Brazil · Futbal
Marcos Ytalo — Aktuálna sezóna
Marcos Ytalo má v tejto sezóne 24 štartov a 1 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
24
Štarty
1522
Min
1
Góly
0
Asistencie
1
Strely
1
Strely na bránu
2
Kľúčové prihrávky
41%
Presnosť prihrávok %
7
Súboje
1
Bloky
3
Zachytenia
4
Dribling
19
Súboje (vyhrané)
2
Fauly
2
Žlté karty
0
Červené karty
6.7
Hodnotenie
Marcos Ytalo — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
America-RN—Góly | 2025 | SúťažPotiguar | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Nautico Recife1Góly | 2025 | SúťažPernambucano - 1 | Štarty10 | Góly1 | Asistencie0 | Min661 | 1 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Nautico Recife0Góly | 2025 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min487 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Nautico Recife0Góly | 2025 | SúťažSerie C | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min231 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Nautico Recife0Góly | 2025 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty4 | Góly0 | Asistencie0 | Min143 | 0 | 0 | Hodnotenie6.5 |
America-RN1Góly | 2024 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min243 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
America-RN1Góly | 2024 | SúťažPotiguar | Štarty10 | Góly1 | Asistencie— | Min722 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
America-RN2Góly | 2024 | SúťažSerie D | Štarty12 | Góly2 | Asistencie— | Min988 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
America-RN—Góly | 2024 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly— | Asistencie1 | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Sampaio Correa—Góly | 2023 | SúťažSerie B | Štarty5 | Góly— | Asistencie— | Min156 | 2 | 0 | Hodnotenie6.7 |
America-RN0Góly | 2023 | SúťažSerie C | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min452 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Ceara0Góly | 2023 | SúťažCearense - 1 | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min14 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Sampaio Correa0Góly | 2023 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Ceara0Góly | 2023 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min73 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Sampaio Correa—Góly | 2023 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly— | Asistencie1 | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Ceara0Góly | 2022 | SúťažSerie A | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min160 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Ceara0Góly | 2022 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Ceara0Góly | 2022 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Ceara0Góly | 2022 | SúťažCONMEBOL Sudamericana | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min9 | 0 | 0 | Hodnotenie6.2 |
Ceara0Góly | 2021 | SúťažSerie A | Štarty12 | Góly0 | Asistencie— | Min875 | 3 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Ceara1Góly | 2021 | SúťažCearense - 1 | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Ceara0Góly | 2021 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min97 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Ceara0Góly | 2021 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Ceara0Góly | 2021 | SúťažCONMEBOL Sudamericana | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min89 | 0 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Ceara0Góly | 2020 | SúťažSerie A | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Santo André0Góly | 2020 | SúťažPaulista - A1 | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min214 | 0 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Ceara0Góly | 2020 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Santo André0Góly | 2020 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min33 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Ferroviária0Góly | 2019 | SúťažSerie D | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
RB Bragantino0Góly | 2019 | SúťažPaulista A1 | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min533 | 2 | 0 | Hodnotenie6.3 |
RB Bragantino0Góly | 2019 | SúťažSerie B | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Ferroviária1Góly | 2019 | SúťažCopa Paulista | Štarty15 | Góly1 | Asistencie— | Min1204 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
RB Bragantino0Góly | 2018 | SúťažSerie C | Štarty11 | Góly0 | Asistencie— | Min896 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
Ferroviária0Góly | 2018 | SúťažSerie D | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min331 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Ferroviária0Góly | 2018 | SúťažCopa Paulista | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min200 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Joinville0Góly | 2017 | SúťažCatarinense 1 | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Joinville1Góly | 2017 | SúťažSerie C | Štarty13 | Góly1 | Asistencie— | Min1115 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Joinville0Góly | 2017 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Ceara0Góly | 2016 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min4 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Ceara1Góly | 2016 | SúťažCearense 1 | Štarty1 | Góly1 | Asistencie— | Min81 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Ceara0Góly | 2016 | SúťažSerie B | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min83 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Ceara0Góly | 2016 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min101 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Ceara0Góly | 2015 | SúťažSerie B | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min470 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Ceara0Góly | 2015 | SúťažCopa do Brasil | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min165 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Itapipoca0Góly | 2014 | SúťažCearense 1 | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Ceara0Góly | 2014 | SúťažCopa do Brasil | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Marcos Ytalo zaznamenal 9 gólov a 2 asistencií v 172 zápasoch počas 12 sezón. Kariéra zahŕňa 9 klubov vrátane America-RN, Nautico Recife, Sampaio Correa. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 ★ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 2 | 7 | 2 | 1 | 11 | 4 | 0 | 12 | 2 | 5 | 4 | 15 |
| Góly / 90 min | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0.24 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 40% |
| Min | 180 | 470 | 4 | 90 | 896 | 360 | — | 875 | 160 | 156 | 243 | — |
| Žlté karty | — | 4 | — | — | 5 | 1 | — | 3 | — | 2 | 3 | — |
America-RN — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 22. 12. 2025 | America-RN | 2 - 1 | Treze | Friendlies Clubs |
| 18. 12. 2025 | Serra Branca | 2 - 1 | America-RN | Friendlies Clubs |
| 07. 09. 2025 | America-RN | 1 - 1 | Santa Cruz | Serie D |
| 30. 08. 2025 | Santa Cruz | 1 - 0 | America-RN | Serie D |
| 24. 08. 2025 | America-RN | 0 - 0 | Imperatriz | Serie D |
America-RN — Káder
Marcos Ytalo — Trofeje
Marcos Ytalo má 16 záznamov o trofejach s 7 získanými titulmi vrátane Potiguar 1, Copa do Nordeste, Cearense 1. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Potiguar 1 | 2024 | Brazil | Winner |
| Potiguar 1 | 2023 | Brazil | Winner |
| Cearense 1 | 2021 | Brazil | 2nd Place |
| Copa do Nordeste | 2020/2021 | Brazil | 2nd Place |
| Cearense 1 | 2020 | Brazil | 2nd Place |
| Copa Paulista | 2018 | Brazil | 2nd Place |
| Cearense 1 | 2015 | Brazil | 2nd Place |
| Copa do Nordeste | 2015 | Brazil | Winner |
| Cearense 1 | 2014 | Brazil | Winner |
| Copa do Nordeste | 2014 | Brazil | 2nd Place |
| Cearense 1 | — | Brazil | Winner |
| Cearense 1 | — | Brazil | 2nd Place |
| Copa do Nordeste | — | Brazil | Winner |
| Copa do Nordeste | — | Brazil | 2nd Place |
| Copa Paulista | — | Brazil | 2nd Place |
| Potiguar 1 | — | Brazil | Winner |
Marcos Ytalo — História prestupov
Marcos Ytalo má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
Marcos Ytalo — História zranení
Marcos Ytalo má 3 zaznamenaných období zranenia. Tabuľka zobrazuje typ zranenia, trvanie a počet vymeškaných dní.
| Zranenie | Začiatok | Koniec | Dni mimo |
|---|---|---|---|
| Injury | 2022-05-18 | 2022-06-10 | 23 |
| Yellow Cards | 2021-07-24 | 2021-07-26 | 2 |
| Injury | 2021-08-15 | 2022-04-07 | 235 |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026