
New ZealandFutbal
Obranca
Čas
Udalosť
1
X
2
17. 05.
19:00
Futbal · Ligue 1
Lille vs. Auxerre
1.43
5.00
7.75
17. 05.
17:00
Futbal · La Liga
Atl. Madrid vs. Girona
1.80
3.75
4.10
17. 05.
19:15
Futbal · La Liga
FC Barcelona vs. Real Betis
1.37
6.00
7.75
17. 05.
16:30
Futbal · Premier League
Newcastle Utd. vs. West Ham
2.05
3.80
3.25
17. 05.
19:00
Futbal · Ligue 1
Nice vs. Metz
1.33
6.00
9.50
17. 05.
17:00
Futbal · La Liga
Sevilla FC vs. Real Madrid
3.60
3.65
1.95
17. 05.
19:00
Futbal · Ligue 1
Lyon vs. Lens
1.65
4.50
5.00
17. 05.
14:00
Futbal · Premier League
Brentford vs. Crystal Palace
1.75
3.90
4.35
17. 05.
19:00
Futbal · Ligue 1
Marseille vs. Rennes
2.10
4.10
3.25
17. 05.
14:00
Futbal · Premier League
Everton vs. Sunderland
1.80
3.60
4.35
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›G. Andrew — Aktuálna sezóna
G. Andrew má v tejto sezóne 3 štarty a 0 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
3
Štarty
182
Min
0
Góly
0
Asistencie
0
Žlté karty
0
Červené karty
G. Andrew — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Napier City Rovers0Góly | 2025 | SúťažNational League - Championship - Final | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min182 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Napier City Rovers0Góly | 2024 | SúťažNational League - Championship - Final | Štarty15 | Góly0 | Asistencie— | Min814 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Napier City Rovers0Góly | 2023 | SúťažNational League - Championship - Final | Štarty11 | Góly0 | Asistencie— | Min814 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
G. Andrew zaznamenal 0 gólov a 0 asistencií v 29 zápasoch počas 3 sezón. Kariéra zahŕňa 1 klub vrátane Napier City Rovers. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
GólyAsistencieKartyNajlepšia sezóna
10
2023
2024
2025
| 2023 ★ | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 11 | 15 | 3 |
| Úspešnosť | — | — | 40% |
| Min | 814 | 814 | 182 |
| Žlté karty | — | 3 | — |
Napier City Rovers — Posledné zápasy
30. 08. 2025·National League - Central
24. 08. 2025·National League - Central
09. 08. 2025·National League - Central
03. 08. 2025·National League - Central
20. 07. 2025·National League - Central
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 30. 08. 2025 | Wellington Olympic | 1 - 0 | Napier City Rovers | National League - Central |
| 24. 08. 2025 | Napier City Rovers | 5 - 1 | Petone | National League - Central |
| 09. 08. 2025 | Miramar | 3 - 2 | Napier City Rovers | National League - Central |
| 03. 08. 2025 | Napier City Rovers | 6 - 0 | Waterside Karori | National League - Central |
| 20. 07. 2025 | Napier City Rovers | 4 - 1 | Island Bay United | National League - Central |
Napier City Rovers — Káder
J. Mack
Záložník
B. Robertson
Obranca
A. Hewson
Útočník
Ben Wade
Útočník
B. Stanley
Útočník
E. Spencer
Útočník
J. McNamara
Útočník
H. Mason
Útočník
API dáta: 17. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026