Brazil · Futbal
Wellington Nem — Aktuálna sezóna
Wellington Nem má v tejto sezóne 6 štartov a 0 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
6
Štarty
151
Min
0
Góly
0
Asistencie
0
Žlté karty
0
Červené karty
Wellington Nem — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Figueirense0Góly | 2025 | SúťažCatarinense - 1 | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min92 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Figueirense0Góly | 2025 | SúťažSerie C | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min59 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Vitoria—Góly | 2024 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Binh Duong—Góly | 2024 | SúťažV.League 1 | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Binh Duong0Góly | 2024 | SúťažCup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min63 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Vitoria1Góly | 2023 | SúťažSerie B | Štarty28 | Góly1 | Asistencie3 | Min1155 | 5 | 1 | Hodnotenie6.9 |
Kisvarda FC0Góly | 2023 | SúťažNB I | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min131 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Vitoria0Góly | 2023 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min175 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Vitoria1Góly | 2023 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty28 | Góly1 | Asistencie3 | Min1155 | 5 | 1 | Hodnotenie6.9 |
Kisvarda FC0Góly | 2023 | SúťažMagyar Kupa | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min44 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Arouca0Góly | 2021 | SúťažPrimeira Liga | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Cruzeiro0Góly | 2021 | SúťažSerie B | Štarty23 | Góly0 | Asistencie3 | Min1280 | 3 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Fortaleza EC0Góly | 2021 | SúťažCearense - 1 | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min49 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Fortaleza EC0Góly | 2021 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Fortaleza EC0Góly | 2021 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Shakhtar Donetsk0Góly | 2020 | SúťažUEFA Champions League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Shakhtar Donetsk0Góly | 2019 | SúťažPremier League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Fluminense1Góly | 2019 | SúťažSerie A | Štarty18 | Góly1 | Asistencie— | Min732 | 3 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Fluminense0Góly | 2019 | SúťažCONMEBOL Sudamericana | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min63 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Shakhtar Donetsk3Góly | 2018 | SúťažPremier League | Štarty15 | Góly3 | Asistencie— | Min1052 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Shakhtar Donetsk0Góly | 2018 | SúťažCup | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min189 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Shakhtar Donetsk0Góly | 2018 | SúťažUEFA Champions League | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min82 | 0 | 0 | Hodnotenie6.4 |
Shakhtar Donetsk0Góly | 2017 | SúťažPremier League | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min54 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Sao Paulo0Góly | 2017 | SúťažPaulista A1 | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min399 | 1 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Sao Paulo1Góly | 2017 | SúťažSerie A | Štarty10 | Góly1 | Asistencie— | Min393 | 2 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Shakhtar Donetsk0Góly | 2017 | SúťažCup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Sao Paulo0Góly | 2017 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min187 | 1 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Sao Paulo0Góly | 2017 | SúťažCONMEBOL Sudamericana | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Shakhtar Donetsk0Góly | 2016 | SúťažPremier League | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min222 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Shakhtar Donetsk0Góly | 2016 | SúťažUEFA Europa League | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min17 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Shakhtar Donetsk0Góly | 2016 | SúťažUEFA Champions League | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min45 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Shakhtar Donetsk2Góly | 2015 | SúťažPremier League | Štarty9 | Góly2 | Asistencie— | Min512 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Shakhtar Donetsk2Góly | 2015 | SúťažCup | Štarty6 | Góly2 | Asistencie— | Min236 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Shakhtar Donetsk0Góly | 2015 | SúťažUEFA Europa League | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min54 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Shakhtar Donetsk0Góly | 2015 | SúťažUEFA Champions League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Shakhtar Donetsk3Góly | 2014 | SúťažPremier League | Štarty8 | Góly3 | Asistencie— | Min158 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Shakhtar Donetsk1Góly | 2014 | SúťažCup | Štarty5 | Góly1 | Asistencie— | Min269 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Shakhtar Donetsk0Góly | 2014 | SúťažUEFA