
Brazil · Futbal
Vek: 41Výška: 180 cmHmotnosť: 77 kg kgNarodený: 1984-05-25 · São PauloZáložník
Nacional SP· Paulista - A4 2025
Čas
Udalosť
1
X
2
15. 05. 2026
17:00
Futbal · Premier League
Aston Villa vs. Liverpool
2.85
3.60
2.50
14. 05. 2026
23:00
Futbal · Liga MX
Pachuca vs. Pumas UNAM
1.95
3.30
3.55
15. 05. 2026
16:30
Futbal · Ligue 1
St-Etienne vs. Rodez
1.77
4.20
4.40
14. 05. 2026
20:30
Futbal · Regionálne súťaže
Corinthians SP vs. Barra SC
1.25
5.25
10.00
15. 05. 2026
13:00
Futbal · 2. Liga
Zilina B vs. Slavia TU Kosice
1.25
5.75
8.00
15. 05. 2026
13:00
Futbal · 2. Liga
Samorin vs. Zvolen
3.10
3.90
1.90
14. 05. 2026
20:00
Futbal · Regionálne súťaže
Confianca SE vs. Gremio FBPA RS
4.50
3.40
1.77
15. 05. 2026
16:30
Futbal · La Liga 2
Castellon vs. Cadiz
1.30
5.75
8.50
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›Reinaldo José Zacarias da Silva — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nacional SP—Góly | 2025 | SúťažPaulista - A4 | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Nacional SP—Góly | 2024 | SúťažPaulista - A4 | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Nacional SP0Góly | 2022 | SúťažPaulista - A3 | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min209 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Nacional SP0Góly | 2021 | SúťažPaulista - A3 | Štarty13 | Góly0 | Asistencie— | Min888 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Nacional SP0Góly | 2020 | SúťažPaulista - A3 | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min273 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Nacional SP0Góly | 2020 | SúťažCopa Paulista | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min185 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Pelotas0Góly | 2019 | SúťažGaúcho 1 | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min498 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Globo0Góly | 2018 | SúťažPotiguar 1 | Štarty10 | Góly0 | Asistencie— | Min854 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Globo2Góly | 2018 | SúťažSerie C | Štarty17 | Góly2 | Asistencie— | Min1367 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Globo0Góly | 2018 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min65 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Globo2Góly | 2017 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty8 | Góly2 | Asistencie— | Min707 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Globo2Góly | 2017 | SúťažSerie D | Štarty15 | Góly2 | Asistencie— | Min1329 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Caxias0Góly | 2017 | SúťažGaúcho 1 | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min129 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Sao Jose0Góly | 2016 | SúťažSerie D | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min145 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Lajeadense1Góly | 2016 | SúťažGaúcho 1 | Štarty9 | Góly1 | Asistencie— | Min702 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Lajeadense0Góly | 2016 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Lajeadense0Góly | 2015 | SúťažSerie D | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min475 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Faisaly FC0Góly | 2014 | SúťažKing's Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min120 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Faisaly FC0Góly | 2013 | SúťažSaudi League | Štarty9 | Góly0 | Asistencie— | Min383 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
ASA0Góly | 2013 | SúťažSerie B | Štarty13 | Góly0 | Asistencie— | Min745 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Lajeadense2Góly | 2013 | SúťažGaúcho 1 | Štarty16 | Góly2 | Asistencie— | Min1349 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
ASA0Góly | 2013 | SúťažCopa do Brasil | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
RB Bragantino0Góly | 2012 | SúťažPaulista A1 | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min234 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
RB Bragantino3Góly | 2011 | SúťažSerie B | Štarty16 | Góly3 | Asistencie— | Min1084 | 6 | 0 | Hodnotenie— |
ABC0Góly | 2011 | SúťažSerie B | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
ABC0Góly | 2011 | SúťažCopa do Brasil | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min136 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Universitatea Cluj0Góly | 2010 | SúťažCupa României | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Universitatea Cluj0Góly | 2010 | SúťažLiga I | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min543 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Universitatea Cluj0Góly | 2010 | SúťažCupa României | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Universitatea Cluj1Góly | 2009 | SúťažLiga II | Štarty0 | Góly1 | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Kalmar FF1Góly | 2009 | SúťažAllsvenskan | Štarty13 | Góly1 | Asistencie— | Min659 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Ituano0Góly | 2009 | SúťažPaulista A1 | Štarty11 | Góly0 | Asistencie— | Min864 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
America-RN1Góly | 2007 | SúťažSerie A | Štarty0 | Góly1 | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Reinaldo José Zacarias da Silva zaznamenal 15 gólov a 0 asistencií v 205 zápasoch počas 17 sezón. Kariéra zahŕňa 14 klubov vrátane Nacional SP, Pelotas, Globo. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
GólyAsistencieKartyNajlepšia sezóna
321
⭐
⭐
+
'07
'09
'10
'11
'12
'13
'14
'15
'16
'17
'18
'19
'20
'21
'22
'24
'25
| '07 ★ | '09 | '10 | '11 | '12 | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 0 | 0 | 1 | 16 | 5 | 9 | 1 | 6 | 2 | 8 | 10 | 8 | 4 | 13 | 4 | 0 | 0 |
| Min | — | — | 90 | 1,084 | 234 | 383 | 120 | 475 | 145 | 707 | 854 | 498 | 273 | 888 | 209 | — | — |
| Žlté karty | — | — | — | 6 | 1 | 1 | 1 | 3 | — | 1 | 3 | — | — | 4 | — | — | — |
Nacional SP — Posledné zápasy
04. 04. 2026·Paulista - A4
28. 03. 2026·Paulista - A4
25. 03. 2026·Paulista - A4
21. 03. 2026·Paulista - A4
18. 03. 2026·Paulista - A4
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 04. 04. 2026 | Nacional SP | 0 - 1 | Inter de Bebedouro | Paulista - A4 |
| 28. 03. 2026 | Barretos | 1 - 0 | Nacional SP | Paulista - A4 |
| 25. 03. 2026 | Nacional SP | 0 - 0 | ECUS | Paulista - A4 |
| 21. 03. 2026 | Nacional SP | 4 - 1 | Colorado Caieiras | Paulista - A4 |
| 18. 03. 2026 | AEA | 2 - 3 | Nacional SP | Paulista - A4 |
Reinaldo José Zacarias da Silva — Trofeje
Reinaldo José Zacarias da Silva má 5 záznamov o trofejach s 2 získanými titulmi vrátane Copa Gaúcha, Potiguar 1. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
Catarinense 22nd Place
2019·Brazil
Serie D2nd Place
2017·Brazil
Copa GaúchaWinner
2015·Brazil
Gaúcho 12nd Place
2013·Brazil
Potiguar 1Winner
2011·Brazil
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Catarinense 2 | 2019 | Brazil | 2nd Place |
| Serie D | 2017 | Brazil | 2nd Place |
| Copa Gaúcha | 2015 | Brazil | Winner |
| Gaúcho 1 | 2013 | Brazil | 2nd Place |
| Potiguar 1 | 2011 | Brazil | Winner |
Reinaldo José Zacarias da Silva — História prestupov
Reinaldo José Zacarias da Silva má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
——
—→—
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026