Čas
Udalosť
1
X
2
14. 05. 2026
17:30
Futbal · La Liga
Real Madrid vs. Real Oviedo
1,30
6,50
10,00
14. 05. 2026
16:00
Futbal · La Liga
Girona vs. Real Sociedad
2,03
3,75
3,70
14. 05. 2026
15:00
Futbal · La Liga
Valencia vs. Rayo Vallecano
2,25
3,30
3,60
14. 05. 2026
11:00
Futbal · Pohár
Saint-Gilles vs. Anderlecht
1,50
3,70
5,00
14. 05. 2026
17:00
Futbal · League One
Bradford City vs. Bolton Wand.
2,45
3,40
2,65
14. 05. 2026
13:00
Futbal · Pohár
FC Kobenhavn vs. Midtjylland
2,60
3,25
2,60
13. 05. 2026
22:45
Futbal · Primera Division
River Plate vs. GELP
1,50
3,45
5,75
14. 05. 2026
00:00
Futbal · Liga MX
Cruz Azul vs. CD Guadalajara
2,15
3,30
3,20
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›Cristian Stiven Cangá Vargas — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Quindio—Góly | 2025 | SúťažPrimera B | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Quindio3Góly | 2024 | SúťažPrimera B | Štarty21 | Góly3 | Asistencie— | Min1262 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Gualaceo SC1Góly | 2021 | SúťažLiga Pro Serie B | Štarty0 | Góly1 | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Cienciano0Góly | 2021 | SúťažPrimera División | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min87 | 1 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Santa Rita2Góly | 2020 | SúťažLiga Pro Serie B | Štarty0 | Góly2 | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Valledupar8Góly | 2019 | SúťažPrimera B | Štarty13 | Góly8 | Asistencie— | Min1169 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Huila0Góly | 2019 | SúťažCopa Colombia | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Valledupar8Góly | 2019 | SúťažPrimera B | Štarty13 | Góly8 | Asistencie— | Min1169 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Huila1Góly | 2019 | SúťažPrimera A | Štarty12 | Góly1 | Asistencie1 | Min657 | 4 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Huila0Góly | 2019 | SúťažCopa Colombia | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Metropolitanos FC1Góly | 2018 | SúťažPrimera División | Štarty10 | Góly1 | Asistencie— | Min530 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Deportivo Pereira3Góly | 2017 | SúťažPrimera B | Štarty14 | Góly3 | Asistencie— | Min1068 | 3 | 1 | Hodnotenie— |
Huila3Góly | 2017 | SúťažCopa Colombia | Štarty3 | Góly3 | Asistencie— | Min257 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Deportivo Pereira3Góly | 2017 | SúťažPrimera B | Štarty14 | Góly3 | Asistencie— | Min1068 | 3 | 1 | Hodnotenie— |
Huila2Góly | 2017 | SúťažPrimera A | Štarty16 | Góly2 | Asistencie— | Min588 | 1 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Huila3Góly | 2017 | SúťažCopa Colombia | Štarty3 | Góly3 | Asistencie— | Min257 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Cucuta3Góly | 2015 | SúťažCopa Colombia | Štarty6 | Góly3 | Asistencie— | Min439 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Boavista0Góly | 2015 | SúťažPrimeira Liga | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min26 | 0 | 0 | Hodnotenie6.2 |
Huila2Góly | 2015 | SúťažPrimera A | Štarty13 | Góly2 | Asistencie— | Min724 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Cucuta3Góly | 2015 | SúťažPrimera A | Štarty12 | Góly3 | Asistencie— | Min742 | 1 | 2 | Hodnotenie— |
Cucuta3Góly | 2015 | SúťažCopa Colombia | Štarty6 | Góly3 | Asistencie— | Min439 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Huila1Góly | 2014 | SúťažCopa Colombia | Štarty8 | Góly1 | Asistencie— | Min525 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Huila1Góly | 2014 | SúťažPrimera A | Štarty18 | Góly1 | Asistencie— | Min698 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Huila1Góly | 2014 | SúťažCopa Colombia | Štarty8 | Góly1 | Asistencie— | Min525 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Huila2Góly | 2013 | SúťažCopa Colombia | Štarty5 | Góly2 | Asistencie— | Min378 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Huila6Góly | 2013 | SúťažPrimera A | Štarty20 | Góly6 | Asistencie— | Min1022 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Huila2Góly | 2013 | SúťažCopa Colombia | Štarty5 | Góly2 | Asistencie— | Min378 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Huila0Góly | 2012 | SúťažPrimera A | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min261 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
—0Góly | 2011 | SúťažPrimera B | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min213 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
—0Góly | 2011 | SúťažCopa Colombia | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min44 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
—0Góly | 2011 | SúťažPrimera B | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min213 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
—0Góly | 2011 | SúťažCopa Colombia | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min44 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Cristian Stiven Cangá Vargas zaznamenal 62 gólov a 1 asistencií v 247 zápasoch počas 12 sezón. Kariéra zahŕňa 10 klubov vrátane Quindio, Gualaceo SC, Cienciano. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
GólyAsistencieKartyNajlepšia sezóna
8642
'11
'12
'13
'14
'15
'17
'18
'19
'20
'21
'24
'25
| '11 ★ | '12 | '13 | '14 | '15 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 3 | 1 | 8 | 2 | 1 | 3 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 5 | 3 | 5 | 8 | 6 | 14 | 10 | 13 | 0 | 0 | 21 | 0 |
| Min | 213 | 261 | 378 | 525 | 439 | 1,068 | 530 | 1,169 | — | — | 1,262 | — |
| Žlté karty | — | 1 | — | — | 1 | 3 | — | 4 | — | — | 2 | — |
| Červené karty | — | — | — | — | — | 1 | — | — | — | — | — | — |
Quindio — Posledné zápasy
27. 10. 2025·Primera B
04. 10. 2025·Primera B
Quindio — Káder
S. Roa
Obranca
A. Álvarez
Obranca
B. Caicedo
Útočník
S. Yabur
Záložník
E. Caicedo
Obranca
Sergio Rafael Pabón Barros
Brankár
J. Lopera
Obranca
Quelmer Hurtado Herrera
Obranca
Cristian Stiven Cangá Vargas — Trofeje
Cristian Stiven Cangá Vargas má 1 záznamov o trofejach s 0 získanými titulmi vrátane . Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
Liga Pro Serie B2nd Place
2021·Ecuador
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Liga Pro Serie B | 2021 | Ecuador | 2nd Place |
Cristian Stiven Cangá Vargas — História prestupov
Cristian Stiven Cangá Vargas má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
——
—→—
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026