
ChileFutbal
- Vek
- 38
- Výška
- 189 cm
- Hmotnosť
- 85 kg
- Narodený
- 1987-09-13 · Neuquén
G. Arias — Aktuálna sezóna
G. Arias má v tejto sezóne 70 štartov a 0 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
70
Štarty
6258
Min
0
Góly
0
Asistencie
4
Kľúčové prihrávky
1
Súboje
2
Zachytenia
21
Súboje (vyhrané)
2
Fauly
4
Žlté karty
1
Červené karty
6.8
Hodnotenie
G. Arias — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Racing Club—Góly | 2025 | SúťažCopa Argentina | Štarty36 | Góly— | Asistencie— | Min3215 | 3 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Racing Club—Góly | 2025 | SúťažCONMEBOL Recopa | Štarty8 | Góly— | Asistencie0 | Min629 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Racing Club0Góly | 2025 | SúťažCONMEBOL Libertadores | Štarty7 | Góly0 | Asistencie0 | Min729 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Racing Club0Góly | 2025 | SúťažLiga Profesional Argentina | Štarty19 | Góly0 | Asistencie0 | Min1685 | 1 | 1 | Hodnotenie6.8 |
Racing Club—Góly | 2024 | SúťažLiga Profesional Argentina | Štarty38 | Góly— | Asistencie0 | Min2970 | 2 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Racing Club—Góly | 2024 | SúťažCopa Argentina | Štarty36 | Góly— | Asistencie— | Min3215 | 3 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Racing Club0Góly | 2024 | SúťažCONMEBOL Sudamericana | Štarty13 | Góly0 | Asistencie0 | Min1170 | 1 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Chile0Góly | 2024 | SúťažCopa America | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie7.7 |
Chile0Góly | 2024 | SúťažFriendlies | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min44 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Racing Club—Góly | 2023 | SúťažCopa de la Liga Profesional | Štarty36 | Góly— | Asistencie— | Min3215 | 3 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Racing Club—Góly | 2023 | SúťažSuper Copa International | Štarty36 | Góly— | Asistencie— | Min3215 | 3 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Racing Club—Góly | 2023 | SúťažCopa Argentina | Štarty36 | Góly— | Asistencie— | Min3215 | 3 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Racing Club0Góly | 2023 | SúťažCONMEBOL Libertadores | Štarty9 | Góly0 | Asistencie— | Min810 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Chile0Góly | 2023 | SúťažFriendlies | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Racing Club0Góly | 2022 | SúťažLiga Profesional Argentina | Štarty14 | Góly0 | Asistencie— | Min1260 | 1 | 1 | Hodnotenie7.1 |
Racing Club0Góly | 2022 | SúťažCopa Argentina | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Racing Club0Góly | 2022 | SúťažCONMEBOL Sudamericana | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chile0Góly | 2022 | SúťažWorld Cup - Qualification South America | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie5.9 |
Chile0Góly | 2022 | SúťažFriendlies | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Racing Club0Góly | 2021 | SúťažLiga Profesional Argentina | Štarty33 | Góly0 | Asistencie— | Min2989 | 1 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Racing Club0Góly | 2021 | SúťažCONMEBOL Libertadores | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min720 | 2 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Chile0Góly | 2021 | SúťažCopa America | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chile0Góly | 2021 | SúťažFriendlies | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Racing Club0Góly | 2020 | SúťažLiga Profesional Argentina | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min523 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Racing Club0Góly | 2020 | SúťažCopa de la Superliga | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Racing Club0Góly | 2020 | SúťažCopa Argentina | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Racing Club0Góly | 2020 | SúťažCONMEBOL Libertadores | Štarty10 | Góly0 | Asistencie— | Min900 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Racing Club0Góly | 2019 | SúťažLiga Profesional Argentina | Štarty22 | Góly0 | Asistencie— | Min1930 | 1 | 1 | Hodnotenie6.3 |
Racing Club0Góly | 2019 | SúťažCopa de la Superliga | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Racing Club0Góly | 2019 | SúťažCopa Argentina | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Racing Club0Góly | 2019 | SúťažCONMEBOL Sudamericana | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Chile0Góly | 2019 | SúťažCopa America | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min540 | 1 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Chile0Góly | 2019 | SúťažFriendlies | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min224 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Racing Club0Góly | 2018 | SúťažLiga Profesional Argentina | Štarty18 | Góly0 | Asistencie— | Min1620 | 1 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Union La Calera0Góly | 2018 | SúťažPrimera División | Štarty14 | Góly0 | Asistencie2 | Min1260 | 3 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Racing Club0Góly | 2018 | SúťažCopa Argentina | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Union La Calera0Góly | 2018 | SúťažCopa Chile | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Racing Club0Góly | 2018 | SúťažCONMEBOL Libertadores | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Chile0Góly | 2018 | SúťažFriendlies | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Defensa Y Justicia0Góly | 2017 | SúťažLiga Profesional Argentina | Štarty12 | Góly0 | Asistencie— | Min1036 | 1 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Defensa Y Justicia0Góly | 2017 | SúťažCopa Argentina | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Defensa Y Justicia0Góly | 2017 | SúťažCONMEBOL Sudamericana | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Defensa Y Justicia0Góly | 2016 | SúťažCopa Argentina | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Defensa Y Justicia0Góly | 2016 | SúťažLiga Profesional Argentina | Štarty12 | Góly0 | Asistencie— | Min1049 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Defensa Y Justicia0Góly | 2015 | SúťažLiga Profesional Argentina | Štarty30 | Góly0 | Asistencie— | Min2700 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Defensa Y Justicia0Góly | 2014 | SúťažLiga Profesional Argentina | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min44 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Defensa Y Justicia0Góly | 2014 | SúťažCopa Argentina | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Defensa Y Justicia0Góly | 2013 | SúťažPrimera Nacional | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Defensa Y Justicia0Góly | 2013 | SúťažCopa Argentina | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Defensa Y Justicia0Góly | 2012 | SúťažPrimera Nacional | Štarty10 | Góly0 | Asistencie— | Min855 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Defensa Y Justicia0Góly | 2012 | SúťažCopa Argentina | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Olimpo Bahia Blanca0Góly | 2011 | SúťažLiga Profesional Argentina | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Olimpo Bahia Blanca0Góly | 2010 | SúťažLiga Profesional Argentina | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Olimpo Bahia Blanca0Góly | 2009 | SúťažPrimera Nacional | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
G. Arias zaznamenal 0 gólov a 2 asistencie v 508 zápasoch počas 17 sezón. Kariéra zahŕňa 5 klubov vrátane Racing Club, Chile, Union La Calera. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '09 ★ | '10 | '11 | '12 | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 1 | 30 | 2 | 12 | 18 | 22 | 6 | 33 | 14 | 36 | 38 | 36 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 60% |
| Min | — | — | — | 855 | — | 44 | 2,700 | 180 | 1,036 | 1,620 | 1,930 | 523 | 2,989 | 1,260 | 3,215 | 2,970 | 3,215 |
| Žlté karty | — | — | — | — | — | — | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 3 | 2 | 3 |
| Červené karty | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — | — | 1 | — | — | — |
Racing Club — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 13. 05. 2026 | Rosario Central | 2 - 1 | Racing Club | Liga Profesional Argentina |
| 10. 05. 2026 | Estudiantes L.P. | 0 - 1 | Racing Club | Liga Profesional Argentina |
| 07. 05. 2026 | Botafogo | 2 - 1 | Racing Club | CONMEBOL Sudamericana |
| 03. 05. 2026 | Racing Club | 0 - 0 | Huracan | Liga Profesional Argentina |
| 29. 04. 2026 | Caracas FC | 1 - 1 | Racing Club | CONMEBOL Sudamericana |
Racing Club — Káder
G. Arias — Trofeje
G. Arias má 19 záznamov o trofejach s 13 získanými titulmi vrátane CONMEBOL Recopa, CONMEBOL Sudamericana, Super Copa International. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| CONMEBOL Recopa | 2025 | South America | Winner |
| CONMEBOL Sudamericana | 2024 | South America | Winner |
| Super Copa International | 2023 | Argentina | Winner |
| Liga Profesional Argentina | 2022 | Argentina | 2nd Place |
| Trofeo de Campeones | 2022 | Argentina | Winner |
| Super Copa | 2021 | Argentina | 2nd Place |
| Trofeo de Campeones | 2019 | Argentina | Winner |
| Liga Profesional Argentina | 2018/2019 | Argentina | Winner |
| Primera Nacional | 2013/2014 | Argentina | 2nd Place |
| Primera Nacional | 2009/2010 | Argentina | Winner |
| Primera Nacional | — | Argentina | Winner |
| Primera Nacional | — | Argentina | 2nd Place |
| Liga Profesional Argentina | — | Argentina | Winner |
| Liga Profesional Argentina | — | Argentina | 2nd Place |
| Trofeo de Campeones | — | Argentina | Winner |
| Super Copa | — | Argentina | 2nd Place |
| Super Copa International | — | Argentina | Winner |
| CONMEBOL Sudamericana | — | South America | Winner |
| CONMEBOL Recopa | — | South America | Winner |
G. Arias — História prestupov
G. Arias má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
G. Arias — História zranení
G. Arias má 7 zaznamenaných období zranenia. Tabuľka zobrazuje typ zranenia, trvanie a počet vymeškaných dní.
| Zranenie | Začiatok | Koniec | Dni mimo |
|---|---|---|---|
| International duty | 2021-06-03 | 2021-06-12 | 9 |
| Red Card | 2022-09-23 | 2022-09-25 | 2 |
| Injury | 2021-11-26 | 2022-07-29 | 245 |
| Inactive | 2025-03-01 | 2025-03-06 | 5 |
| Red Card | 2025-03-26 | 2025-03-28 | 2 |
| Injury | 2018-10-08 | 2018-12-01 | 54 |
| Inactive | 2025-04-04 | 2025-04-08 | 4 |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026