
KazakhstanFutbal
- Vek
- 32
- Výška
- 176 cm
- Hmotnosť
- 67 kg
- Narodený
- 1993-11-22
E. Altynbekov — Aktuálna sezóna
E. Altynbekov má v tejto sezóne 7 štartov a 0 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
7
Štarty
431
Min
0
Góly
0
Asistencie
0
Žlté karty
0
Červené karty
E. Altynbekov — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kaisar0Góly | 2025 | SúťažPremier League | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min424 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Kaisar0Góly | 2025 | SúťažCup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min7 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Kaisar0Góly | 2024 | SúťažPremier League | Štarty13 | Góly0 | Asistencie— | Min515 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Kaisar0Góly | 2024 | SúťažCup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Kaisar1Góly | 2023 | SúťažPremier League | Štarty24 | Góly1 | Asistencie— | Min996 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Kaisar0Góly | 2023 | SúťažCup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min25 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Kaisar1Góly | 2022 | SúťažCup | Štarty6 | Góly1 | Asistencie— | Min434 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Kaisar1Góly | 2021 | SúťažPremier League | Štarty12 | Góly1 | Asistencie— | Min509 | 1 | 1 | Hodnotenie— |
Kaisar1Góly | 2021 | SúťažCup | Štarty8 | Góly1 | Asistencie— | Min334 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Kaisar1Góly | 2020 | SúťažPremier League | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min176 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Kaisar0Góly | 2020 | SúťažUEFA Europa League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Zhetysu5Góly | 2019 | SúťažPremier League | Štarty27 | Góly5 | Asistencie— | Min1523 | 6 | 0 | Hodnotenie— |
Zhetysu0Góly | 2019 | SúťažCup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Zhetysu2Góly | 2018 | SúťažPremier League | Štarty18 | Góly2 | Asistencie— | Min906 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Zhetysu0Góly | 2018 | SúťažCup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Kaisar1Góly | 2017 | SúťažPremier League | Štarty16 | Góly1 | Asistencie— | Min390 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Kaisar1Góly | 2017 | SúťažCup | Štarty1 | Góly1 | Asistencie— | Min120 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Kaisar0Góly | 2016 | SúťažCup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min86 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Kaisar0Góly | 2015 | SúťažPremier League | Štarty13 | Góly0 | Asistencie— | Min331 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Kaisar0Góly | 2015 | SúťažCup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min109 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Kaisar1Góly | 2014 | SúťažPremier League | Štarty6 | Góly1 | Asistencie— | Min182 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Kaisar0Góly | 2012 | SúťažPremier League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
E. Altynbekov zaznamenal 15 gólov a 0 asistencií v 161 zápasoch počas 13 sezón. Kariéra zahŕňa 2 kluby vrátane Kaisar, Zhetysu. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '12 ★ | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 0 | 6 | 13 | 1 | 16 | 18 | 27 | 4 | 12 | 6 | 24 | 13 | 6 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0% |
| Min | — | 182 | 331 | 86 | 390 | 906 | 1,523 | 176 | 509 | 434 | 996 | 515 | 424 |
| Žlté karty | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 6 | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | — |
| Červené karty | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — | — | — | — |
Kaisar — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 13. 05. 2026 | Kaisar | 1 - 1 | FK Tobol Kostanay | Cup |
| 10. 05. 2026 | Aktobe | 3 - 0 | Kaisar | Premier League |
| 06. 05. 2026 | Kaisar | 1 - 2 | Kairat Almaty | Premier League |
| 02. 05. 2026 | Kaisar | 1 - 1 | Zhetysu | Premier League |
| 29. 04. 2026 | Kaisar | 2 - 1 | Kairat Almaty | Cup |
E. Altynbekov — Trofeje
E. Altynbekov má 5 záznamov o trofejach s 3 získanými titulmi vrátane 1. Division. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| 1. Division | 2022 | Kazakhstan | 2nd Place |
| 1. Division | 2016 | Kazakhstan | Winner |
| 1. Division | 2013 | Kazakhstan | Winner |
| 1. Division | — | Kazakhstan | Winner |
| 1. Division | — | Kazakhstan | 2nd Place |
E. Altynbekov — História prestupov
E. Altynbekov má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026