Qatar · Futbal
Tameem Al Muhaza — Aktuálna sezóna
Tameem Al Muhaza má v tejto sezóne 1 štartov a 0 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
1
Štarty
0
Góly
0
Asistencie
0
Žlté karty
0
Červené karty
Tameem Al Muhaza — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Al Wakrah0Góly | 2025 | SúťažStars League | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al Wakrah0Góly | 2024 | SúťažStars League | Štarty9 | Góly0 | Asistencie0 | Min454 | 0 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Al Wakrah0Góly | 2024 | SúťažQSL Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min120 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al Wakrah0Góly | 2024 | SúťažAFC Champions League Two | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min134 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Markhiya0Góly | 2023 | SúťažStars League | Štarty13 | Góly0 | Asistencie— | Min966 | 2 | 1 | Hodnotenie6.5 |
Al-Markhiya0Góly | 2023 | SúťažQSL Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Gharafa0Góly | 2023 | SúťažEmir Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Markhiya—Góly | 2022 | SúťažStars League | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Al-Gharafa0Góly | 2022 | SúťažStars League | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min10 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Gharafa0Góly | 2022 | SúťažEmir Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Khor0Góly | 2022 | SúťažEmir Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Gharafa0Góly | 2022 | SúťažAFC Champions League | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min402 | 1 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Qatar0Góly | 2022 | SúťažWorld Cup - Qualification Asia | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Khor0Góly | 2021 | SúťažStars League | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min560 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Khor0Góly | 2021 | SúťažQSL Cup | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min630 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Gharafa0Góly | 2021 | SúťažQatar Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Gharafa0Góly | 2021 | SúťažEmir Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min153 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Gharafa0Góly | 2021 | SúťažAFC Champions League | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min120 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Qatar0Góly | 2021 | SúťažFriendlies | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Gharafa0Góly | 2021 | SúťažStars League | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min85 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Gharafa0Góly | 2021 | SúťažQSL Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Gharafa0Góly | 2020 | SúťažStars League | Štarty16 | Góly0 | Asistencie— | Min1153 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Gharafa0Góly | 2020 | SúťažQSL Cup | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min536 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Gharafa0Góly | 2020 | SúťažQFA Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min144 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Gharafa0Góly | 2019 | SúťažStars League | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min268 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Gharafa0Góly | 2019 | SúťažQSL Cup | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min450 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Qatar0Góly | 2019 | SúťažAsian Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Qatar0Góly | 2019 | SúťažCopa America | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Qatar0Góly | 2019 | SúťažFriendlies | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Gharafa0Góly | 2018 | SúťažStars League | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min386 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Gharafa0Góly | 2018 | SúťažQSL Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min109 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Gharafa0Góly | 2018 | SúťažAFC Champions League | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min134 | 0 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Qatar0Góly | 2018 | SúťažWorld Cup - Qualification Asia | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Qatar U230Góly | 2018 | SúťažAsian Games | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min252 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Qatar U230Góly | 2018 | SúťažAFC U23 Asian Cup | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min570 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Gharafa0Góly | 2017 | SúťažStars League | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min100 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Qatar0Góly | 2017 | SúťažFriendlies | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Gharafa0Góly | 2016 | SúťažStars League | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min42 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Qatar U230Góly | 2016 | SúťažAFC U23 Asian Cup | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min600 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Cultural Leonesa0Góly | 2015 | SúťažPrimera División RFEF | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min466 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Cultural Leonesa0Góly | 2015 | SúťažCopa del Rey | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Qatar U200Góly | 2015 | SúťažFIFA U20 World Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min74 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Tameem Al Muhaza zaznamenal 0 gólov a 0 asistencií v 128 zápasoch počas 11 sezón. Kariéra zahŕňa 8 klubov vrátane Al Wakrah, Al-Markhiya, Al-Gharafa. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '15 ★ | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 6 | 1 | 2 | 5 | 5 | 16 | 8 | 0 | 13 | 9 | 1 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0% |
| Min | 466 | 42 | 100 | 386 | 268 | 1,153 | 560 | — | 966 | 454 | — |
| Žlté karty | 1 | — | — | — | 2 | 1 | — | — | 2 | — | — |
| Červené karty | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — | — |
Al Wakrah — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 27. 04. 2026 | Al Wakrah | 3 - 1 | Al-Sailiya | Stars League |
| 08. 04. 2026 | Al Wakrah | 3 - 3 | Al-Gharafa | Stars League |
| 03. 04. 2026 | Qatar SC | 1 - 4 | Al Wakrah | Stars League |
| 17. 03. 2026 | Al-Rayyan SC | 2 - 1 | Al Wakrah | Stars League |
| 12. 03. 2026 | Al Wakrah | 0 - 1 | Al Shamal | Stars League |
Al Wakrah — Káder
Tameem Al Muhaza — Trofeje
Tameem Al Muhaza má 6 záznamov o trofejach s 4 získanými titulmi vrátane AFC Asian Cup, QSL Cup, AFC U19 Championship. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Qatar-UAE Challenge Cup | 2025 | Asia | 2nd Place |
| Emir Cup | 2022 | Qatar | 2nd Place |
| AFC Asian Cup | 2019 UAE | Asia | Winner |
| QSL Cup | 2018/2019 | Qatar | Winner |
| QSL Cup | 2017/2018 | Qatar | Winner |
| AFC U19 Championship | 2014 Myanmar | Asia | Winner |
Tameem Al Muhaza — História prestupov
Tameem Al Muhaza má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026