
BrazilFutbal
Obranca
- Vek
- 37
- Výška
- 181 cm
- Hmotnosť
- 74 kg
- Narodený
- 1988-05-01 · Barão de Antonina
Čas
Udalosť
1
X
2
16. 05.
13:30
Futbal · Bundesliga
B. Leverkusen vs. Hamburger SV
1.30
6.25
7.75
16. 05.
14:00
Futbal · FA Cup
Chelsea vs. Manchester City
4.25
3.70
1.75
16. 05.
16:30
Futbal · La Liga 2
Racing Santander vs. Real Valladolid
1.40
4.85
6.25
16. 05.
15:15
Futbal · NB I
Ferencvaros vs. Zalaegerszeg
1.27
5.50
7.75
16. 05.
19:30
Futbal · Liga Portugal
Sporting CP vs. Gil Vicente
1.23
7.00
12.00
16. 05.
15:00
Futbal · 1. Liga
Zilina vs. Podbrezova
1.70
4.15
4.20
16. 05.
15:15
Futbal · NB I
Kisvarda vs. Gyor
6.50
5.20
1.35
16. 05.
19:30
Futbal · Liga Portugal
Estoril Praia vs. SL Benfica
10.00
6.25
1.27
16. 05.
15:00
Futbal · 1. Liga
Slovan Bratislava vs. Michalovce
1.32
5.70
8.00
16. 05.
17:45
Futbal · Liga majstrov (AFC)
Al-Nasr vs. Gamba Osaka
1.40
4.70
6.50
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›Maurim Vieira de Souza — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Independente SP—Góly | 2025 | SúťažPaulista Série B | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Independente SP—Góly | 2024 | SúťažPaulista - A4 | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Independente SP0Góly | 2017 | SúťažPaulista A3 | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min318 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Metropolitano0Góly | 2016 | SúťažCatarinense 1 | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min204 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Cascavel0Góly | 2015 | SúťažParanaense 1 | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Aurora0Góly | 2015 | SúťažCONMEBOL Sudamericana | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min119 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Perez Zeledon0Góly | 2014 | SúťažPrimera División | Štarty9 | Góly0 | Asistencie— | Min497 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Operario-PR0Góly | 2014 | SúťažParanaense 1 | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min340 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
LD Alajuelense1Góly | 2013 | SúťažPrimera División | Štarty8 | Góly1 | Asistencie— | Min578 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Villa Nova0Góly | 2013 | SúťažMineiro 1 | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 1 | 1 | Hodnotenie— |
LD Alajuelense0Góly | 2013 | SúťažConcacaf Champions Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min226 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Ipatinga0Góly | 2012 | SúťažCopa do Brasil | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
ASA0Góly | 2011 | SúťažSerie B | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min601 | 1 | 1 | Hodnotenie— |
RB Bragantino0Góly | 2010 | SúťažSerie B | Štarty11 | Góly0 | Asistencie— | Min839 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Vitoria0Góly | 2010 | SúťažSerie A | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rio Branco SP0Góly | 2010 | SúťažPaulista A1 | Štarty14 | Góly0 | Asistencie— | Min1082 | 2 | 2 | Hodnotenie— |
Vitoria0Góly | 2010 | SúťažCopa do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Maurim Vieira de Souza zaznamenal 1 gól a 0 asistencií v 81 zápasoch počas 10 sezón. Kariéra zahŕňa 13 klubov vrátane Independente SP, Metropolitano, Cascavel. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
GólyAsistencieKartyNajlepšia sezóna
10
⭐
⭐
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2024
2025
| 2010 ★ | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 11 | 8 | 0 | 8 | 9 | 2 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| Min | 839 | 601 | — | 578 | 497 | 180 | 204 | 318 | — | — |
| Žlté karty | 2 | 1 | — | 1 | 1 | — | 1 | — | — | — |
| Červené karty | — | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — |
Independente SP — Posledné zápasy
10. 05. 2026·Paulista Série B
03. 05. 2026·Paulista Série B
25. 04. 2026·Paulista Série B
19. 04. 2026·Paulista Série B
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 10. 05. 2026 | Independente SP | 2 - 1 | Sao Carlos | Paulista Série B |
| 03. 05. 2026 | Santacruzense | 2 - 5 | Independente SP | Paulista Série B |
| 25. 04. 2026 | Mogi Mirim | 0 - 1 | Independente SP | Paulista Série B |
| 19. 04. 2026 | Independente SP | 2 - 0 | Matonense | Paulista Série B |
Maurim Vieira de Souza — Trofeje
Maurim Vieira de Souza má 3 záznamy o trofejach s 2 získanými titulmi vrátane Alagoano 1, Baiano 1. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
Alagoano 1Winner
2011·Brazil
Copa do Brasil2nd Place
2010·Brazil
Baiano 1Winner
2010·Brazil
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Alagoano 1 | 2011 | Brazil | Winner |
| Copa do Brasil | 2010 | Brazil | 2nd Place |
| Baiano 1 | 2010 | Brazil | Winner |
Maurim Vieira de Souza — História prestupov
Maurim Vieira de Souza má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
——
—→—
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026