
LuxembourgFutbal
Brankár
- Vek
- 19
- Výška
- 191 cm
- Hmotnosť
- 87 kg
- Narodený
- 2006-04-07
Luxembourg· Friendlies 2025
Čas
Udalosť
1
X
2
16. 05.
22:30
Futbal · Primera Division
River Plate vs. Rosario Central
2.10
2.75
3.45
17. 05.
00:00
Futbal · Serie A
Palmeiras SP vs. Cruzeiro MG
1.85
3.45
4.40
16. 05.
22:00
Futbal · Serie A
Fluminense RJ vs. Sao Paulo SP
1.70
3.55
4.55
17. 05.
11:30
Futbal · Premier League
Manchester Utd. vs. Nottingham Forest
1.63
4.40
5.25
17. 05.
10:00
Futbal · Serie A
Juventus vs. Fiorentina
1.33
5.75
9.50
17. 05.
00:00
Futbal · Primera Division
Dep. Limache vs. U. Catolica
2.50
3.25
2.35
17. 05.
10:00
Futbal · Serie A
AS Roma vs. Lazio
1.53
4.40
6.50
16. 05.
23:30
Futbal · Serie B
Cuiaba MT vs. Gremio Novorizontino SP
2.35
2.85
3.25
17. 05.
10:00
Futbal · Serie A
Como vs. Parma
1.30
6.00
11.00
17. 05.
17:00
Futbal · La Liga
Atl. Madrid vs. Girona
1.85
3.85
4.40
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›T. Pereira Cardoso — Aktuálna sezóna
T. Pereira Cardoso má v tejto sezóne 3 štarty a 0 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
3
Štarty
135
Min
0
Góly
0
Asistencie
1
Súboje (vyhrané)
0
Žlté karty
0
Červené karty
7.3
Hodnotenie
T. Pereira Cardoso — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Luxembourg0Góly | 2025 | SúťažFriendlies | Štarty3 | Góly0 | Asistencie0 | Min135 | 0 | 0 | Hodnotenie7.3 |
| 2025 | SúťažBundesliga | Štarty0 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
| 2025 | SúťažDFB Pokal | Štarty0 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
| 2024 | SúťažBundesliga | Štarty11 | Góly— | Asistencie0 | Min379 | 0 | 0 | Hodnotenie7.6 | |
—0Góly | 2024 | SúťažRegionalliga - Relegation Round | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Borussia M'bach U190Góly | 2024 | SúťažU19 Bundesliga | Štarty12 | Góly0 | Asistencie— | Min1080 | 0 | 1 | Hodnotenie— |
Borussia M'bach U190Góly | 2024 | SúťažDFB Junioren Pokal | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min330 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2024 | SúťažPremier League International Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
Luxembourg0Góly | 2024 | SúťažFriendlies | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Luxembourg0Góly | 2024 | SúťažUEFA Nations League | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min21 | 0 | 0 | Hodnotenie6.3 |
Luxembourg0Góly | 2024 | SúťažWorld Cup - Qualification Europe | Štarty0 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2023 | SúťažRegionalliga - Relegation Round | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
Borussia M'bach U190Góly | 2023 | SúťažU19 Bundesliga | Štarty16 | Góly0 | Asistencie— | Min1440 | 2 | 1 | Hodnotenie— |
Borussia M'bach U190Góly | 2023 | SúťažDFB Junioren Pokal | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Luxembourg0Góly | 2023 | SúťažEuro Championship - Qualification | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Luxembourg0Góly | 2023 | SúťažFriendlies | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min44 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Luxembourg U170Góly | 2023 | SúťažUEFA U17 Championship - Qualification | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Borussia M'bach U190Góly | 2022 | SúťažU19 Bundesliga | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min450 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Luxembourg U170Góly | 2022 | SúťažUEFA U17 Championship | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Luxembourg0Góly | 2022 | SúťažFriendlies | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Luxembourg U170Góly | 2022 | SúťažUEFA U17 Championship - Qualification | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
T. Pereira Cardoso zaznamenal 0 gólov a 0 asistencií v 67 zápasoch počas 4 sezón. Kariéra zahŕňa 5 klubov vrátane Luxembourg, Borussia Mönchengladbach, Borussia M'bach U19. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
GólyAsistencieKartyNajlepšia sezóna
10
2022
2023
2024
2025
| 2022 ★ | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 5 | 3 | 11 | 3 |
| Min | 450 | 270 | 379 | 135 |
T. Pereira Cardoso — História prestupov
T. Pereira Cardoso má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
——
—→—
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026