier Division | 2013 | Ireland-Republic | 2nd Place |
| FAI Cup | 2011 | Ireland-Republic | 2nd Place |
A. Boyle — História prestupov
A. Boyle má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026
