Korea Republic · Futbal
Yun Suk-Young — Aktuálna sezóna
Yun Suk-Young má v tejto sezóne 3 štartov a 0 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
3
Štarty
32
Min
0
Góly
0
Asistencie
0
Žlté karty
0
Červené karty
Yun Suk-Young — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Gangwon FC—Góly | 2025 | SúťažK League 1 | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Cheongju0Góly | 2025 | SúťažK League 2 | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min32 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Gangwon FC2Góly | 2024 | SúťažK League 1 | Štarty17 | Góly2 | Asistencie0 | Min1375 | 2 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Gangwon FC0Góly | 2024 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Gangwon FC0Góly | 2023 | SúťažK League 1 | Štarty30 | Góly0 | Asistencie— | Min2383 | 3 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Gangwon FC0Góly | 2023 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Gangwon FC1Góly | 2022 | SúťažK League 1 | Štarty32 | Góly1 | Asistencie1 | Min2632 | 4 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Gangwon FC0Góly | 2022 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Gangwon FC1Góly | 2021 | SúťažK League 1 | Štarty31 | Góly1 | Asistencie1 | Min2237 | 1 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Gangwon FC0Góly | 2021 | SúťažFA Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Busan I Park0Góly | 2020 | SúťažK League 1 | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min463 | 1 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Gangwon FC0Góly | 2019 | SúťažK League 1 | Štarty28 | Góly0 | Asistencie— | Min1678 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Gangwon FC0Góly | 2019 | SúťažFA Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
FC Seoul1Góly | 2018 | SúťažK League 1 | Štarty22 | Góly1 | Asistencie— | Min1923 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
Kashiwa Reysol0Góly | 2018 | SúťažJ1 League | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min522 | 2 | 0 | Hodnotenie6.8 |
FC Seoul0Góly | 2018 | SúťažKorea Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Kashiwa Reysol0Góly | 2018 | SúťažAFC Champions League | Štarty1 | Góly0 | Asistencie1 | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie7.3 |
South Korea0Góly | 2018 | SúťažWorld Cup - Qualification Asia | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
South Korea0Góly | 2018 | SúťažFriendlies | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min59 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Kashiwa Reysol0Góly | 2017 | SúťažJ1 League | Štarty10 | Góly0 | Asistencie1 | Min742 | 1 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Kashiwa Reysol0Góly | 2017 | SúťažEmperor Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Kashiwa Reysol0Góly | 2017 | SúťažJ-League Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
South Korea0Góly | 2017 | SúťažFriendlies | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Brondby0Góly | 2016 | SúťažSuperliga | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
South Korea0Góly | 2016 | SúťažFriendlies | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min125 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Charlton0Góly | 2015 | SúťažChampionship | Štarty9 | Góly0 | Asistencie— | Min584 | 0 | 0 | Hodnotenie6.4 |
QPR0Góly | 2015 | SúťažChampionship | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min212 | 1 | 0 | Hodnotenie6.4 |
QPR0Góly | 2015 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
South Korea0Góly | 2015 | SúťažFriendlies | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min72 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
QPR0Góly | 2014 | SúťažPremier League | Štarty23 | Góly0 | Asistencie— | Min1723 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
South Korea0Góly | 2014 | SúťažAFC World Cup Qualifiers | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
South Korea0Góly | 2014 | SúťažWorld Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
South Korea0Góly | 2014 | SúťažFriendlies | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min306 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Doncaster0Góly | 2013 | SúťažChampionship | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min224 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
QPR0Góly | 2013 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min164 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
South Korea0Góly | 2013 | SúťažFriendlies | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
QPR0Góly | 2013 | SúťažChampionship | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Jeonnam Dragons2Góly | 2012 | SúťažK League 1 | Štarty25 | Góly2 | Asistencie— | Min2216 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Jeonnam Dragons0Góly | 2012 | SúťažKorea Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Korea Republic U230Góly | 2012 | SúťažOlympics Men | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min570 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Jeonnam Dragons1Góly | 2011 | SúťažK League 1 | Štarty19 | Góly1 | Asistencie— | Min1674 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
Jeonnam Dragons0Góly | 2011 | SúťažK League Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min104 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Jeonnam Dragons0Góly | 2010 | SúťažK League 1 | Štarty16 | Góly0 | Asistencie— | Min1218 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Jeonnam Dragons0Góly | 2010 | SúťažK League Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Korea Republic U230Góly | 2010 | SúťažAsian Games | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min600 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Jeonnam Dragons1Góly | 2009 | SúťažK League 1 | Štarty0 | Góly1 | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Korea Republic U200Góly | 2009 | SúťažFIFA U20 World Cup | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min450 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Yun Suk-Young zaznamenal 9 gólov a 4 asistencií v 331 zápasoch počas 17 sezón. Kariéra zahŕňa 13 klubov vrátane Gangwon FC, Cheongju, Busan I Park. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '09 ★ | '10 | '11 | '12 | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 0 | 16 | 19 | 25 | 3 | 23 | 9 | 0 | 10 | 22 | 28 | 6 | 31 | 32 | 30 | 17 | 6 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 17% |
| Min | — | 1,218 | 1,674 | 2,216 | 224 | 1,723 | 584 | — | 742 | 1,923 | 1,678 | 463 | 2,237 | 2,632 | 2,383 | 1,375 | — |
| Žlté karty | — | 1 | 5 | 4 | — | 4 | — | — | 1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | — |
Gangwon FC — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 10. 03. 2026 | Machida Zelvia | 1 - 0 | Gangwon FC | AFC Champions League Elite |
| 03. 03. 2026 | Gangwon FC | 0 - 0 | Machida Zelvia | AFC Champions League Elite |
| 18. 02. 2026 | Melbourne City | 0 - 0 | Gangwon FC | AFC Champions League Elite |
| 11. 02. 2026 | Gangwon FC | 0 - 0 | SHANGHAI SIPG | AFC Champions League Elite |
| 09. 12. 2025 | Buriram United | 2 - 2 | Gangwon FC | AFC Champions League Elite |
Gangwon FC — Káder
Yun Suk-Young — Trofeje
Yun Suk-Young má 2 záznamov o trofejach s 0 získanými titulmi vrátane . Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| K League 1 | 2024 | Korea-Republic | 2nd Place |
| J-League Cup | 2020 | Japan | 2nd Place |
Yun Suk-Young — História prestupov
Yun Suk-Young má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026