Champions League | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min17 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Shakhtar Donetsk1Góly | 2013 | SúťažPremier League | Štarty5 | Góly1 | Asistencie— | Min135 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Fluminense1Góly | 2013 | SúťažSerie A | Štarty1 | Góly1 | Asistencie— | Min14 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Fluminense5Góly | 2013 | SúťažCarioca Série A | Štarty9 | Góly5 | Asistencie— | Min669 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Fluminense1Góly | 2013 | SúťažCONMEBOL Libertadores | Štarty9 | Góly1 | Asistencie— | Min753 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Fluminense3Góly | 2012 | SúťažCarioca Série A | Štarty14 | Góly3 | Asistencie— | Min929 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Fluminense6Góly | 2012 | SúťažSerie A | Štarty27 | Góly6 | Asistencie— | Min2116 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Fluminense0Góly | 2012 | SúťažCONMEBOL Libertadores | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min395 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Brazil0Góly | 2012 | SúťažFriendlies | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min41 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Figueirense0Góly | 2011 | SúťažCatarinense 1 | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min68 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Figueirense9Góly | 2011 | SúťažSerie A | Štarty25 | Góly9 | Asistencie— | Min1826 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Brazil U171Góly | 2009 | SúťažFIFA U17 World Cup | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min211 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
—1Góly | 2009 | SúťažFIFA U17 World Cup | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min211 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Wellington Nem zaznamenal 43 gólov a 9 asistencií v 319 zápasoch počas 15 sezón. Kariéra zahŕňa 12 klubov vrátane Figueirense, Vitoria, Binh Duong. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '09 | '11 | '12 | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '23 | '24 | '25 ★ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 1 | 0 | 3 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Zápasy | 3 | 3 | 14 | 5 | 8 | 9 | 7 | 3 | 15 | 0 | 0 | 1 | 28 | 0 | 2 |
| Góly / 90 min | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0.54 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 22% |
| Min | 211 | 68 | 929 | 135 | 158 | 512 | 222 | 54 | 1,052 | — | — | — | 1,155 | — | 92 |
| Žlté karty | 1 | — | 4 | — | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | — | — | — | 5 | — | — |
| Červené karty | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — | — |
Figueirense — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 23. 11. 2025 | Figueirense | 2 - 1 | Joinville | Copa Santa Catarina |
| 16. 11. 2025 | Joinville | 1 - 4 | Figueirense | Copa Santa Catarina |
| 09. 11. 2025 | Marcílio Dias | 2 - 1 | Figueirense | Copa Santa Catarina |
| 02. 11. 2025 | Figueirense | 3 - 0 | Marcílio Dias | Copa Santa Catarina |
| 26. 10. 2025 | Figueirense | 2 - 0 | Chapecoense-sc | Copa Santa Catarina |
Figueirense — Káder
Wellington Nem — Trofeje
Wellington Nem má 25 záznamov o trofejach s 17 získanými titulmi vrátane Serie B, Cearense 1, Premier League. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Serie B | 2023 | Brazil | Winner |
| Cearense 1 | 2021 | Brazil | Winner |
| Premier League | 2019/2020 | Ukraine | Winner |
| Premier League | 2018/2019 | Ukraine | Winner |
| Cup | 2018/2019 | Ukraine | Winner |
| Premier League | 2017/2018 | Ukraine | Winner |
| Cup | 2017/2018 | Ukraine | Winner |
| Premier League | 2015/2016 | Ukraine | 2nd Place |
| Cup | 2015/2016 | Ukraine | Winner |
| Premier League | 2014/2015 | Ukraine | 2nd Place |
| Cup | 2014/2015 | Ukraine | 2nd Place |
| Premier League | 2013/2014 | Ukraine | Winner |
| Cup | 2013/2014 | Ukraine | 2nd Place |
| Carioca Série A | 2012 | Brazil | Winner |
| Serie A | 2012 | Brazil | Winner |
| Serie B | 2010 | Brazil | 2nd Place |
| Serie B | — | Brazil | Winner |
| Serie B | — | Brazil | 2nd Place |
| Carioca Série A | — | Brazil | Winner |
| Serie A | — | Brazil | Winner |
| Premier League | — | Ukraine | Winner |
| Premier League | — | Ukraine | 2nd Place |
| Cup | — | Ukraine | Winner |
| Cup | — | Ukraine | 2nd Place |
| Cearense 1 | — | Brazil | Winner |
Wellington Nem — História prestupov
Wellington Nem má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
Wellington Nem — História zranení
Wellington Nem má 10 zaznamenaných období zranenia. Tabuľka zobrazuje typ zranenia, trvanie a počet vymeškaných dní.
| Zranenie | Začiatok | Koniec | Dni mimo |
|---|---|---|---|
| Injury | 2018-09-01 | 2018-09-30 | 29 |
| Injury | 2022-04-13 | 2022-04-28 | 15 |
| Injury | 2019-09-11 | 2019-09-25 | 14 |
| Injury | 2016-10-17 | 2016-10-31 | 14 |
| Injury | 2019-10-06 | 2019-10-11 | 5 |
| Injury | 2022-02-24 | 2022-03-10 | 14 |
| Injury | 2017-08-04 | 2018-02-19 | 199 |
| Yellow Cards | 2023-11-03 | 2023-11-05 | 2 |
| Injury | 2017-05-21 | 2017-06-07 | 17 |
| Red Card | 2023-08-17 | 2023-08-19 | 2 |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026