Brazil · Futbal
Rodrigo Nestor — Aktuálna sezóna
Rodrigo Nestor má v tejto sezóne 42 štartov a 7 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
42
Štarty
2067
Min
7
Góly
0
Asistencie
30
Strely
19
Strely na bránu
20
Kľúčové prihrávky
41%
Presnosť prihrávok %
32
Súboje
7
Zachytenia
20
Dribling
66
Súboje (vyhrané)
20
Fauly
7
Žlté karty
0
Červené karty
6.9
Hodnotenie
Rodrigo Nestor — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bahia—Góly | 2025 | SúťažCopa do Brasil U17 | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Bahia0Góly | 2025 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min238 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bahia1Góly | 2025 | SúťažBaiano - 1 | Štarty8 | Góly1 | Asistencie— | Min534 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Sao Paulo0Góly | 2025 | SúťažPaulista - A1 | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bahia0Góly | 2025 | SúťažCONMEBOL Sudamericana | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min45 | 0 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Bahia0Góly | 2025 | SúťažCONMEBOL Libertadores | Štarty6 | Góly0 | Asistencie0 | Min97 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Bahia5Góly | 2025 | SúťažSerie A | Štarty22 | Góly5 | Asistencie0 | Min895 | 5 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Bahia1Góly | 2025 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty2 | Góly1 | Asistencie0 | Min258 | 0 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Sao Paulo—Góly | 2024 | SúťažSerie A | Štarty34 | Góly— | Asistencie2 | Min989 | 2 | 1 | Hodnotenie6.8 |
Sao Paulo0Góly | 2024 | SúťažPaulista - A1 | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Sao Paulo—Góly | 2024 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty6 | Góly— | Asistencie0 | Min189 | 1 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Sao Paulo1Góly | 2024 | SúťažCONMEBOL Libertadores | Štarty7 | Góly1 | Asistencie0 | Min158 | 1 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Sao Paulo1Góly | 2023 | SúťažSerie A | Štarty24 | Góly1 | Asistencie2 | Min1340 | 5 | 1 | Hodnotenie6.7 |
Sao Paulo—Góly | 2023 | SúťažPaulista - A1 | Štarty10 | Góly— | Asistencie1 | Min700 | 2 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Sao Paulo1Góly | 2023 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty7 | Góly1 | Asistencie1 | Min492 | 1 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Sao Paulo—Góly | 2023 | SúťažCONMEBOL Sudamericana | Štarty7 | Góly— | Asistencie2 | Min429 | 4 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Sao Paulo2Góly | 2022 | SúťažPaulista - A1 | Štarty15 | Góly2 | Asistencie4 | Min1047 | 5 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Sao Paulo3Góly | 2022 | SúťažSerie A | Štarty29 | Góly3 | Asistencie3 | Min2143 | 7 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Sao Paulo1Góly | 2022 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty9 | Góly1 | Asistencie1 | Min725 | 1 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Sao Paulo2Góly | 2022 | SúťažCONMEBOL Sudamericana | Štarty9 | Góly2 | Asistencie2 | Min546 | 0 | 1 | Hodnotenie6.9 |
Sao Paulo1Góly | 2021 | SúťažPaulista - A1 | Štarty12 | Góly1 | Asistencie1 | Min670 | 2 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Sao Paulo0Góly | 2021 | SúťažSerie A | Štarty30 | Góly0 | Asistencie4 | Min1934 | 3 | 1 | Hodnotenie6.8 |
Sao Paulo0Góly | 2021 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min310 | 1 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Sao Paulo0Góly | 2021 | SúťažCONMEBOL Libertadores | Štarty8 | Góly0 | Asistencie1 | Min520 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Sao Paulo0Góly | 2020 | SúťažPaulista - A1 | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min108 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Sao Paulo0Góly | 2020 | SúťažSerie A | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min160 | 1 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Sao Paulo0Góly | 2020 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Sao Paulo0Góly | 2020 | SúťažCONMEBOL Sudamericana | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Sao Paulo0Góly | 2020 | SúťažCONMEBOL Libertadores | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min43 | 1 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Sao Paulo0Góly | 2019 | SúťažPaulista A1 | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Sao Paulo0Góly | 2019 | SúťažSerie A | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Brazil U170Góly | 2017 | SúťažFIFA U17 World Cup | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min60 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Brazil U170Góly | 2017 | SúťažCONMEBOL U17 | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min238 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
—0Góly | 2017 | SúťažFIFA U17 World Cup | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min60 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
—0Góly | 2017 | SúťažCONMEBOL U17 | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min238 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rodrigo Nestor zaznamenal 19 gólov a 24 asistencií v 285 zápasoch počas 8 sezón. Kariéra zahŕňa 3 klubov vrátane Bahia, Sao Paulo, Brazil U17. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| 2017 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 ★ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 8 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 0 |
| Zápasy | 4 | 1 | 2 | 12 | 15 | 24 | 34 | 31 |
| Góly / 90 min | — | — | — | — | — | — | — | 0.56 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | 58% |
| Min | 60 | 90 | 108 | 670 | 1,047 | 1,340 | 989 | — |
| Žlté karty | 1 | — | — | 2 | 5 | 5 | 2 | — |
| Červené karty | — | — | — | — | — | 1 | 1 | — |
Bahia — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 07. 12. 2025 | Fluminense | 2 - 0 | Bahia | Serie A |
| 03. 12. 2025 | Bahia | 2 - 0 | Sport Recife | Serie A |
| 28. 11. 2025 | Juventude | 1 - 1 | Bahia | Serie A |
| 23. 11. 2025 | Bahia | 1 - 0 | Vasco DA Gama | Serie A |
| 20. 11. 2025 | Bahia | 2 - 3 | Fortaleza EC | Serie A |
Bahia — Káder
Rodrigo Nestor — Trofeje
Rodrigo Nestor má 17 záznamov o trofejach s 12 získanými titulmi vrátane Copa do Nordeste, Baiano 1, Supercopa do Brasil. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Copa do Nordeste | 2025 | Brazil | Winner |
| Baiano 1 | 2025 | Brazil | Winner |
| Supercopa do Brasil | 2024 | Brazil | Winner |
| Copa do Brasil | 2023 | Brazil | Winner |
| Paulista A1 | 2022 | Brazil | 2nd Place |
| CONMEBOL Sudamericana | 2022 | South America | 2nd Place |
| Paulista A1 | 2021 | Brazil | Winner |
| Paulista A1 | 2019 | Brazil | 2nd Place |
| CONMEBOL U17 | 2017 | South America | Winner |
| Paulista A1 | — | Brazil | Winner |
| Paulista A1 | — | Brazil | 2nd Place |
| Copa do Brasil | — | Brazil | Winner |
| Supercopa do Brasil | — | Brazil | Winner |
| Copa do Nordeste | — | Brazil | Winner |
| Baiano 1 | — | Brazil | Winner |
| CONMEBOL U17 | — | South America | Winner |
| CONMEBOL Sudamericana | — | South America | 2nd Place |
Rodrigo Nestor — História prestupov
Rodrigo Nestor má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
Rodrigo Nestor — História zranení
Rodrigo Nestor má 3 zaznamenaných období zranenia. Tabuľka zobrazuje typ zranenia, trvanie a počet vymeškaných dní.
| Zranenie | Začiatok | Koniec | Dni mimo |
|---|---|---|---|
| Ankle Injury | 2024-09-13 | 2024-09-21 | 8 |
| Thigh Injury | 2024-06-24 | 2024-06-29 | 5 |
| Knee Injury | 2023-11-06 | 2023-12-31 | 55 |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026