Paraguay · Futbal
Vek: 33Výška: 180 cm cmHmotnosť: 82 kg kgNarodený: 1992-04-07 · San LorenzoObranca
DOXXBET · TOP KURZYNajlepšie aktuálne kurzy od DOXXbet
Čas
Udalosť
1
X
2
13. 05. 2026
19:45
Futbal · Primera Division
Rosario Central vs. RC Avellaneda
2,10
2,80
3,35
13. 05. 2026
20:00
Futbal · Regionálne súťaže
Vasco da Gama RJ vs. Paysandu PA
1,37
4,50
7,50
13. 05. 2026
20:00
Futbal · Regionálne súťaže
Vila Nova GO vs. Anapolis GO
1,60
3,55
4,40
13. 05. 2026
21:30
Futbal · MLS
FC Cincinnati vs. Inter Miami
2,95
4,00
2,10
13. 05. 2026
22:45
Futbal · Primera Division
River Plate vs. GELP
1,50
3,45
5,75
14. 05. 2026
00:00
Futbal · Liga MX
Cruz Azul vs. CD Guadalajara
2,15
3,30
3,20
14. 05. 2026
11:00
Futbal · Pohár
Saint-Gilles vs. Anderlecht
1,50
3,70
5,00
14. 05. 2026
15:00
Futbal · La Liga
Valencia vs. Rayo Vallecano
2,25
3,30
3,60
14. 05. 2026
16:00
Futbal · La Liga
Girona vs. Real Sociedad
2,03
3,75
3,70
14. 05. 2026
17:30
Futbal · La Liga
Real Madrid vs. Real Oviedo
1,30
6,25
10,00
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›Julio Domínguez — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Deportivo Recoleta0Góly | 2025 | SúťažDivision Profesional - Apertura | Štarty0 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Deportivo Recoleta0Góly | 2024 | SúťažDivision Intermedia | Štarty10 | Góly0 | Asistencie— | Min327 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Deportivo Recoleta0Góly | 2024 | SúťažCopa Paraguay | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Deportivo Recoleta0Góly | 2023 | SúťažDivision Intermedia | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min131 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Independiente F.b.c.0Góly | 2023 | SúťažDivision Intermedia | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min83 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Deportivo Recoleta0Góly | 2023 | SúťažCopa Paraguay | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manta FC0Góly | 2021 | SúťažLiga Pro | Štarty15 | Góly0 | Asistencie— | Min895 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Danubio0Góly | 2020 | SúťažPrimera División - Apertura | Štarty11 | Góly0 | Asistencie— | Min934 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Deportivo Santani0Góly | 2019 | SúťažDivision Profesional - Clausura | Štarty10 | Góly0 | Asistencie— | Min795 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Deportivo Santani0Góly | 2019 | SúťažCONMEBOL Sudamericana | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 1 | 0 | Hodnotenie6.3 |
Deportivo Santani0Góly | 2018 | SúťažDivision Profesional - Clausura | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Rubio NU1Góly | 2017 | SúťažDivision Profesional - Clausura | Štarty22 | Góly1 | Asistencie— | Min1552 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
SOL DE America0Góly | 2016 | SúťažDivision Profesional - Clausura | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min282 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Rubio NU1Góly | 2016 | SúťažDivision Profesional - Clausura | Štarty18 | Góly1 | Asistencie— | Min1555 | 6 | 0 | Hodnotenie— |
SOL DE America0Góly | 2016 | SúťažCONMEBOL Sudamericana | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min5 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rubio NU1Góly | 2015 | SúťažDivision Profesional | Štarty14 | Góly1 | Asistencie— | Min1101 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Deportivo Cuenca1Góly | 2015 | SúťažLiga Pro | Štarty16 | Góly1 | Asistencie— | Min1440 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Rubio NU1Góly | 2014 | SúťažDivision Profesional | Štarty20 | Góly1 | Asistencie— | Min1715 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Rubio NU0Góly | 2013 | SúťažDivision Profesional | Štarty15 | Góly0 | Asistencie— | Min1243 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Cerro Porteno0Góly | 2013 | SúťažDivision Profesional | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min16 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Cerro Porteno0Góly | 2013 | SúťažCONMEBOL Libertadores | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Julio Domínguez zaznamenal 5 gólov a 0 asistencií v 174 zápasoch počas 12 sezón. Kariéra zahŕňa 9 klubov vrátane Deportivo Recoleta, Independiente F.b.c., Manta FC. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
GólyAsistencieKartyNajlepšia sezóna
10
⭐
+
'13
'14
'15
'16
'17
'18
'19
'20
'21
'23
'24
'25
| '13 ★ | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '23 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 15 | 20 | 14 | 4 | 22 | 4 | 10 | 11 | 15 | 5 | 10 | 2 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0% |
| Min | 1,243 | 1,715 | 1,101 | 282 | 1,552 | 360 | 795 | 934 | 895 | 131 | 327 | — |
| Žlté karty | 3 | 2 | 2 | 2 | 5 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | — |
Deportivo Recoleta — Posledné zápasy
11. 05. 2026·Division Profesional - Apertura
06. 05. 2026·CONMEBOL Sudamericana
03. 05. 2026·Division Profesional - Apertura
29. 04. 2026·CONMEBOL Sudamericana
24. 04. 2026·Division Profesional - Apertura
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 11. 05. 2026 | Sportivo Ameliano | 3 - 2 | Deportivo Recoleta | Division Profesional - Apertura |
| 06. 05. 2026 | Deportivo Recoleta | 1 - 1 | Santos | CONMEBOL Sudamericana |
| 03. 05. 2026 | Deportivo Recoleta | 2 - 1 | Cerro Porteno | Division Profesional - Apertura |
| 29. 04. 2026 | Deportivo Recoleta | 0 - 0 | Deportivo Cuenca | CONMEBOL Sudamericana |
| 24. 04. 2026 | Nacional Asuncion | 2 - 1 | Deportivo Recoleta | Division Profesional - Apertura |
Deportivo Recoleta — Káder
Brahian Ferreira
Útočník
N. Ferreira
Brankár
F. A. Echeguren Zarza
Obranca
N. Marotta
Obranca
L. Monzón
Obranca
P. Rios
Obranca
C. Garay
Záložník
J. Espínola
Záložník
Julio Domínguez — Trofeje
Julio Domínguez má 1 záznamov o trofejach s 1 získanými titulmi vrátane Division Intermedia. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
Division IntermediaWinner
2024·Paraguay
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Division Intermedia | 2024 | Paraguay | Winner |
Julio Domínguez — História prestupov
Julio Domínguez má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
——
—→—
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026