Portugal · Futbal
Pedro Pereira — Aktuálna sezóna
Pedro Pereira má v tejto sezóne 29 štartov a 0 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
29
Štarty
2430
Min
0
Góly
1
Asistencie
10
Strely
4
Strely na bránu
15
Kľúčové prihrávky
77%
Presnosť prihrávok %
52
Súboje
11
Bloky
25
Zachytenia
31
Dribling
103
Súboje (vyhrané)
43
Fauly
11
Žlté karty
0
Červené karty
6.5
Hodnotenie
Pedro Pereira — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Gençlerbirliği S.K.0Góly | 2025 | SúťažTürkiye Kupası | Štarty2 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Gençlerbirliği S.K.0Góly | 2025 | SúťažSüper Lig | Štarty27 | Góly0 | Asistencie1 | Min2430 | 11 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Monza1Góly | 2024 | SúťažSerie A | Štarty35 | Góly1 | Asistencie3 | Min2691 | 10 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Monza—Góly | 2024 | SúťažCoppa Italia | Štarty2 | Góly— | Asistencie0 | Min70 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Monza0Góly | 2023 | SúťažCoppa Italia | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Alanyaspor0Góly | 2023 | SúťažFriendlies Clubs | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min46 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Portugal U210Góly | 2023 | SúťažUEFA U21 Championship - Qualification | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Monza—Góly | 2023 | SúťažSerie A | Štarty23 | Góly— | Asistencie2 | Min839 | 3 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Monza0Góly | 2022 | SúťažSerie A | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Monza0Góly | 2022 | SúťažCoppa Italia | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Alanyaspor0Góly | 2022 | SúťažFriendlies Clubs | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min46 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Alanyaspor—Góly | 2022 | SúťažSüper Lig | Štarty26 | Góly— | Asistencie1 | Min1556 | 3 | 0 | Hodnotenie6.4 |
Alanyaspor0Góly | 2022 | SúťažTürkiye Kupası | Štarty2 | Góly0 | Asistencie1 | Min— | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Monza0Góly | 2021 | SúťažFriendlies Clubs | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Crotone0Góly | 2021 | SúťažFriendlies Clubs | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Monza—Góly | 2021 | SúťažSerie B | Štarty28 | Góly— | Asistencie4 | Min1812 | 4 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Monza—Góly | 2021 | SúťažCoppa Italia | Štarty1 | Góly— | Asistencie1 | Min86 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Portugal U21—Góly | 2021 | SúťažUEFA U21 Championship | Štarty1 | Góly— | Asistencie— | Min1 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Portugal U210Góly | 2021 | SúťažEuro U21 - Qualification | Štarty3 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Crotone—Góly | 2020 | SúťažSerie A | Štarty35 | Góly— | Asistencie4 | Min2557 | 6 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Crotone0Góly | 2020 | SúťažCoppa Italia | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Bristol City0Góly | 2019 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Portugal U210Góly | 2019 | SúťažUEFA U21 Championship | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bristol City2Góly | 2019 | SúťažChampionship | Štarty21 | Góly2 | Asistencie1 | Min1259 | 3 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Bristol City0Góly | 2019 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Genoa—Góly | 2018 | SúťažSerie A | Štarty26 | Góly— | Asistencie— | Min1387 | 1 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Genoa0Góly | 2018 | SúťažCoppa Italia | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Portugal U200Góly | 2018 | SúťažElite League U20 | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Benfica0Góly | 2017 | SúťažPrimeira Liga | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Benfica0Góly | 2017 | SúťažEmirates Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Portugal U190Góly | 2017 | SúťažUEFA U19 Championship | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min245 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Genoa—Góly | 2017 | SúťažSerie A | Štarty6 | Góly— | Asistencie— | Min381 | 2 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Benfica B0Góly | 2017 | SúťažSegunda Liga | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Portugal U200Góly | 2017 | SúťažElite League U20 | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Portugal U190Góly | 2017 | SúťažEuro U19 - Qualification | Štarty3 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Sampdoria0Góly | 2016 | SúťažCoppa Italia | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Benfica—Góly | 2016 | SúťažPrimeira Liga | Štarty1 | Góly— | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Sampdoria—Góly | 2016 | SúťažSerie A | Štarty12 | Góly— | Asistencie— | Min788 | 5 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Fafe0Góly | 2016 | SúťažSegunda Liga | Štarty25 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Sampdoria0Góly | 2015 | SúťažCoppa Italia | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Sampdoria0Góly | 2015 | SúťažUEFA Europa League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Portugal U170Góly | 2015 | SúťažUEFA U17 Championship | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min520 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Sampdoria—Góly | 2015 | SúťažSerie A | Štarty9 | Góly— | Asistencie1 | Min642 | 0 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Portugal U170Góly | 2015 | SúťažEuro U17 - Qualification | Štarty6 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 1 | 0 | Hodnotenie— |
GIL Vicente0Góly | 2012 | SúťažPrimeira Liga | Štarty12 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Pedro Pereira zaznamenal 3 gólov a 19 asistencií v 325 zápasoch počas 12 sezón. Kariéra zahŕňa 15 klubov vrátane Gençlerbirliği S.K., Monza, Alanyaspor. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '12 ★ | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 |
| Zápasy | 12 | 0 | 0 | 0 | 26 | 0 | 35 | 1 | 0 | 0 | 35 | 2 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 44% |
| Min | — | — | — | — | 1,387 | — | 2,557 | 90 | — | — | 2,691 | — |
| Žlté karty | — | — | — | — | 1 | — | 6 | — | — | — | 10 | — |
Gençlerbirliği S.K. — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 03. 05. 2026 | Fatih Karagümrük | 1 - 0 | Gençlerbirliği S.K. | Süper Lig |
| 26. 04. 2026 | Gençlerbirliği S.K. | 1 - 0 | Kocaelispor | Süper Lig |
| 22. 04. 2026 | Galatasaray | 0 - 2 | Gençlerbirliği S.K. | Türkiye Kupası |
| 18. 04. 2026 | Gençlerbirliği S.K. | 1 - 2 | Galatasaray | Süper Lig |
| 11. 04. 2026 | Başakşehir | 3 - 0 | Gençlerbirliği S.K. | Süper Lig |
Gençlerbirliği S.K. — Káder
Pedro Pereira — Trofeje
Pedro Pereira má 17 záznamov o trofejach s 8 získanými titulmi vrátane TSYD Cup, Super Cup, Primeira Liga. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| TSYD Cup | 2025 | Türkiye | Winner |
| Trofeo Silvio Berlusconi | 2024 | Italy | 2nd Place |
| Trofeo Silvio Berlusconi | 2023 | Italy | 2nd Place |
| UEFA U21 Championship | 2019/2021 | Europe | 2nd Place |
| Taça de Portugal | 2019/2020 | Portugal | 2nd Place |
| Super Cup | 2017 | Portugal | Winner |
| Primeira Liga | 2016/2017 | Portugal | Winner |
| Taça de Portugal | 2016/2017 | Portugal | Winner |
| Trofeo Joan Gamper | 2016 | World | 2nd Place |
| Trofeo Joan Gamper | — | World | 2nd Place |
| Primeira Liga | — | Portugal | Winner |
| Taça de Portugal | — | Portugal | Winner |
| Taça de Portugal | — | Portugal | 2nd Place |
| Super Cup | — | Portugal | Winner |
| Trofeo Silvio Berlusconi | — | Italy | 2nd Place |
| TSYD Cup | — | Türkiye | Winner |
| UEFA U21 Championship | — | Europe | 2nd Place |
Pedro Pereira — História prestupov
Pedro Pereira má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026