Brazil · Futbal
Vinicius Kiss — Aktuálna sezóna
Vinicius Kiss má v tejto sezóne 15 štartov a 2 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
15
Štarty
1063
Min
2
Góly
0
Asistencie
3
Žlté karty
0
Červené karty
Vinicius Kiss — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Taubaté0Góly | 2025 | SúťažPaulista - A2 | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min255 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Andraus Brasil2Góly | 2025 | SúťažParanaense - 1 | Štarty10 | Góly2 | Asistencie— | Min808 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Anápolis0Góly | 2024 | SúťažSerie D | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min126 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Primavera SP0Góly | 2024 | SúťažPaulista - A2 | Štarty15 | Góly0 | Asistencie— | Min749 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Inter De Limeira0Góly | 2023 | SúťažSerie D | Štarty12 | Góly0 | Asistencie— | Min679 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Esportivo1Góly | 2023 | SúťažGaúcho - 1 | Štarty7 | Góly1 | Asistencie— | Min592 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Portuguesa RJ0Góly | 2023 | SúťažCarioca - 1 | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min46 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Parana0Góly | 2022 | SúťažParanaense - 1 | Štarty10 | Góly0 | Asistencie— | Min845 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Parana0Góly | 2022 | SúťažSerie D | Štarty14 | Góly0 | Asistencie— | Min1126 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Parana0Góly | 2022 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Figueirense0Góly | 2021 | SúťažSerie C | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min275 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Remo0Góly | 2021 | SúťažSerie B | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min128 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Botafogo SP0Góly | 2021 | SúťažPaulista - A1 | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min318 | 0 | 0 | Hodnotenie6.3 |
Sampaio Correa0Góly | 2021 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Remo0Góly | 2021 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min10 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Sampaio Correa0Góly | 2020 | SúťažSerie B | Štarty30 | Góly0 | Asistencie1 | Min2313 | 5 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Novorizontino0Góly | 2020 | SúťažPaulista - A1 | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min231 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Novorizontino0Góly | 2020 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Sao Bento2Góly | 2019 | SúťažSerie B | Štarty20 | Góly2 | Asistencie— | Min1548 | 7 | 0 | Hodnotenie6.7 |
São Caetano0Góly | 2019 | SúťažPaulista A1 | Štarty11 | Góly0 | Asistencie— | Min838 | 3 | 0 | Hodnotenie6.8 |
São Caetano0Góly | 2019 | SúťažSerie D | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min343 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Coritiba1Góly | 2018 | SúťažSerie B | Štarty20 | Góly1 | Asistencie1 | Min1257 | 3 | 0 | Hodnotenie6.8 |
São Caetano0Góly | 2018 | SúťažPaulista A1 | Štarty11 | Góly0 | Asistencie— | Min847 | 3 | 0 | Hodnotenie6.8 |
São Caetano0Góly | 2018 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Parana1Góly | 2017 | SúťažSerie B | Štarty15 | Góly1 | Asistencie— | Min1121 | 2 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Parana0Góly | 2017 | SúťažPrimeira Liga | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min164 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
São Bernardo0Góly | 2017 | SúťažPaulista A1 | Štarty10 | Góly0 | Asistencie— | Min792 | 2 | 0 | Hodnotenie6.7 |
São Bernardo3Góly | 2017 | SúťažSerie D | Štarty9 | Góly3 | Asistencie— | Min780 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Tupi0Góly | 2016 | SúťažMineiro 1 | Štarty11 | Góly0 | Asistencie— | Min857 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Tupi3Góly | 2016 | SúťažSerie B | Štarty30 | Góly3 | Asistencie— | Min1842 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Tupi0Góly | 2015 | SúťažSerie C | Štarty18 | Góly0 | Asistencie— | Min1379 | 6 | 0 | Hodnotenie— |
Guarani MG0Góly | 2015 | SúťažMineiro 1 | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min376 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Tupi1Góly | 2015 | SúťažCopa do Brasil | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min239 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Ipatinga1Góly | 2014 | SúťažSerie D | Štarty2 | Góly1 | Asistencie— | Min156 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Cuiaba0Góly | 2014 | SúťažSerie C | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Central SC0Góly | 2014 | SúťažPernambucano 1 | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Cuiaba0Góly | 2014 | SúťažCopa Verde | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Cuiaba0Góly | 2014 | SúťažCopa do Brasil | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min49 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Itumbiara0Góly | 2013 | SúťažGoiano 1 | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min540 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
RB Brasil0Góly | 2013 | SúťažPaulista A2 | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min285 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Linense0Góly | 2013 | SúťažCopa Paulista | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min245 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Ipatinga0Góly | 2012 | SúťažSerie B | Štarty27 | Góly0 | Asistencie— | Min1187 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
BOA0Góly | 2012 | SúťažMineiro 1 | Štarty9 | Góly0 | Asistencie— | Min621 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Oeste0Góly | 2011 | SúťažSerie D | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min53 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
—0Góly | 2010 | SúťažPaulista A2 | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min524 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Marília0Góly | 2009 | SúťažSerie C | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min15 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Vinicius Kiss zaznamenal 15 gólov a 2 asistencií v 371 zápasoch počas 17 sezón. Kariéra zahŕňa 28 klubov vrátane Taubaté, Andraus Brasil, Anápolis. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '09 | '10 | '11 | '12 | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 ★ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 1 | 8 | 2 | 27 | 6 | 2 | 18 | 11 | 15 | 20 | 20 | 30 | 7 | 10 | 12 | 5 | 5 |
| Góly / 90 min | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0.28 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 41% |
| Min | 15 | 524 | 53 | 1,187 | 540 | 156 | 1,379 | 857 | 1,121 | 1,257 | 1,548 | 2,313 | 275 | 845 | 679 | 126 | 255 |
| Žlté karty | — | 1 | — | 2 | 1 | 1 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 5 | 4 | 2 | 2 | 1 | — |
Taubaté — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 16. 08. 2025 | Taubaté | 3 - 0 | São Caetano | Copa Paulista |
| 10. 08. 2025 | Portuguesa Santista | 2 - 1 | Taubaté | Copa Paulista |
| 01. 08. 2025 | Taubaté | 1 - 2 | Oeste | Copa Paulista |
| 26. 07. 2025 | Santo André | 1 - 1 | Taubaté | Copa Paulista |
| 20. 07. 2025 | Taubaté | 0 - 2 | São José EC | Copa Paulista |
Taubaté — Káder
Vinicius Kiss — Trofeje
Vinicius Kiss má 10 záznamov o trofejach s 6 získanými titulmi vrátane Copa Santa Catarina, Maranhense 1, Matogrossense 1. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Serie D | 2024 | Brazil | 2nd Place |
| Copa Santa Catarina | 2021 | Brazil | Winner |
| Maranhense 1 | 2020 | Brazil | Winner |
| Paranaense 1 | 2018 | Brazil | 2nd Place |
| Matogrossense 1 | 2014 | Brazil | Winner |
| Matogrossense 1 | — | Brazil | Winner |
| Paranaense 1 | — | Brazil | 2nd Place |
| Maranhense 1 | — | Brazil | Winner |
| Copa Santa Catarina | — | Brazil | Winner |
| Serie D | — | Brazil | 2nd Place |
Vinicius Kiss — História prestupov
Vinicius Kiss má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026