Čas
Udalosť
1
X
2
15. 05.
19:00
Futbal · Premier League
Aston Villa vs. Liverpool
2.70
3.35
2.55
15. 05.
19:00
Futbal · La Liga 2
Cordoba vs. Albacete
1.55
4.10
5.10
15. 05.
18:30
Futbal · Ligue 1
St-Etienne vs. Rodez
1.75
3.90
4.35
15. 05.
18:30
Futbal · La Liga 2
Castellon vs. Cadiz
1.22
6.00
9.50
15. 05.
19:00
Futbal · League Two
Notts County vs. Chesterfield
2.30
3.10
3.05
15. 05.
18:45
Futbal · Pro League
Leuven vs. Antwerp
2.90
3.25
2.30
16. 05.
00:00
Futbal · Primera Nacional
CAR Cordoba vs. Central Norte
1.80
2.70
4.80
15. 05.
18:45
Futbal · Premier Division
Bohemians vs. Drogheda Utd.
1.50
4.00
5.60
15. 05.
22:00
Futbal · Kings (40 min.)
Desimpedidos (VII) vs. Funkbol (VII)
1.35
9.00
3.90
15. 05.
18:45
Futbal · Premier Division
St. Patricks Ath. vs. Shelbourne
1.70
3.45
4.35
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›Rafael Oliveira Nascimento — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Trem—Góly | 2025 | SúťažAmapaense | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Trem—Góly | 2024 | SúťažAmapaense | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Trem—Góly | 2024 | SúťažSerie D | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Trem0Góly | 2024 | SúťažCopa Verde | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min13 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Trem0Góly | 2024 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min22 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Botafogo PB0Góly | 2021 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min277 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Villa Nova0Góly | 2020 | SúťažMineiro - 1 | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min124 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Treze2Góly | 2020 | SúťažParaibano | Štarty0 | Góly2 | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Nautico Recife1Góly | 2020 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty1 | Góly1 | Asistencie— | Min44 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Nautico Recife0Góly | 2019 | SúťažPernambucano 1 | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min79 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Nautico Recife2Góly | 2019 | SúťažSerie C | Štarty15 | Góly2 | Asistencie— | Min485 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Nautico Recife0Góly | 2018 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min32 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Nautico Recife0Góly | 2018 | SúťažSerie C | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min9 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Nautico Recife0Góly | 2018 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Nautico Recife0Góly | 2017 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Nautico Recife1Góly | 2017 | SúťažSerie B | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min175 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Botafogo PB17Góly | 2017 | SúťažParaibano 1 | Štarty0 | Góly17 | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Botafogo PB5Góly | 2017 | SúťažSerie C | Štarty16 | Góly5 | Asistencie— | Min1311 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Botafogo PB1Góly | 2017 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min305 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Botafogo PB0Góly | 2016 | SúťažSerie C | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
CSA4Góly | 2016 | SúťažAlagoano 1 | Štarty11 | Góly4 | Asistencie— | Min594 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
ABC2Góly | 2015 | SúťažSerie B | Štarty12 | Góly2 | Asistencie— | Min674 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Botafogo PB1Góly | 2015 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty5 | Góly1 | Asistencie— | Min436 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Botafogo PB15Góly | 2015 | SúťažParaibano 1 | Štarty0 | Góly15 | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Botafogo PB1Góly | 2015 | SúťažSerie C | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min360 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Botafogo PB2Góly | 2015 | SúťažCopa do Brasil | Štarty2 | Góly2 | Asistencie— | Min180 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Treze8Góly | 2014 | SúťažSerie C | Štarty9 | Góly8 | Asistencie— | Min781 | 1 | 1 | Hodnotenie— |
Vila Nova2Góly | 2014 | SúťažGoiano 1 | Štarty4 | Góly2 | Asistencie— | Min353 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Vila Nova1Góly | 2014 | SúťažSerie B | Štarty6 | Góly1 | Asistencie— | Min417 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Academica0Góly | 2013 | SúťažPrimeira Liga | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min263 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Paysandu2Góly | 2013 | SúťažSerie B | Štarty5 | Góly2 | Asistencie— | Min371 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Academica1Góly | 2013 | SúťažTaça da Liga | Štarty2 | Góly1 | Asistencie— | Min165 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Academica0Góly | 2013 | SúťažTaça de Portugal | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min80 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Paysandu1Góly | 2013 | SúťažCopa do Brasil | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min204 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Paysandu6Góly | 2012 | SúťažSerie C | Štarty18 | Góly6 | Asistencie— | Min882 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Portuguesa0Góly | 2012 | SúťažPaulista A1 | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min252 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Paysandu1Góly | 2012 | SúťažCopa do Brasil | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min360 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Paysandu6Góly | 2011 | SúťažSerie C | Štarty13 | Góly6 | Asistencie— | Min1134 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Paysandu1Góly | 2011 | SúťažCopa do Brasil | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min345 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Paysandu19Góly | 2010 | SúťažParaense A | Štarty0 | Góly19 | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Sao Jose1Góly | 2010 | SúťažSerie D | Štarty6 | Góly1 | Asistencie— | Min512 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Boavista SC0Góly | 2010 | SúťažCarioca Série A | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min88 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Oeste0Góly | 2010 | SúťažPaulista A1 | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Salgueiro1Góly | 2009 | SúťažSerie C | Štarty1 | Góly1 | Asistencie— | Min44 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rafael Oliveira Nascimento zaznamenal 104 gólov a 0 asistencií v 180 zápasoch počas 15 sezón. Kariéra zahŕňa 15 klubov vrátane Trem, Botafogo PB, Villa Nova. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
GólyAsistencieKartyNajlepšia sezóna
1914105
⭐
⭐
⭐
⭐
⭐
'09
'10
'11
'12
'13
'14
'15
'16
'17
'18
'19
'20
'21
'24
'25
| '09 ★ | '10 | '11 | '12 | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 1 | 19 | 6 | 6 | 0 | 8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 1 | 0 | 13 | 18 | 4 | 9 | 12 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | 50% | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Min | 44 | — | 1,134 | 882 | 263 | 781 | 674 | — | — | 32 | 79 | 124 | 277 | — | — |
| Žlté karty | — | — | 2 | 2 | — | 1 | 2 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Červené karty | — | — | — | — | — | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Trem — Posledné zápasy
29. 06. 2025·Serie D
Rafael Oliveira Nascimento — Trofeje
Rafael Oliveira Nascimento má 7 záznamov o trofejach s 5 získanými titulmi vrátane Amapaense, Serie C, Pernambucano 1. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
AmapaenseWinner
2024·Brazil
Serie CWinner
2019·Brazil
Pernambucano 1Winner
2018·Brazil
Paraibano 1Winner
2017·Brazil
Alagoano 12nd Place
2016·Brazil
Paraibano 12nd Place
2015·Brazil
Paraense AWinner
2012/2013·Brazil
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Amapaense | 2024 | Brazil | Winner |
| Serie C | 2019 | Brazil | Winner |
| Pernambucano 1 | 2018 | Brazil | Winner |
| Paraibano 1 | 2017 | Brazil | Winner |
| Alagoano 1 | 2016 | Brazil | 2nd Place |
| Paraibano 1 | 2015 | Brazil | 2nd Place |
| Paraense A | 2012/2013 | Brazil | Winner |
Rafael Oliveira Nascimento — História prestupov
Rafael Oliveira Nascimento má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
——
—→—
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 6. 3. 2026
