Brazil · Futbal
Rafael Tavares — Aktuálna sezóna
Rafael Tavares má v tejto sezóne 30 štartov a 3 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
30
Štarty
2767
Min
3
Góly
5
Asistencie
44
Strely
11
Strely na bránu
53
Kľúčové prihrávky
35
Súboje
7
Bloky
12
Zachytenia
33
Dribling
177
Súboje (vyhrané)
46
Fauly
8
Žlté karty
0
Červené karty
6.9
Hodnotenie
Rafael Tavares — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Amazonas—Góly | 2025 | SúťažAmazonense | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Amazonas1Góly | 2025 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty29 | Góly1 | Asistencie1 | Min1204 | 5 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Amazonas0Góly | 2025 | SúťažCopa Verde | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min44 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Amazonas2Góly | 2025 | SúťažSerie B | Štarty0 | Góly2 | Asistencie4 | Min1519 | 3 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Amazonas—Góly | 2024 | SúťažAmazonense | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Amazonas1Góly | 2024 | SúťažSerie B | Štarty29 | Góly1 | Asistencie1 | Min1204 | 5 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Amazonas—Góly | 2024 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly— | Asistencie0 | Min55 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Amazonas1Góly | 2024 | SúťažCopa Verde | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min208 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Amazonas1Góly | 2023 | SúťažSerie C | Štarty21 | Góly1 | Asistencie— | Min1289 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
Amazonas11Góly | 2022 | SúťažSerie D | Štarty21 | Góly11 | Asistencie— | Min1603 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Botafogo SP0Góly | 2022 | SúťažPaulista - A1 | Štarty9 | Góly0 | Asistencie— | Min276 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Botafogo SP0Góly | 2022 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Botafogo SP1Góly | 2021 | SúťažSerie C | Štarty14 | Góly1 | Asistencie— | Min672 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Sao Jose2Góly | 2021 | SúťažGaúcho - 1 | Štarty9 | Góly2 | Asistencie— | Min654 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Botafogo SP B3Góly | 2021 | SúťažCopa Paulista | Štarty12 | Góly3 | Asistencie— | Min821 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Mirassol1Góly | 2020 | SúťažSerie D | Štarty9 | Góly1 | Asistencie— | Min444 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Sao Jose0Góly | 2020 | SúťažGaúcho - 1 | Štarty10 | Góly0 | Asistencie— | Min804 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Sao Jose3Góly | 2020 | SúťažSerie C | Štarty16 | Góly3 | Asistencie— | Min1285 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Sao Jose0Góly | 2020 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min346 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Sao Jose1Góly | 2019 | SúťažGaúcho 1 | Štarty12 | Góly1 | Asistencie— | Min948 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Sao Jose3Góly | 2019 | SúťažSerie C | Štarty17 | Góly3 | Asistencie— | Min1338 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Sao Jose0Góly | 2019 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min77 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Linense1Góly | 2018 | SúťažSerie D | Štarty11 | Góly1 | Asistencie— | Min750 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Rio Claro0Góly | 2018 | SúťažPaulista A2 | Štarty12 | Góly0 | Asistencie— | Min599 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Rio Claro1Góly | 2018 | SúťažCopa Paulista | Štarty11 | Góly1 | Asistencie— | Min860 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
ASA0Góly | 2017 | SúťažSerie C | Štarty10 | Góly0 | Asistencie— | Min597 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Rio Branco PR0Góly | 2017 | SúťažParanaense 1 | Štarty12 | Góly0 | Asistencie— | Min847 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Linense2Góly | 2017 | SúťažCopa Paulista | Štarty8 | Góly2 | Asistencie— | Min675 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Luverdense0Góly | 2015 | SúťažSerie B | Štarty16 | Góly0 | Asistencie— | Min577 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Luverdense1Góly | 2015 | SúťažCopa Verde | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min350 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Luverdense0Góly | 2015 | SúťažCopa do Brasil | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min112 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
America-RN0Góly | 2014 | SúťažSerie B | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min29 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Paysandu0Góly | 2014 | SúťažSerie C | Štarty10 | Góly0 | Asistencie— | Min418 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Aparecidense0Góly | 2014 | SúťažGoiano 1 | Štarty9 | Góly0 | Asistencie— | Min645 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Paysandu0Góly | 2014 | SúťažCopa do Brasil | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min190 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Luverdense6Góly | 2013 | SúťažSerie C | Štarty16 | Góly6 | Asistencie— | Min1169 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
Luverdense1Góly | 2013 | SúťažCopa do Brasil | Štarty8 | Góly1 | Asistencie— | Min630 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Luverdense2Góly | 2012 | SúťažSerie C | Štarty16 | Góly2 | Asistencie— | Min824 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Luverdense0Góly | 2012 | SúťažCopa do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min25 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Luverdense3Góly | 2011 | SúťažSerie C | Štarty6 | Góly3 | Asistencie— | Min338 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Marília2Góly | 2010 | SúťažPaulista A2 | Štarty4 | Góly2 | Asistencie— | Min266 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Marília0Góly | 2010 | SúťažSerie C | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min428 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Sertãozinho0Góly | 2010 | SúťažPaulista A1 | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min17 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rafael Tavares zaznamenal 50 gólov a 6 asistencií v 388 zápasoch počas 15 sezón. Kariéra zahŕňa 15 klubov vrátane Amazonas, Botafogo SP, Sao Jose. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '10 | '11 | '12 | '13 | '14 | '15 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 ★ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 2 | 3 | 2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 11 | 1 | 0 | 1 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 4 | 6 | 16 | 16 | 1 | 16 | 10 | 11 | 12 | 9 | 14 | 21 | 21 | 0 | 4 |
| Góly / 90 min | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0.75 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 50% |
| Min | 266 | 338 | 824 | 1,169 | 29 | 577 | 597 | 750 | 948 | 444 | 672 | 1,603 | 1,289 | — | — |
| Žlté karty | 1 | — | 4 | 5 | — | 2 | 1 | 3 | — | 1 | 4 | 4 | 5 | — | — |
Amazonas — Posledné zápasy
Amazonas — Káder
Rafael Tavares — Trofeje
Rafael Tavares má 15 záznamov o trofejach s 9 získanými titulmi vrátane Amazonense 1, Serie C, Serie D. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Amazonense 1 | 2025 | Brazil | Winner |
| Amazonense 1 | 2024 | Brazil | 2nd Place |
| Amazonense 1 | 2023 | Brazil | Winner |
| Serie C | 2023 | Brazil | Winner |
| Copa Paulista | 2021 | Brazil | 2nd Place |
| Serie D | 2020/2021 | Brazil | Winner |
| Paraense A | 2013/2014 | Brazil | 2nd Place |
| Matogrossense 1 | 2012 | Brazil | Winner |
| Matogrossense 1 | — | Brazil | Winner |
| Paraense A | — | Brazil | 2nd Place |
| Serie D | — | Brazil | Winner |
| Copa Paulista | — | Brazil | 2nd Place |
| Amazonense 1 | — | Brazil | Winner |
| Amazonense 1 | — | Brazil | 2nd Place |
| Serie C | — | Brazil | Winner |
Rafael Tavares — História prestupov
Rafael Tavares má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
Rafael Tavares — História zranení
Rafael Tavares má 1 zaznamenaných období zranenia. Tabuľka zobrazuje typ zranenia, trvanie a počet vymeškaných dní.
| Zranenie | Začiatok | Koniec | Dni mimo |
|---|---|---|---|
| Thigh Injury | 2024-04-15 | 2024-05-08 | 23 |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026