
BrazilFutbal
Útočník
- Vek
- 41
- Výška
- 174 cm
- Hmotnosť
- 77 kg
- Narodený
- 1983-02-02 · Santos
Jacobina· Baiano - 1 2025
Čas
Udalosť
1
X
2
17. 05.
19:00
Futbal · Ligue 1
Lille vs. Auxerre
1.43
5.00
8.00
17. 05.
17:00
Futbal · La Liga
Atl. Madrid vs. Girona
1.80
3.75
4.10
17. 05.
19:15
Futbal · La Liga
FC Barcelona vs. Real Betis
1.35
6.00
7.75
17. 05.
16:30
Futbal · Premier League
Newcastle Utd. vs. West Ham
2.05
3.80
3.25
17. 05.
19:00
Futbal · Ligue 1
Nice vs. Metz
1.33
5.75
9.00
17. 05.
17:00
Futbal · La Liga
Sevilla FC vs. Real Madrid
3.60
3.65
1.95
17. 05.
19:00
Futbal · Ligue 1
Lyon vs. Lens
1.73
4.30
4.60
17. 05.
14:00
Futbal · Premier League
Brentford vs. Crystal Palace
1.75
3.90
4.35
17. 05.
19:00
Futbal · Ligue 1
Marseille vs. Rennes
2.10
4.10
3.25
17. 05.
14:00
Futbal · Premier League
Everton vs. Sunderland
1.80
3.60
4.35
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›Rodrigo Batista da Cruz — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jacobina—Góly | 2025 | SúťažBaiano - 1 | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Jacobina—Góly | 2024 | SúťažBaiano - 1 | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Comercial—Góly | 2023 | SúťažPaulista - A2 | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Comercial1Góly | 2022 | SúťažPaulista - A3 | Štarty10 | Góly1 | Asistencie— | Min215 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Comercial0Góly | 2022 | SúťažCopa Paulista | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min179 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Portuguesa Santista0Góly | 2021 | SúťažPaulista - A2 | Štarty10 | Góly0 | Asistencie— | Min391 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Velo Clube0Góly | 2021 | SúťažCopa Paulista | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min414 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Taubaté1Góly | 2020 | SúťažPaulista - A2 | Štarty10 | Góly1 | Asistencie— | Min351 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Portuguesa Santista1Góly | 2020 | SúťažCopa Paulista | Štarty8 | Góly1 | Asistencie— | Min657 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Portuguesa RJ0Góly | 2019 | SúťažSerie D | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min227 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Portuguesa Santista6Góly | 2019 | SúťažPaulista A2 | Štarty16 | Góly6 | Asistencie— | Min1308 | 3 | 1 | Hodnotenie— |
Taubaté4Góly | 2019 | SúťažCopa Paulista | Štarty13 | Góly4 | Asistencie— | Min986 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Portuguesa Santista1Góly | 2018 | SúťažPaulista A3 | Štarty8 | Góly1 | Asistencie— | Min184 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
—1Góly | 2017 | SúťažMineiro 1 | Štarty10 | Góly1 | Asistencie— | Min663 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
River AC0Góly | 2017 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Desportivo Brasil0Góly | 2017 | SúťažCopa Paulista | Štarty13 | Góly0 | Asistencie— | Min379 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
River AC0Góly | 2016 | SúťažSerie C | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min340 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Gremio Osasco Audax0Góly | 2016 | SúťažSerie D | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min128 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Sao Bento0Góly | 2016 | SúťažPaulista A1 | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min225 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Oeste3Góly | 2015 | SúťažSerie B | Štarty20 | Góly3 | Asistencie— | Min704 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Santo André2Góly | 2015 | SúťažPaulista A2 | Štarty6 | Góly2 | Asistencie— | Min340 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Santo André0Góly | 2015 | SúťažCopa do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min22 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Linense0Góly | 2014 | SúťažPaulista A1 | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min326 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Santo André10Góly | 2014 | SúťažCopa Paulista | Štarty19 | Góly10 | Asistencie— | Min1520 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
Jeju United FC0Góly | 2013 | SúťažK League 1 | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min44 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Avai4Góly | 2013 | SúťažCatarinense 1 | Štarty13 | Góly4 | Asistencie— | Min849 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Jeju United FC0Góly | 2013 | SúťažKorea Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Avai0Góly | 2013 | SúťažCopa do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min71 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Portuguesa1Góly | 2012 | SúťažPaulista A1 | Štarty8 | Góly1 | Asistencie— | Min385 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Portuguesa2Góly | 2012 | SúťažSerie A | Štarty19 | Góly2 | Asistencie— | Min512 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Portuguesa0Góly | 2012 | SúťažCopa do Brasil | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min170 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Atletico Paranaense0Góly | 2011 | SúťažSerie A | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min193 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Fluminense2Góly | 2011 | SúťažCarioca Série A | Štarty6 | Góly2 | Asistencie— | Min240 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Fluminense0Góly | 2011 | SúťažSerie A | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min245 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Atletico Paranaense0Góly | 2011 | SúťažCONMEBOL Sudamericana | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min109 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Fluminense0Góly | 2011 | SúťažCONMEBOL Libertadores | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min46 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Fluminense5Góly | 2010 | SúťažSerie A | Štarty28 | Góly5 | Asistencie— | Min1496 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Santo André15Góly | 2010 | SúťažPaulista A1 | Štarty21 | Góly15 | Asistencie— | Min1700 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
Santo André0Góly | 2009 | SúťažSerie A | Štarty10 | Góly0 | Asistencie— | Min251 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rodrigo Batista da Cruz zaznamenal 59 gólov a 0 asistencií v 309 zápasoch počas 17 sezón. Kariéra zahŕňa 18 klubov vrátane Jacobina, Comercial, Portuguesa Santista. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
GólyAsistencieKartyNajlepšia sezóna
5431
⭐
⭐
'09
'10
'11
'12
'13
'14
'15
'16
'17
'18
'19
'20
'21
'22
'23
'24
'25
| '09 ★ | '10 | '11 | '12 | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 10 | 28 | 7 | 8 | 3 | 6 | 20 | 6 | 0 | 8 | 6 | 10 | 10 | 10 | 0 | 0 | 0 |
| Min | 251 | 1,496 | 193 | 385 | 44 | 326 | 704 | 340 | — | 184 | 227 | 351 | 391 | 215 | — | — | — |
| Žlté karty | — | 3 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | — | 1 | 1 | — | 2 | — | — | — | — |
Jacobina — Posledné zápasy
Rodrigo Batista da Cruz — Trofeje
Rodrigo Batista da Cruz má 6 záznamov o trofejach s 2 získanými titulmi vrátane Copa Paulista, Serie A. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
Paulista A32nd Place
2022·Brazil
Paulista A32nd Place
2018·Brazil
Copa PaulistaWinner
2014·Brazil
Carioca Série A2nd Place
2011·Brazil
Serie AWinner
2010·Brazil
Paulista A12nd Place
2010·Brazil
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Paulista A3 | 2022 | Brazil | 2nd Place |
| Paulista A3 | 2018 | Brazil | 2nd Place |
| Copa Paulista | 2014 | Brazil | Winner |
| Carioca Série A | 2011 | Brazil | 2nd Place |
| Serie A | 2010 | Brazil | Winner |
| Paulista A1 | 2010 | Brazil | 2nd Place |
Rodrigo Batista da Cruz — História prestupov
Rodrigo Batista da Cruz má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
——
—→—
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026