Portugal · Futbal
Mathias Pereira Lage — Aktuálna sezóna
Mathias Pereira Lage má v tejto sezóne 32 štartov a 3 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
32
Štarty
2294
Min
3
Góly
2
Asistencie
36
Strely
18
Strely na bránu
32
Kľúčové prihrávky
68%
Presnosť prihrávok %
40
Súboje
2
Bloky
18
Zachytenia
34
Dribling
131
Súboje (vyhrané)
33
Fauly
4
Žlté karty
0
Červené karty
6.6
Hodnotenie
Mathias Pereira Lage — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FC St. Pauli2Góly | 2025 | SúťažBundesliga | Štarty28 | Góly2 | Asistencie2 | Min2030 | 3 | 0 | Hodnotenie6.6 |
FC St. Pauli1Góly | 2025 | SúťažDFB Pokal | Štarty4 | Góly1 | Asistencie0 | Min264 | 1 | 0 | Hodnotenie6.4 |
Stade Brestois 292Góly | 2024 | SúťažLigue 1 | Štarty34 | Góly2 | Asistencie7 | Min1596 | 4 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Stade Brestois 291Góly | 2024 | SúťažCoupe de France | Štarty3 | Góly1 | Asistencie1 | Min185 | 0 | 0 | Hodnotenie7.6 |
Stade Brestois 291Góly | 2024 | SúťažUEFA Champions League | Štarty10 | Góly1 | Asistencie0 | Min378 | 1 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Stade Brestois 293Góly | 2023 | SúťažLigue 1 | Štarty30 | Góly3 | Asistencie2 | Min1181 | 3 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Stade Brestois 290Góly | 2023 | SúťažCoupe de France | Štarty3 | Góly0 | Asistencie1 | Min127 | 0 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Stade Brestois 292Góly | 2022 | SúťažLigue 1 | Štarty27 | Góly2 | Asistencie1 | Min1269 | 2 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Stade Brestois 290Góly | 2022 | SúťažCoupe de France | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Angers4Góly | 2021 | SúťažLigue 1 | Štarty24 | Góly4 | Asistencie2 | Min1035 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Angers0Góly | 2021 | SúťažCoupe de France | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Portugal U210Góly | 2021 | SúťažUEFA U21 Championship | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Angers4Góly | 2020 | SúťažLigue 1 | Štarty28 | Góly4 | Asistencie1 | Min1472 | 5 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Angers0Góly | 2020 | SúťažCoupe de France | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min139 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Angers1Góly | 2019 | SúťažLigue 1 | Štarty25 | Góly1 | Asistencie3 | Min1542 | 2 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Angers0Góly | 2019 | SúťažCoupe de la Ligue | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min19 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Angers1Góly | 2019 | SúťažCoupe de France | Štarty1 | Góly1 | Asistencie— | Min120 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Angers0Góly | 2019 | SúťažClub Friendlies | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min9 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Portugal U210Góly | 2019 | SúťažUEFA U21 Championship | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min168 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Clermont Foot7Góly | 2018 | SúťažLigue 2 | Štarty38 | Góly7 | Asistencie3 | Min2860 | 3 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Clermont Foot2Góly | 2018 | SúťažCoupe de la Ligue | Štarty2 | Góly2 | Asistencie— | Min94 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Clermont Foot0Góly | 2018 | SúťažCoupe de France | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min208 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Clermont Foot10Góly | 2017 | SúťažLigue 2 | Štarty38 | Góly10 | Asistencie2 | Min2654 | 2 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Clermont II0Góly | 2017 | SúťažNational 3 | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Clermont Foot0Góly | 2017 | SúťažCoupe de la Ligue | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min82 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Clermont Foot0Góly | 2017 | SúťažCoupe de France | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Clermont Foot2Góly | 2016 | SúťažLigue 2 | Štarty28 | Góly2 | Asistencie3 | Min1533 | 1 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Clermont II0Góly | 2016 | SúťažNational 3 | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Clermont Foot0Góly | 2016 | SúťažCoupe de la Ligue | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Clermont Foot0Góly | 2016 | SúťažCoupe de France | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie5.3 |
Clermont Foot1Góly | 2015 | SúťažLigue 2 | Štarty6 | Góly1 | Asistencie— | Min313 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Clermont II3Góly | 2015 | SúťažNational 3 | Štarty16 | Góly3 | Asistencie— | Min1091 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Clermont II2Góly | 2014 | SúťažNational 3 | Štarty6 | Góly2 | Asistencie— | Min469 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Mathias Pereira Lage zaznamenal 49 gólov a 28 asistencií v 370 zápasoch počas 12 sezón. Kariéra zahŕňa 6 klubov vrátane FC St. Pauli, Stade Brestois 29, Angers. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 ★ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 2 | 1 | 2 | 10 | 7 | 1 | 4 | 4 | 2 | 3 | 2 | 2 |
| Asistencie | 0 | 0 | 3 | 2 | 3 | 3 | 1 | 2 | 1 | 2 | 7 | 2 |
| Zápasy | 6 | 6 | 28 | 38 | 38 | 25 | 28 | 24 | 27 | 30 | 34 | 28 |
| Góly / 90 min | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0.21 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 21% |
| Min | 469 | 313 | 1,533 | 2,654 | 2,860 | 1,542 | 1,472 | 1,035 | 1,269 | 1,181 | 1,596 | 2,030 |
| Žlté karty | — | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 5 | — | 2 | 3 | 4 | 3 |
FC St. Pauli — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 03. 05. 2026 | FC St. Pauli | 1 - 2 | FSV Mainz 05 | Bundesliga |
| 25. 04. 2026 | 1. FC Heidenheim | 2 - 0 | FC St. Pauli | Bundesliga |
| 17. 04. 2026 | FC St. Pauli | 1 - 1 | 1. FC Köln | Bundesliga |
| 11. 04. 2026 | FC St. Pauli | 0 - 5 | Bayern München | Bundesliga |
| 05. 04. 2026 | Union Berlin | 1 - 1 | FC St. Pauli | Bundesliga |
FC St. Pauli — Káder
Mathias Pereira Lage — História prestupov
Mathias Pereira Lage má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026