Korea Republic · Futbal
Vek: 35Výška: 188 cm cmHmotnosť: 83 kg kgNarodený: 1990-09-14 · SeoulZáložník
Bucheon FC 1995· K League 2 2025
Čas
Udalosť
1
X
2
14. 05. 2026
17:30
Futbal · La Liga
Real Madrid vs. Real Oviedo
1,27
6,75
11,00
14. 05. 2026
16:00
Futbal · La Liga
Girona vs. Real Sociedad
2,03
3,75
3,70
14. 05. 2026
15:00
Futbal · La Liga
Valencia vs. Rayo Vallecano
2,25
3,25
3,60
14. 05. 2026
11:00
Futbal · Pohár
Saint-Gilles vs. Anderlecht
1,53
3,65
4,90
14. 05. 2026
17:00
Futbal · League One
Bradford City vs. Bolton Wand.
2,50
3,30
2,65
14. 05. 2026
13:00
Futbal · Pohár
FC Kobenhavn vs. Midtjylland
2,60
3,25
2,60
14. 05. 2026
00:00
Futbal · Liga MX
Cruz Azul vs. CD Guadalajara
2,15
3,30
3,20
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›Jeong Jae-Yong — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bucheon FC 1995—Góly | 2025 | SúťažK League 2 | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Bucheon FC 19952Góly | 2024 | SúťažK League 2 | Štarty16 | Góly2 | Asistencie— | Min675 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
Seoul E-Land FC0Góly | 2024 | SúťažK League 2 | Štarty10 | Góly0 | Asistencie— | Min436 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Seoul E-Land FC0Góly | 2024 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Suwon City FC0Góly | 2023 | SúťažK League 1 | Štarty13 | Góly0 | Asistencie— | Min460 | 0 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Suwon City FC6Góly | 2022 | SúťažK League 1 | Štarty34 | Góly6 | Asistencie2 | Min1990 | 3 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Suwon City FC4Góly | 2021 | SúťažK League 1 | Štarty16 | Góly4 | Asistencie1 | Min540 | 3 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Suwon City FC1Góly | 2020 | SúťažK League 2 | Štarty14 | Góly1 | Asistencie— | Min814 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Buriram United0Góly | 2020 | SúťažThai League 1 | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min285 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Suwon City FC0Góly | 2020 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min76 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Buriram United0Góly | 2020 | SúťažAFC Champions League | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie6.3 |
Pohang Steelers0Góly | 2019 | SúťažK League 1 | Štarty30 | Góly0 | Asistencie— | Min2528 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Ulsan Hyundai FC0Góly | 2019 | SúťažK League 1 | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Ulsan Hyundai FC0Góly | 2019 | SúťažAFC Champions League | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min15 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Ulsan Hyundai FC0Góly | 2018 | SúťažK League 1 | Štarty10 | Góly0 | Asistencie— | Min711 | 2 | 1 | Hodnotenie— |
Ulsan Hyundai FC0Góly | 2018 | SúťažKorea Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Ulsan Hyundai FC1Góly | 2018 | SúťažAFC Champions League | Štarty5 | Góly1 | Asistencie— | Min450 | 2 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Ulsan Hyundai FC3Góly | 2017 | SúťažK League 1 | Štarty32 | Góly3 | Asistencie— | Min2636 | 8 | 0 | Hodnotenie— |
Ulsan Hyundai FC0Góly | 2017 | SúťažKorea Cup | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min450 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Ulsan Hyundai FC0Góly | 2017 | SúťažAFC Champions League | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 1 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Ulsan Hyundai FC0Góly | 2016 | SúťažK League 1 | Štarty10 | Góly0 | Asistencie— | Min647 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
FC Anyang4Góly | 2016 | SúťažK League 2 | Štarty16 | Góly4 | Asistencie— | Min1251 | 6 | 0 | Hodnotenie— |
Ulsan Hyundai FC0Góly | 2016 | SúťažKorea Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
FC Anyang0Góly | 2015 | SúťažK League 2 | Štarty29 | Góly0 | Asistencie— | Min1863 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
FC Anyang6Góly | 2014 | SúťažK League 2 | Štarty25 | Góly6 | Asistencie— | Min1953 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
FC Anyang0Góly | 2013 | SúťažK League 2 | Štarty16 | Góly0 | Asistencie— | Min1006 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Jeong Jae-Yong zaznamenal 27 gólov a 3 asistencií v 294 zápasoch počas 13 sezón. Kariéra zahŕňa 7 klubov vrátane Bucheon FC 1995, Seoul E-Land FC, Suwon City FC. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
GólyAsistencieKartyNajlepšia sezóna
6532
⭐
+
+
+
'13
'14
'15
'16
'17
'18
'19
'20
'21
'22
'23
'24
'25
| '13 ★ | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 6 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 4 | 6 | 0 | 2 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 16 | 25 | 29 | 10 | 32 | 10 | 30 | 14 | 16 | 34 | 13 | 16 | 0 |
| Min | 1,006 | 1,953 | 1,863 | 647 | 2,636 | 711 | 2,528 | 814 | 540 | 1,990 | 460 | 675 | — |
| Žlté karty | 4 | 5 | 3 | 3 | 8 | 2 | 1 | 3 | 3 | 3 | — | 5 | — |
| Červené karty | — | — | — | — | — | 1 | — | — | — | — | — | — | — |
Bucheon FC 1995 — Posledné zápasy
08. 12. 2025·K League 1
05. 12. 2025·K League 1
30. 11. 2025·K League 2
23. 11. 2025·K League 2
09. 11. 2025·K League 2
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 08. 12. 2025 | Suwon City FC | 2 - 3 | Bucheon FC 1995 | K League 1 |
| 05. 12. 2025 | Bucheon FC 1995 | 1 - 0 | Suwon City FC | K League 1 |
| 30. 11. 2025 | Bucheon FC 1995 | 0 - 0 | Seongnam FC | K League 2 |
| 23. 11. 2025 | Bucheon FC 1995 | 0 - 0 | Hwaseong | K League 2 |
| 09. 11. 2025 | Gimpo Citizen | 0 - 1 | Bucheon FC 1995 | K League 2 |
Bucheon FC 1995 — Káder
Han Ji-Ho
Útočník
Choi Jae-Young
Záložník
Jeon Seong-Soo
Útočník
Gong Min-Hyun
Útočník
Song Jin-Kyu
Záložník
Lee Jeong-Bin
Záložník
K. Takahashi
Záložník
Jucie Lupeta
Útočník
Jeong Jae-Yong — Trofeje
Jeong Jae-Yong má 3 záznamov o trofejach s 1 získanými titulmi vrátane Korea Cup. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
K League 22nd Place
2020·Korea-Republic
Korea Cup2nd Place
2018·Korea-Republic
Korea CupWinner
2017·Korea-Republic
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| K League 2 | 2020 | Korea-Republic | 2nd Place |
| Korea Cup | 2018 | Korea-Republic | 2nd Place |
| Korea Cup | 2017 | Korea-Republic | Winner |
Jeong Jae-Yong — História prestupov
Jeong Jae-Yong má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
——
—→—
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026