Čas
Udalosť
1
X
2
16. 05.
19:30
Futbal · Liga Portugal
Sporting CP vs. Gil Vicente
1.18
7.25
10.00
16. 05.
19:30
Futbal · Liga Portugal
Estoril Praia vs. SL Benfica
9.75
6.25
1.22
16. 05.
18:45
Futbal · Pro League
Sint-Truiden vs. Gent
2.10
3.60
3.10
16. 05.
16:30
Futbal · La Liga 2
Racing Santander vs. Real Valladolid
1.40
4.85
6.25
16. 05.
22:30
Futbal · Primera Division
River Plate vs. Rosario Central
2.10
2.75
3.45
17. 05.
00:00
Futbal · Serie A
Palmeiras SP vs. Cruzeiro MG
1.85
3.45
4.40
16. 05.
17:45
Futbal · Liga majstrov (AFC)
Al-Nasr vs. Gamba Osaka
1.40
4.45
6.75
16. 05.
22:00
Futbal · Serie A
Fluminense RJ vs. Sao Paulo SP
1.73
3.65
4.80
16. 05.
19:00
Futbal · Division 1, Ženy
Paris FC vs. PSG
3.00
3.15
2.25
16. 05.
19:30
Futbal · Liga Portugal
Famalicao vs. Alverca
1.52
4.05
5.60
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›Nuno Jorge Nobre Barbosa Malheiro — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Grindavik—Góly | 2025 | Súťaž1. Deild | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Grindavik0Góly | 2024 | Súťaž1. Deild | Štarty13 | Góly0 | Asistencie— | Min725 | 2 | 1 | Hodnotenie— |
Grindavik0Góly | 2024 | SúťažCup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2023 | SúťažWorld Cup - Qualification Africa | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min40 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
Sliema Wanderers0Góly | 2020 | SúťažFA Trophy | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min63 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Sliema Wanderers0Góly | 2020 | SúťažPremier League | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min115 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Sliema Wanderers0Góly | 2020 | SúťažFA Trophy | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min63 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Espinho0Góly | 2019 | SúťažCampeonato de Portugal Prio - Group D | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min62 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Zaglebie Sosnowiec0Góly | 2018 | SúťažEkstraklasa | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Zaglebie Sosnowiec0Góly | 2017 | SúťažI Liga | Štarty12 | Góly0 | Asistencie— | Min321 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Zaglebie Sosnowiec0Góly | 2017 | SúťažCup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Vitória de Sernache0Góly | 2016 | SúťažCampeonato de Portugal Prio | Štarty9 | Góly0 | Asistencie— | Min275 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Tourizense0Góly | 2014 | SúťažCampeonato de Portugal Prio | Štarty11 | Góly0 | Asistencie— | Min757 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
AD Portomosense0Góly | 2013 | SúťažCampeonato de Portugal Prio | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min428 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Portugal U170Góly | 2011 | SúťažUEFA U17 Championship | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min386 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Nuno Jorge Nobre Barbosa Malheiro zaznamenal 0 gólov a 0 asistencií v 72 zápasoch počas 11 sezón. Kariéra zahŕňa 9 klubov vrátane Grindavik, Sao Tome and Principe, Sliema Wanderers. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
GólyAsistencieKartyNajlepšia sezóna
10
'11
'13
'14
'16
'17
'18
'19
'20
'23
'24
'25
| '11 ★ | '13 | '14 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '23 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 5 | 7 | 11 | 9 | 12 | 3 | 3 | 1 | 2 | 13 | 0 |
| Min | 386 | 428 | 757 | 275 | 321 | 270 | 62 | 63 | 40 | 725 | — |
| Žlté karty | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 2 | — |
| Červené karty | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — |
Grindavik — Posledné zápasy
13. 05. 2026·Cup
08. 05. 2026·1. Deild
Nuno Jorge Nobre Barbosa Malheiro — Trofeje
Nuno Jorge Nobre Barbosa Malheiro má 1 záznam o trofeji s 0 získanými titulmi vrátane . Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
I Liga2nd Place
2017/2018·Poland
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| I Liga | 2017/2018 | Poland | 2nd Place |
Nuno Jorge Nobre Barbosa Malheiro — História prestupov
Nuno Jorge Nobre Barbosa Malheiro má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
——
—→—
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026
