Wellington Cézar — Aktuálna sezóna
Wellington Cézar má v tejto sezóne 17 štartov a 1 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
17
Štarty
1399
Min
1
Góly
0
Asistencie
7
Strely
3
Strely na bránu
2
Kľúčové prihrávky
3
Súboje
3
Bloky
8
Zachytenia
1
Dribling
35
Súboje (vyhrané)
24
Fauly
3
Žlté karty
0
Červené karty
6.6
Hodnotenie
Wellington Cézar — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Treze0Góly | 2025 | SúťažSerie D | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min453 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Portuguesa RJ1Góly | 2025 | SúťažCarioca - 1 | Štarty10 | Góly1 | Asistencie0 | Min856 | 2 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Portuguesa RJ0Góly | 2025 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Portuguesa RJ0Góly | 2024 | SúťažCarioca - 1 | Štarty13 | Góly0 | Asistencie— | Min1170 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Portuguesa RJ1Góly | 2024 | SúťažSerie D | Štarty16 | Góly1 | Asistencie— | Min1371 | 7 | 0 | Hodnotenie— |
Portuguesa RJ0Góly | 2024 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Portuguesa RJ0Góly | 2023 | SúťažCarioca - 1 | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min132 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Portuguesa RJ1Góly | 2023 | SúťažSerie D | Štarty16 | Góly1 | Asistencie— | Min944 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Portuguesa RJ1Góly | 2022 | SúťažCarioca - 1 | Štarty5 | Góly1 | Asistencie— | Min380 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Portuguesa RJ0Góly | 2022 | SúťažSerie D | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min517 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
America-RN0Góly | 2022 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Portuguesa RJ0Góly | 2022 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
America-RN0Góly | 2021 | SúťažPotiguar | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min296 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
America-RN0Góly | 2021 | SúťažSerie D | Štarty10 | Góly0 | Asistencie— | Min595 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Portuguesa RJ0Góly | 2021 | SúťažCarioca - 1 | Štarty11 | Góly0 | Asistencie— | Min822 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Botafogo PB0Góly | 2021 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Botafogo PB0Góly | 2020 | SúťažSerie C | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min237 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Botafogo PB0Góly | 2020 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min302 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Botafogo PB0Góly | 2020 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min68 | 1 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Botafogo PB0Góly | 2019 | SúťažSerie C | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min276 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Botafogo PB0Góly | 2019 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min77 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Botafogo PB0Góly | 2018 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min483 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Santa Cruz0Góly | 2017 | SúťažPernambucano 1 | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min507 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Santa Cruz1Góly | 2017 | SúťažSerie B | Štarty24 | Góly1 | Asistencie— | Min1660 | 3 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Santa Cruz0Góly | 2017 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Santa Cruz0Góly | 2017 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min263 | 0 | 1 | Hodnotenie— |
Santa Cruz0Góly | 2016 | SúťažPernambucano 1 | Štarty10 | Góly0 | Asistencie— | Min672 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Santa Cruz0Góly | 2016 | SúťažSerie A | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min179 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Santa Cruz0Góly | 2016 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty9 | Góly0 | Asistencie— | Min541 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Santa Cruz0Góly | 2016 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min346 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Santa Cruz0Góly | 2016 | SúťažCONMEBOL Sudamericana | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min61 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Santa Cruz0Góly | 2015 | SúťažPernambucano 1 | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min184 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Santa Cruz0Góly | 2015 | SúťažSerie B | Štarty32 | Góly0 | Asistencie— | Min2771 | 9 | 0 | Hodnotenie— |
Santa Cruz0Góly | 2014 | SúťažCopa do Brasil | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Santa Cruz0Góly | 2011 | SúťažSerie D | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Wellington Cézar zaznamenal 5 gólov a 0 asistencií v 228 zápasoch počas 13 sezón. Kariéra zahŕňa 5 klubov vrátane Treze, Portuguesa RJ, America-RN. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '11 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 ★ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 0 | 0 | 4 | 10 | 7 | 7 | 4 | 4 | 4 | 5 | 4 | 13 | 6 |
| Góly / 90 min | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.03 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0% |
| Min | — | — | 184 | 672 | 507 | 483 | 276 | 237 | 296 | 380 | 132 | 1,170 | 453 |
| Žlté karty | — | — | — | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | — | 1 | 2 | 3 | 1 |
Treze — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 22. 12. 2025 | America-RN | 2 - 1 | Treze | Friendlies Clubs |
| 27. 07. 2025 | Santa Cruz | 3 - 0 | Treze | Serie D |
| 20. 07. 2025 | Treze | 1 - 2 | America-RN | Serie D |
| 12. 07. 2025 | Sousa | 0 - 1 | Treze | Serie D |
| 07. 07. 2025 | Treze | 0 - 2 | Horizonte | Serie D |
Treze — Káder
Wellington Cézar — Trofeje
Wellington Cézar má 21 záznamov o trofejach s 13 získanými titulmi vrátane Copa Rio, Paraibano 1, Pernambucano 1. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Copa Rio | 2023 | Brazil | Winner |
| Copa Rio | 2022 | Brazil | 2nd Place |
| Paraibano 1 | 2019 | Brazil | Winner |
| Copa do Nordeste | 2018/2019 | Brazil | 2nd Place |
| Pernambucano 1 | 2016 | Brazil | Winner |
| Copa do Nordeste | 2016 | Brazil | Winner |
| Serie B | 2015 | Brazil | 2nd Place |
| Pernambucano 1 | 2014/2015 | Brazil | Winner |
| Pernambucano 1 | 2013 | Brazil | Winner |
| Serie C | 2013 | Brazil | Winner |
| Pernambucano 1 | 2012 | Brazil | Winner |
| Serie D | 2011 | Brazil | 2nd Place |
| Serie D | — | Brazil | 2nd Place |
| Pernambucano 1 | — | Brazil | Winner |
| Serie C | — | Brazil | Winner |
| Serie B | — | Brazil | 2nd Place |
| Copa do Nordeste | — | Brazil | Winner |
| Copa do Nordeste | — | Brazil | 2nd Place |
| Paraibano 1 | — | Brazil | Winner |
| Copa Rio | — | Brazil | Winner |
| Copa Rio | — | Brazil | 2nd Place |
Wellington Cézar — História prestupov
Wellington Cézar má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026